Pokud budeme hovořit o popularitě plážové dovolené v zimě, pak Egypt určitě zaujme první místo. Taková prohlídka je velkou příležitostí pro relativně malé množství, které se dostane ze zamrzlé Moskvy nebo jiného ruského města do teplého podnebí, ponoří se do krásného moře a leží na měkkém písku.

Specifika novoročních svátků v Egyptě

Klima Egypta láká turisty svým komfortem, suchem a teplem. Vyčerpávající teplo v zimě nestojí za to čekat, přichází až v létě. Zimní měsíce podle norem Egypta zůstávají nejchladnější. Místní obyvatelé nejsou zvyklí na chlad na +24 stupňů a oblékají si bundy a kabáty. Ale hosté z Ruska se cítí dobře a dokonce se koupají v moři. Brzy ráno a v noci teplota významně klesá, takže za tuto denní dobu stojí za to také popadnout teplé oblečení.

Hurghada a Sharm el-Sheikh jsou považovány za nejoblíbenější turistická střediska. V Sharm El-Sheikhu cestují mladí lidé nejčastěji. Zde svátky slaví hlučné a zábavné.Místo se vyznačuje řadou hotelů různých úrovní, zábavních center a volnočasových aktivit.

V Hurghadě, více změřený život. Jsou zde další rodinné hotely. Lidé s dětmi sem chodí častěji. Místní pláže jsou jemnější, což vytváří nejlepší podmínky pro koupání s dětmi.

Hloubky Rudého moře mohou poskytnout nezapomenutelný dojem z Nového roku. Kde jinde můžete strávit zimní dovolenou mezi nádhernými korály a nejjasnějšími zástupci mořských živočichů! V této době je teplota vody + 20 ... + 22 ° C.

Kromě pláže a koupání se můžete pobavit výlety, které značně rozšíří obzory každého turistu. Zajímavosti zde jsou zvláštní a velmi neobvyklé. To je v zimě můžete vidět největší počet turistických bodů, protože v této době není to teplo, které často děsí od podobných výletů v létě.

Oslava nového roku 2019 v Egyptě

V Egyptě se zimní dovolená slaví ne tak široce jako Evropané. Nicméně, v historii regionu existuje mnoho vlastních svátků spojených s příchodem nového roku.

V Alexandrii a Káhiře se Nový rok slaví nejživěji místními vánočními stromky a Santa Clausem. Muslimové zde oslavují Nový rok na lunárním kalendáři a nazývají ho "Ras jako Sana". Ve starověku byl začátek nového roku poznamenán povodněmi Nilu. Stalo se tak na konci září. Vánoce se slaví 7. ledna. Ale teprve před několika lety se tento svátek stal oficiálním v Egyptě.

Nelze říci, že 31. prosince všichni všichni slaví Nový rok. Tématické party však můžete najít v řadě klubů. Ale i když není možné najít událost přímo spojenou s Novým rokem, bude tu spousta další zábavy. Nenechte se nudit. Kromě tématických večírků můžete navštívit diskotéky, kasina a všechny druhy nočních klubů. Mnohé z nich se budou konat koncerty, tak či onak spojené s dovolenou.

Novoroční výlety do Egypta je málo. Ale vždy si můžete vybrat turné, eventful a strávit čas v jiné atmosféře. Je třeba mít na paměti, že nejdražší exkurze budou v hotelových průvodcích, takže stojí za to se předem věnovat vývoji programu exkurzí.

Nejčastější cesty z Hugadah jsou výlety do Káhiry a Luxoru. Můžete jít do pouště v beduínské osadě. Bude tam muset jet autobusem nebo čtyřkolkou. Zajímavostí může být plavba po Nilu, plánovaná na několik dní. Pokud přijdete k odpočinku v Sharm el-Sheikh, pak se doporučuje výlet jít směrem na Izrael a Jordánsko. Nejčastěji z Sharm el-Sheikh turisté jít na horu Sinai. To zahrnuje výstup na horu. Měli byste mít vždy teplé oblečení a boty se silnou podešví. Program obvykle zahrnuje setkání svítání a sestup do kláštera svaté Kateřiny.

Novoroční nákupy v Egyptě nejsou tak bohaté a rozmanité jako v jiných zemích. Přesto se můžete pobavit nákupem drobných suvenýrů, koření, čaje a dalších příjemných věcí. Ceny za toto vše jsou velmi cenově dostupné i v přeplněných turistických místech.

Nový rok v Egyptě: Turistické recenze

První věc, kterou turisté ve svých recenzích věnují, je prudký nárůst cen prázdnin. Můžeme bezpečně očekávat, že cena za ubytování nebo dokonce za celou prohlídku se zdvojnásobí. Kromě toho, pro novoroční večeři nejčastěji muset zaplatit asi 150 dolarů. Stejné kolo průměrné úrovně namísto standardního $ 500 bude mít za následek 1000. Pokud odložíte cestu v polovině ledna, můžete ušetřit od $ 200 na jednu jízdenku.

Ti, kteří nemohou tolerovat chlad v této roční době vody v moři, se doporučuje vybrat hotely s vyhřívanými bazény. Také turisté poukazují na to, že se setmí brzy a po soumraku je nutné nosit teplé oblečení. Současně během dne můžete snadno spálit na slunci.

Turisté na vědomí, že i přes chladný postoj Egypťanů do nového roku, hotely a ulice kolem jsou oblečeni do nejlepších evropských tradic. Tady a girlandy, a vánoční stromky, a Santa Klause.Mezi recenze nespokojených turistů byly stížnosti na špatný slavnostní stůl, který vypadá spíše jako večeře, která se nejedla den předtím. Jídlo končí rychle. Někteří si stěžují na prázdninový program a práci animátorů. Tato kritéria pro hodnocení odpočinku však mohou být subjektivní. Někteří dokonce plánují v budoucnu vzít si s sebou delikatesy, aby oslavili svátek v místnosti sami.

Mezi užitečné doporučení rad vybrat hotel v zátokách. Neexistují žádné studené proudy a větry. Kromě toho zde můžete zásobovat vitamíny po celý rok, protože v zimě je v Egyptě mnoho čerstvé zeleniny a ovoce.

Navzdory některým nedostatkům může být Nový rok v Egyptě jedním z nejživějších dojmů v životě. Vzpomínky na něj budou jistě uchovávány po mnoho let. Oblečené palmy a velbloudi na pozadí moře jsou ideální výzdobou pro nestandardní setkání zimních prázdnin. Abyste se o tom postarali, musíte tuto zemi navštívit alespoň jednou v zimě.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde