Pro většinu lidí za rok existují dvě z nejjasnějších očekávaných událostí: zimní prázdniny a prázdniny, nejlépe na březích teplého moře. Jak příjemné bude spojit tyto dvě události se všemi jejich nádhernými pocity. Pokud již bylo učiněno rozhodnutí strávit Nový rok u moře, zbývá jen vybrat teplou zemi. Existuje mnoho z nich a téměř všichni jsou k dispozici pro Rusy. Musíte si vybrat podle několika hlavních kritérií: klima, zábava, vzdálenost a cena.

Ruská střediska, Gruzie a Turkmenistán

Jednou z dobrých možností bude jeden ze středisek Krymu nebo území Krasnodar. Plavání v moři pro Nový rok v této oblasti není k dispozici, ale počasí stále teplé a pohodlné pro procházky a výlety. Například, 3 dny v Soči spolu se silnicí z Moskvy, stejně jako pobyt ve dvouhvězdičkovém hotelu se snídaní stojí asi 30.000 rublů. V soukromém sektoru Jalty a Sevastopolu můžete najít nocleh za 3000 rublů za klepání. Existuje mnoho restaurací a kaváren, takže byste se neměli starat o jídlo předem.Každá z těchto institucí bude ráda, že přijme hosty na Silvestra, poskytne bohatý stolní a zábavní program. V nejoblíbenějších restauracích je třeba rezervovat tabulky předem.

V Gruzii můžete snadno najít ubytování na prvním pobřeží. V Batumi, cena za místo na den se pohybuje kolem 10.000 rublů. Nespočet kaváren a restaurací je otevřeno až do pozdních hodin. Cena jídla je dostačující. Pro novoroční turné v Gruzii bude muset zaplatit zhruba 35 000 rublů na osobu. Tyto výlety obvykle zahrnují obědy a večeře, novoroční banket a ubytování, protože silnice bude muset platit zvlášť. Moře v této době je také v pohodě, takže byste neměli plánovat novoroční koupání. Ale pobřeží v Batumi na prázdniny vypadá báječně. Místní úctahodná péče o výzdobu města a výsledek potěší turisty a hosty. Během zimních prázdnin se zde koná velké množství koncertů, různých festivalů a koncertů.

V Turkmenistánu, velké letovisko "Avaza" přitahuje pozornost turistů. Jedná se o komplex hotelů, chat, penzionů a sanatorií pro každý vkus. Myšlenka strávit novoroční svátky zde by bylo velkým rozhodnutím. Ceny za pokoj za den začínají na 70 USD.

Okouzlující dovolená ve Spojených arabských emirátech

Pro lidi s průměrnými příjmy může být Nový rok ve Spojených arabských emirátech jedním z nejživějších dojmů v životě. Zde všechno vypadá luxusní, velké a drahé. Dokážete si představit, jakou velkolepost čeká turisty na Nový rok. To vše není levné: cena za den v hotelovém pokoji se pohybuje od 200 do 20 000 dolarů na osobu.

Nový rok 2019 ve Vietnamu

Ve Vietnamu mohou být svátky oslavovány poměrně levně. Nejlepší je strávit dovolenou na jihu země:

  • Phan Thiet;
  • Mui Ne;
  • Vung Tau;
  • Ostrov Phu Quoc

Středisko Nha Trang, populární v jiné době, během novoročních svátků se setká s turisty se špatným počasím. Proto je lepší zvolit něco z výše uvedeného seznamu. Například ostrov Phu Quoc spočívá na klidném čistém moři na nádherné bílé písčité pláži. Ale v Phan Thiet a Müyne mohou být vlny, které vylučují koupání, zejména s dětmi. Ale počasí je také dobré.

Vietnamci mají na konci ledna a začátkem února nový rok. Ale pro turisty na jejich obvyklý Nový rok, hlučné prázdniny jsou organizovány zde téměř v každém hotelu, restauraci a kavárně.

Let do Vietnamu bude stát od 31.000 rublů. Ubytování v jednom z místních hotelů 2 nebo 3 hvězdy stojí od 1200 rublů za den. Hotely vyšší úrovně budou muset zaplatit od 4.000 do 5.000 rublů. Můžete si také zakoupit hotovou prohlídku, která zahrnuje dobře navržený program s ubytováním a cestou. Taková radost bude v průměru stát 54.000 rublů. Cena se zvyšuje v závislosti na souboru možností. Například, 7 dní v Mui Ne s ubytováním v hotelu na prvním pobřeží, snídaně v ceně a let stojí 120.000 rublů pro dva. Život v Phu Quoc je levnější. Zde najdete ubytování za cenu 1000 rublů za den. Pětihvězdičkový hotel stojí od 5 000 do 10 000 rublů. Existují také exkluzivní luxusní zájezdy, jejichž cena se počítá v milionech.

Světlé Turecko pro nový rok 2019

Turecko se již stalo domorodcem obyvatel Ruska. Není proto divu, že touroperátoři dostávají nespočet žádostí o novoroční výlety do tureckého moře. Zde si můžete vybrat libovolné pobřeží: žula, oblázky, nádherný bílý písek nebo kámen. Kromě toho, moře je dostatečně teplé pro tuto roční dobu - asi 21-22 stupňů plus plus. Nejodvážnější plavání. Také turisté lákají systém "all inclusive". Na Silvestra se můžete spolehnout na luxusní banket a originální bohatý program. Výhodou může být i nespočet výletů, kulturních i nákupních výletů. Průměrná cena za takovou cestu je asi 50.000 rublů.

Neobvyklá Kuba a její výhody

Kuba je další exotickou destinací, kam ruskí turisté chodí na Nový rok.Mezi výhody tohoto místa patří úžasná ekologie a nejčistší vzduch na světě, o čemž svědčí četné vědecké ukazatele a studie. Kromě intenzivní zábavy můžete získat léčivý účinek na celé tělo.

Nejlepší z pláží na Kubě zůstává Vardaredo. To je opravdu slunné a teplé místo. Právě zde můžete plně zažít jasný kontrast s ruskou zimou. Tyrkysová voda během zimních prázdnin udržuje teplotu 28 stupňů plus. Čistota pláží je pozoruhodná, stejně jako transparentnost pobřežních vln.

Celou zábavu zde vládne všední blaženost prázdnin na pláži. Taková cesta bude stát 140.000 rublů pro dva na 7 dní. Kromě toho se věří, že v zimních měsících na Kubě nízké ceny, takže turisté rádi chodí do místních měst Havana, Varadero, Trinidad.

Kubánci, stejně jako mnozí jiní, dávají přednost oslavě nového roku se svou rodinou a poté musí jít ven do ulic měst a účastnit se masových oslav. V Havaně se nejhlučnější party konají na katedrálním náměstí.

Pokud si nepřejete koupit hotovou prohlídku, pak je možné si koupit letenku na vlastní pěst (od 44 000 rublů) a rezervovat si hotel (od 3 100 rublů za den v závislosti na lokalitě, městě a hvězdě).

Další populární novoroční destinace do moře

Také turisté na Silvestra jsou přitahováni Dominikánskou republikou a jejími oblíbenými letovisky Punta Cana, Santo Domingo, Puerto Plata. Let z Moskvy zde bude stát 65.000 rublů. Životní náklady začínají od 2500 rublů za den.

Hainan čeká, až se všichni odtrhnou od hektického města. Během novoročních svátků je pohodlná teplota 25 stupňů s plus a vysokou vlhkostí. Na Silvestra si můžete prohlédnout ohňostroj, vychutnat si místní kuchyni na luxusní hostině v hotelu nebo v některé z restaurací. Týdenní prohlídka čtyřhvězdičkového hotelu se snídaní bude stát asi 24 000 rublů. Tato částka nezahrnuje náklady na cestování a víza.

Neméně populární je horké Thajsko. Moře je vždy teplé a průměrná roční teplota vzduchu je 29 stupňů. Týdenní odpočinek v období nového roku bude stát hostům asi 85.000 rublů pro dva. Většina turistů cestuje do Phuketu a Pattayi a veškerý kulturní život je soustředěn v Bangkoku.

Na Maledivách můžete strávit nádherné noci. Novoroční svátky zde bude stát nejméně 500.000 rublů za pár s ubytováním v pětihvězdičkovém hotelu. To je možná nejdražší setkání nového roku na našem seznamu, ale stojí to za to. Pohledy zde, jako na plakáty - bílý písek, čerstvé zelené a azurové vody. Prostřednictvím tour operátorů se můžete pokusit najít levnější výlety do Nového roku, protože služby a podmínky v některém z hotelů jsou na nejvyšší úrovni.

Filipíny také čekají na hosty na prázdniny. V závislosti na volbě umístění, odpočinek zde může být relativně rozpočet. Let z Moskvy do hlavního města bude stát asi 35 000 rublů. Z Manily, vnitřního letu se můžete dostat na místo odpočinku. Stojí dalších 4000-5000 rublů. Hotelové ubytování stojí od 2000 rublů denně. Na pobřeží je poněkud dražší - od 4400 rublů.

Nezáleží na tom, kde oslavovat Nový rok. Hlavní je to udělat s dobrými lidmi v příjemné společnosti. Z oslavy pak zůstanou jen příjemné vzpomínky.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde