Pokud chce dívka změnit svůj život, začíná účesem. Tato fráze byla vždy relevantní pro každou dívku. Mnoho lidí navíc poukazuje na to, že barva vlasů silně ovlivňuje vnímání a vnímání světa. Proto, pokud jste dlouho snili o změně, je začátek roku 2018 pro tento účel ideální.

Každý rok, stylisté rozlišují určité odstíny vlasů, stejně jako barvení techniky, které budou populární. Jaké zbarvení bude relevantní v roce 2018? Jaké jsou nové stylisty? Teď nabízíme, abychom to pochopili.

Aktuální barvy a odstíny vlasů 2018

Kdyby byly vítány dřívější monochromatické zbarvení a touha po přirozenosti, trendy se změnily. V roce 2018 všichni stylisté nutí moderní módy, aby se nebáli experimentovat s barvou vlasů.

Samozřejmě, majitelé světlého stínu jsou šťastnější, protože můžete realizovat téměř jakýkoliv nápad. To ale neznamená, že by si brunetky neměly vybrat něco zajímavého.Koneckonců, hlavní je najít zkušeného mistra koloristy, který pro vás vybere ideální volbu.

Jahodová blondýnka

Měkká jahodová barva na vlasech je jedním z nejdůležitějších trendů v roce 2018. Vzhledem k tomu, že si můžete vybrat více a méně nasycených barev, každá dívka si vybere vhodnou možnost. Skutečný jahodový blonďák je velmi všestranný a může obsahovat nejen růžové tóny, ale také zlatou, medovou nebo dokonce pšeničnou. Proto v důsledku toho zbarvení vypadá velmi jemně, elegantně a zároveň romanticky.

Kromě toho tento odstín pomůže osvěžit obličej trochu a dát dotek hravost obrazu. Nespornou výhodou této barvy je nedostatek žloutnutí, což není jako všechny blondýnky.

Ash Blond & Platinum

I v loňském roce byly tyto odstíny obzvláště důležité a byly populární. Nyní však stylisté nabízejí něco zajímavějšího. Tyto odstíny smíchejte dohromady pomocí různých barvicích metod. Například, balayazh, zvýraznění nebo ombr. Díky tomu můžete snadno dosáhnout zajímavých přechodů, odlesků na vlasech. Toto rozhodnutí vypadá velmi originální.

Aby bylo možné maximalizovat stín, aby se vešly na typ vzhledu, doporučujeme vám promyslet všechny nuance předem. Například majitelé bledé pleti a jasné oči, je lepší přidat další platinový odstín nebo zvolit jako hlavní.

Světlé prameny

Samozřejmě, krásné, přírodní odstíny vlasů vypadají ušlechtilé, ženské. Ale pokud sníte o odvážných experimentech, jasných pramenech nebo tipech, pak se v roce 2018 pokuste to udělat. Neváhejte barvit vaše vlasy v zářivě růžové, fialové, modré a jiné odstíny. Konec konců, tato mimořádná rozhodnutí jsou hlavním trendem letošního roku!

Techniky barvení 2018

V roce 2018 je stále populární několik technik barvení. Ale stylisté představili a nové věci, které budou vyhovovat světlé, statečné dívky.

Ombre

Již několik let zůstává ombre nejoblíbenější technikou barvení. Jeho hlavní rys je považován za nejhladší přechod dvou odstínů. V klasické verzi předpokládá použití přírodních odstínů. To znamená, že kořeny mají tmavou barvu a hlavní délka a špičky jsou lehké. Díky tomu se zdá, že vlasy jsou na slunci lehce vyhořeny.

Balajazh

Druhou nejoblíbenější technikou barvení je balayazh. Na rozdíl od předchozí verze můžete použít několik odstínů. Bude tedy mnohem snazší vytvořit úsek barvy po celé délce vlasů. V důsledku toho se nejčastěji dosahuje přirozeného účinku. Pokud chcete, můžete experimentovat a vytvářet ostřejší přechody s různými odstíny. Vše záleží zcela na jejich vlastních preferencích.

Zvláště krásná tato barva vypadá na kaskádových účesech a vlnitých vlasech. Koneckonců, k vytvoření objemu nemusí vynaložit úsilí. Hra barvy pomáhá vizuálně umístit akcenty.

Pixely

Neobvyklá, extravagantní technika barvení pixelů - nová 2018. Na rozdíl od obvyklých možností neexistují měkké přechody a natahování barev. Naopak hlavní zaměření budou jasné linie, geometrické vzory a světlé barvy. Souhlasím, je to velmi zajímavé.

Buďte připraveni na to, že proces malby ve stylu "pixelů" může být velmi dlouhý. Protože barvy různých barev jsou aplikovány důsledně. Jako výsledek, různé diamanty a čtverce jsou získány.

Takové experimenty však nebudou vyhovovat každé dívce. Aby vypadalo barvení opravdu krásné, musí být vlasy zdravé, silné a rovné. Kromě toho je nutné provádět styling na denní bázi tak, aby vlasy měly správnou polohu a vzor byl kompletní.

Rezervace

Stylové, moderní zbarvení s názvem brondirovanie - skvělé řešení pro dívky, které se konečně rozhodnou rozhodnout o barvě vlasů. Tato technika umožňuje kombinovat světlý a tmavý odstín tak, aby vypadal co nejpřirozenější.To je důvod, proč stylisté doporučují toto zbarvení jako dobrou alternativu k monochromatickým. Koneckonců, to umožňuje nejen mírně změnit obvyklý obraz, ale také udržet dobrý stav vašich vlasů.

Splashlight

Dalším novým rokem 2018 je technika šplouchání. Je poměrně komplikovaná, ale výsledek příjemně překvapí i ty nejnáročnější módy. Toto zbarvení naznačuje, že vlasy budou mít zvláštní účinek paprsku světla. To je určité oslnění, které je zvláště jasně viditelné v pohybu.

Nejlepší z tohoto zbarvení vypadá na blond vlasy. Ale pokud má mistr dostatek zkušeností, výsledek bude vypadat skvěle i na brunetkách.

Různé barevné techniky, které budou v trendu v roce 2018, umožní každé dívce realizovat jakékoli nápady. Ale hlavní je najít dobrého mistra, který bude dělat dobrou práci.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde