Výlet do zahraničí během novoročních svátků přinese nesrovnatelné dojmy. Nadšený sváteční nálada bude každý den takového výletu jasným a příjemným zážitkem. Emoce doplňují barevné dekorace a hru světel, které obyvatelé měst zdobí své ulice.

Německá města nejsou výjimkou. Krása místní novoroční scenérie je fascinující. Mnoho turistů sem přijde jen proto, aby viděli tuto nádheru vytvořenou pedantskými Němci.

Jak slavit Nový rok a Vánoce v Německu

Vánoční obyvatelé Německa slaví tiše s rodinou. Nový rok se však slaví ve velkém měřítku. V tento den, Němci vezmou do ulic, se shromáždí ve velkých davech a chodí hlučně a vesele na náměstích a hlavních ulicích měst. To vše je doprovázeno pozdravy a ohňostrojem, stejně jako povinné návštěvy klubů a barů.

Takový přístup k oslavě je spojen se starověkou vírou, že hluk odvádí zlé duchy.Němci doufají, že v důsledku celého nadcházejícího roku nebudou obtěžováni problémy a problémy.

Samotná oslava Nového roku v Německu se jmenuje Sylvester - to je jméno biblického kněze, který zemřel v roce 335 31. prosince. Připravte se na dovolenou předem. Již za 2-3 měsíce je většina míst v kavárnách a restauracích rezervována. Němci v tomto období již zvou přátele a plánovací strany. Turisté si kupují vstupenky na dopravu a rezervovat místa v hotelech.

Bezprostředně před oslavou Němci pečlivě vyčistí své domovy, vytáhnou elegantní jídla a nové ložní prádlo. To je dáno tradicí vstupu do nového roku se vším novým. Na tradiční novoroční stůl se nejčastěji nalézá kapr - jeho váhy symbolizují mince. Němci proto přejí hostům a sobě bohatství.

Stále častěji majitelé raději nevaří na prázdninovém stole. Proto jsou fondue, raclette, nejrůznější střihy a cukrářské výrobky již známými hosty nového banketu. Také stůl je zdoben ovocem. Mezi tradiční sladkosti patří obrovský sladký perník s rozinkami. Nejdůležitějším nápojem večera je tradičně šampaňské. Také Němci milují úder a úder.

Na Silvestra je běžné sledovat televizní pořady, hrát hry a poslouchat hudbu. Věštění a přání se staly zajímavým zvykem. Nejčastěji dary v Německu dávají na Vánoce. Na Silvestra, dárky nejsou přijímány k výměně, s výjimkou malých nezapomenutelných suvenýrů.

Povinným atributem německého Nového roku je krásně vyzdobený vánoční stromek. Pod její skládací dětské dárky. Zde jsou vánoční atributy velmi podobné ruské: Bengálská světla, vánoční koule, světelné girlandy, svíčky, žabky, ohňostroje. Pyrotechnika není prodávána osobám mladším 18 let. V noci ze dne 31. prosince všichni vyjdou, aby se podívali na světlou podívanou. Místo Santa Claus, Němci mají hlavní postavu Nimand. Jezdí osla a dává dětem dárky.

Novoroční zájezdy 2019 do Německa (ceny poukázek)

Mezi ruskými turisty jsou nejoblíbenější autobusové výlety do Německa. Mezi nejoblíbenější výlety patří návštěvy hradů Augsburg, Neuschwanstein, Schongau, Fussen. Vyžaduje se také procházky starými ulicemi Mnichova a Nürbergu. Během tohoto období vše vypadá obzvláště slavnostně a magicky.

Nejdražší jsou lyžařské zájezdy. Je to díky úctyhodnému postoji k německým Alpám, se kterými se setkávají zkušení lyžaři. Místní lyžařská střediska poskytují vždy nejvyšší úroveň služeb.

Pokud se rozhodnete, že nebudete cestovat, ale že zůstanete v jednom z malých německých měst, pak bude takový výlet nejrozsáhlejším rozpočtem ze všech možných. Takové výlety obvykle zahrnují odděleně placený banket s koncertním programem. Cena samotného zájezdu obvykle zahrnuje:

 • jízda letadlem nebo autobusem;
 • převod;
 • ubytování a stravování;
 • pojištění

Bez ohledu na to, která prohlídka je zvolena, musí být rezervována předem nejméně dva měsíce předem. V opačném případě není příslušná možnost jednoduše nalezena. Pokud chcete trochu ušetřit, můžete využít akcií předčasné rezervace a rezervovat si cestu zpět v srpnu. Tím se ušetří asi 30% standardní ceny.

Průměrné náklady na novoroční cestu pro dva na týden bude stát 1000 eur. Toto je podmíněno včasnou rezervací. Čím blíže k svátkům, tím dražší je cesta. Cena může růst 3 krát. Je důležité ověřit, zda let vstupuje na letenku.

Přehled vánočních zájezdů v Německu

 • Prohlídka „evropských klasik - paláců a muzeí, sýrů a šampaňského“ - 31 120 rublů;
 • Prohlídka „Nový rok v Českém Krumlově + Německo a Rakousko“ - 37 400 rublů;
 • Prohlídka "Novoroční příběh Saska" - 28.800 rublů;
 • Prohlídka „Tři břehy Rýna. Nový rok ve Štrasburku “- 35 000 rublů;
 • Prohlídka „Nový rok Belgie + Německo“ - 38 200 rublů;
 • Prohlídka „Příběhy Bavorska a České republiky - Vánoce“ - 27 600 rublů;
 • Prohlídka „Alpské krajiny + Alsasko. Nový rok v Norimberku - 40 500 rublů;
 • Prohlídka „Divy Nového Mnichova“ - 33500 rublů;
 • Prohlídka „Tajemství Vánoc v horách Krušných hor. Německo + Česká republika “- 25 700 rublů;
 • Prohlídka „Nový rok v Krakově + Česká republika + Německo“ - 24 500 rublů.

Recenze turistů o novoročních svátcích v Německu

Recenze turistů na výlety do Německa na Nový rok jsou většinou nadšené. Někdo si stěžuje na vysoké ceny, ale podle evropských standardů je vše cenově dostupné. Rozpočet cestování tak těžké volat, ale tato úroveň služeb a přístup k organizaci zájezdů stojí za všechny náklady. Je velmi málo lidí nespokojených se zimní dovolenou v Německu. Všichni jsou ohromeni krásou výzdoby měst a rozmanitostí zábavy a atrakcí.

Někteří turisté varují před rozsahem lidových slavností, kde byste neměli chodit s malými dětmi. Davy lidí, kteří jdou převážně, jsou opilí mladí lidé, kteří se baví s nevybíravými dobrovolníky pyrotechniky. Na internetu můžete najít fotografie čtverců a ulic, hustě posypané pozůstatky salutů a žabek.

V každém případě o této cestě musíte udělat svůj vlastní dojem. Můžete tak učinit pouze při návštěvě Německa.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde