Většina měst v Rusku má velikost a krásu, která ohromuje turisty. Jedním z nich je Nižnij Novgorod. Toto rodiště velkého spisovatele Maxima Gorkého je známé svými četnými historickými památkami a památkami.

V zimě, město vypadá úžasné v jeho sněhobílé dekorace. Je vhodné si vybrat pro nové setkání v roce 2019.

Vlastnosti zimních prázdnin v Nižním Novgorodu

Město je připraveno nabídnout svým hostům vše, co potřebujete pro skvělou dovolenou. Tato moderní infrastruktura a množství zábavy a skvělý program pro Silvestra v restauracích.

Existuje několik možností, jak se Nový rok v Nižním Novgorodu setkat. Především je to noc u hlavního stromu města. Alternativou by byla hlučná oslava na jednom z míst zábavy. Kromě toho se v posledních letech stala velmi populární pro dovolenou v chatkách nebo v rekreačním středisku.Více originální způsob, jak oslavit Nový rok byl nájem "party-bass" (autobus). Na slavnostní noc hodí své hosty po městě a zastaví na nejznámějších místech. Je to takové potěšení od 7500 za noc, v závislosti na dalších možnostech.

Možnost rozpočtu na oslavu příchodu nového roku navštíví hlavní vánoční stromek. Tradičně je instalován na náměstí Minin a Pozharsky. V noci 1. ledna se kolem něj shromáždí tisíce návštěvníků a obyvatelé města. V letošním roce městské úřady slibují bohatý a pestrý program:

 • diskotéka pod širým nebem;
 • soutěže;
 • představení umělců;
 • pozdrav;
 • projev guvernéra a tak dále.

Masové oslavy se budou konat v mnoha částech města. Největší se bude konat na Žukova náměstí, v parku "1. května", "Švýcarsko", "Avtozavodskaya", na Rozhdestvenskaya ulici a poblíž Chkalov žebříku. Kluziště bude umístěno na Rozhdestvenskaya ulici, která nepřestane přijímat všechny, a to i na Silvestra.

Je třeba mít na paměti, že v žádném z výše uvedených bodů je zakázáno přivádět alkohol. Kontrolní místa a detektory budou instalovány na všech přeplněných místech.

Umístění a restaurace města

V regionu Nižnij Novgorod se nachází mnoho různých středisek, kempů, prázdninových domů a mini-hotelů, které jsou připraveny přijímat hosty a nabídnout jim vynikající podmínky pro oslavu nového roku. Zde můžete cítit všechny požitky této ruské zimy a vrhnout se do novoročního příběhu v pohodlí a míru. V průměru bude ubytování během novoročních svátků stát turista 2500 rublů denně.

V noci z 31. prosince na 1. ledna nabídnou své služby desítky místních kaváren a restaurací. V seznamu nejoblíbenějších:

 • San Remo;
 • "Balkánský dvůr";
 • "Asie";
 • "Veselý kmotr";
 • "Pozdrav" a další.

Nejčastěji se ve městě nacházejí instituce, které se specializují na evropskou a ruskou kuchyni. Ale můžete ocenit i orientální pokrmy, například v kavárně "Asie". Téměř všechny instituce mají své oficiální stránky na internetu, kde se můžete seznámit s menu a programem Silvestra. Kavárny, restaurace a bary ve městě jsou v různých cenových kategoriích, ale můžete zhruba určit průměrnou výši nákladů na stůl na slavnostní noc - to je částka 4000-5000 rublů. V jakýchkoli místech konání je třeba rezervovat předem, protože 31. prosince bude problematické.

Památky města Nižnij Novgorod

Ve svém volném čase z oslav se můžete věnovat kulturnímu rozvoji, zejména proto, že Nižnij Novgorod je známý svým velkým množstvím zajímavých historických a architektonických památek. Mezi místy, která se doporučuje navštívit na prvním místě:

 • Chkalovské schody;
 • Vánoční ulice;
 • Bolshaya Pokrovskaya Street;
 • Kostel Panny Marie;
 • Nižnij Novgorod Kreml;
 • Nábřeží Volhy.

Chůze podél nábřeží Fedorovského můžete ocenit krásu panorama. Krajiny Volhy a Oky si můžete prohlédnout ze zdí Kremlu, kde je středověká pevnost a muzea.

Zajímavý výlet bude na lanovce. Vede na Dolní Bor. Jednosměrná jízdenka stojí 100 rublů.

Nový 2019 v Nižním Novgorodu pro děti

S dětmi si můžete zajít do zoo Limpopo. Náklady na návštěvu pro děti je 150 rublů, pro dospělé - 400 rublů. Můžete nejen vidět mnoho zvířat, ale také krmení a dokonce i mrtvice. Během školních prázdnin, místní divadla představují mnoho dětských představení s tématikou Nový rok program před představením. V každém místě masové oslavy se mladí hosté setkají s otcem Frostem a Sněhurkou a dalšími pohádkovými hrdiny. Pro děti pořádají soutěže s dárky, hádanky a šarády, stejně jako zábavné tance.

Novoroční prohlídky 2019 do Nižního Novgorodu

Výlety do Nižního Novgorodu jsou velmi oblíbené díky bohatému kulturnímu a historickému dědictví města. Průměrná cena cesty pro dva z Moskvy s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu bude stát asi 40 000 rublů. Čím rozsáhlejší a pestřejší program, tím dražší bude prohlídka.Při výběru hotelu nezapomeňte, že nejlevnější slušné byty budou stát asi 2500 rublů za den. Byt lze pronajmout za 1500 rublů. V tomto případě bude muset některá z možností rezervovat 2-3 měsíce.

Prohlídky mohou být železniční a autobusové. Například za 3 dny autobusem můžete navštívit Murom, Nižnij Novgorod, Peshelan, podzemní muzeum hornictví, Arzamas, Diveevo. To stojí od 10900 do 11900 rublů, v závislosti na vybraném čísle.

Autobusová cesta po dobu 4 dnů, včetně obeznámenosti s podzemním světem, starobylými obchodními městy a svatyněmi bude stát 14 000 - 16 100 rublů. Tato částka zahrnuje exkurze a dopravu, snídaně a ubytování v 3hvězdičkovém hotelu.

Některé zájezdy vyžadují dodatečnou platbu za jízdenky na vlak: vyhrazené místo 3500 rublů, kupé - 5000 rublů. To by mělo být vyjasněno u cestovní kanceláře před zaplacením rezervace za prohlídku.

Dojmy z cestování v Nižním Novgorodu jsou krásné. A pokud je cesta také spojena s oslavou nového roku, nálada bude po celou dobu úžasná. Kulturní dědictví navržené pro seznámení se duchovně povznáší a zanechává v duši každého hosta známku a veselé lidové festivaly zvednou ducha na celý rok.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde