Každá dívka bývá obzvlášť silná na Silvestra. Obraz samozřejmě obsahuje mnoho detailů a krásná, elegantní manikúra není výjimkou.

Udělali jsme pro Vás výběr nejzajímavějších a nejpodstatnějších verzí nehtového designu, mezi nimiž určitě najdete něco vhodného.

Novoroční manikúra 2018: na co se zaměřit?

Mezi nejrůznějšími možnostmi pro design nehtů je někdy obtížné vybrat něco nejvhodnějšího. Samozřejmě, v procesu výběru vzoru pro Silvestra je nutné se zaměřit na barevné schéma šatů. A není vůbec nutné, aby barvy odpovídaly, hlavní věc je, že se ideálně mísí.

Tvar nehtu se nejlépe provádí ovál. Tato možnost vypadá nejpřirozenější. Pokud ale dáváte přednost nehtům ve tvaru čtverce, pak neorientujte rohy příliš ostře. Za zmínku stojí také to, že v roce 2018 bude významná průměrná délka.

Nový rok - ideální čas na experiment. Pokud si v každodenním životě vyberete pro sebe jemné, neutrální odstíny, zkuste něco nového.Například, tmavý odstín laku s jiskry, vzor nebo kamínky. Ujistěte se, že taková volba je mnohem vhodnější pro slavnostní šaty.

Nasycené odstíny

Tmavé, hluboké odstíny vždy vypadají luxusní a drahé. To platí nejen pro oděvy a doplňky, ale také pro návrh nehtů. Pro Silvestra je tato možnost ideální, protože je kombinována s téměř jakýmkoliv outfitem.

Pokud si přejete, můžete si vybrat monochromatický povlak, ale přesto doporučujeme provést nějakou odrůdu. Malé velikosti kamínky nebo flitry na nehtech vypadají velmi elegantně. Koneckonců, to je to, co je potřeba na takovém jasném svátku.

Neméně stylový je kombinace matného a lesklého povlaku v jednom provedení.

Francouzská a měsíční manikúra

Věčné klasiky budou vhodné v každém případě a Nový rok není výjimkou. Volba této možnosti je majitelé nehtů ve tvaru mandle, náměstí nebo oválu.

Pokud jde o samotný design, není vůbec nutné zvolit standardní verzi. Vypadá skvělá francouzská manikúra s dekorem v podobě jisker, kamínků a různých sněhových vloček.

Některé doplňují pletený vzor francouzské manikúry. Díky tomu vypadá více zimně, útulně.

Manikúra se leskne

Flitry budou vždy spojeny s dovolenou. Přesto doporučujeme nedělat standardní provedení ve formě měsíčku s brilantním lakem. Tento trend je již dávno zastaralý a nové, originální nápady ho nahradily.

Vypadá skvělá kombinace různých odstínů v jednom provedení. Chcete-li to provést, zakryjte několik nehtů svým oblíbeným odstínem a naneste lak s velkými třpytkami na zbytek.

Kromě toho můžete použít krásné krystaly, aby odpovídaly nebo geometrické vzory. Díky tomu bude slavnostní design vypadat mnohem krásněji.

Rozbité sklo efekt

Trend na sklářské manikúre je již dlouho považován za nový, ale to mu nebránilo v tom, aby v roce 2018 převzal vedení mezi aktuálními. To je důvod, proč doporučujeme použít jako design pro Silvestra.

Neobvyklý efekt "rozbitého skla" je dosahován malými kousky materiálu, které jsou připevněny k nehtům v určité poloze. Může být chaotická nebo správná, díky čemuž se získá efekt ornamentu. Při dopadu slunečního svitu na něj se materiál nalije různými odstíny.

Mimochodem, téměř vždy jsou nehty pokryty jednou barvou a díky „rozbitému sklu“ vypadá manikúra zajímavěji. Tento design je také kombinován s geometrickými vzory. Vypadá to originální a poněkud neobvyklé.

Tematický návrh

Nemluvě o tématickém novoročním designu, který vypadá skvěle jako kresba pro nehty. Různorodost sněhových vloček je obzvláště populární u dívek. Ale i přes to, že vidět stejnou manikúru je téměř nemožné.

Koneckonců, někdo zdobí svou pomocí francouzskou manikúru, jiní - monofonní nátěr. Sněhové vločky se také liší vzhledem. Mnozí mistři je ručně namalovají, aby byl výkres jedinečný. Jiní používají přeložené vzory nebo je vytvářejí s kamínky. Pokuste se tedy přesně experimentovat a pak něco zajímavého.

Neméně stylový je obraz Santa Claus, stejně jako vánoční stromky, hračky, pozlátko a věnec. Každý obraz vypadá zajímavě svým způsobem, takže si vyberte, co se vám líbí.

Kočičí oko

Neméně působivé než design s "rozbitým sklem" vypadá efektem kočičího oka na nehty. Vytvořte to snadno i doma. K tomu potřebujete speciální lak s malými lesklými částicemi a magnet, který se často prodává v soupravě.

Nejdříve je třeba aplikovat lak a bez čekání na sušení přivést magnet na několik vteřin těsně k hřebu. Díky těmto jednoduchým úkonům se vytvoří efekt „kočičího oka“.Mimochodem, pro dovolenou manikúru, doporučujeme zvolit tmavé, hluboké barvy, které nejlépe vyhovují vhodné oblečení.

Pletená manikúra

Dalším trendem, který zůstává relevantní několik let v řadě, je pletená manikúra. To vytváří zvláštní atmosféru tepla a pohodlí, takže je skvělý pro zimní sezónu. Mimochodem, na rozdíl od jiných možností designu, tenhle vypadá nejlépe na krátkých drápech.

Novoroční manikúra 2018

Navzdory všem pozitivním aspektům se mnoho dívek domnívá, že tento design je vhodnější pro každodenní život. Částečně je to pravda, ale existují výjimky. V procesu sestavování slavnostního obrazu je velmi důležité, aby byl každý detail kombinován. Použijte tuto radu a pak se budete cítit nejvíce okouzlující.

Krásná, slavnostní manikúra je ozdoba pro každou dívku. Doufáme, že mezi prezentovanými možnostmi najdete přesně ten nápad, který chcete implementovat.

A jaký design nehtů pro Silvestra vás přitahoval?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde