Nový rok je vždy pohádka a magie. Maximální koncentraci ruského novoročního ducha pociťuje Veliky Ustyug - oficiální sídlo dědečka Frosta. Dospělí i děti budou cítit atmosféru zázraků a magie.

Toto malé městečko v regionu Vologda se stalo hlavním nositelem a chovatelem tradic národní oslavy Nového roku. Santa Claus žije zde, takže epicentrum všech novoročních emocí a magie je tady.

Atrakce odpočinku ve Veliky Ustyug pro turisty

Great Ustyug je určitě rozvinuté turistické centrum. Každoročně dostávají stovky tisíc návštěvníků z různých koutů světa své novoroční štěstí. To vedlo k existenci dostatečně rozvinuté infrastruktury, dobrému výběru možností ubytování a pohodlných životních podmínek.

Město je plné památek. Existuje mnoho katedrál, muzeí a dalších míst obohacujících obzory a zábavu. Každý z nich může navštívit celá rodina.

Ceny bydlení ve Veliky Ustyug potěší širokou škálu, což vám umožní najít vhodnou možnost pro každý rozpočet. Cena závisí na:

  • typ bydlení;
  • životní komfort (podmínky);
  • velikost (záběry);
  • další možnosti a služby;
  • umístění.

Mezi další služby patří často předpokládané koupele, sauny, bazény a další. Je také možné zůstat přímo v rezidenci Santa Claus. Celkem je zde 9 hotelů s různými hvězdami a soubor charakteristik. Na Silvestra, náklady na bydlení zde bude stát asi 3500 rublů.

Místní hotely z větší části vypadají jako útulné dřevěné domy obklopené vyřezávanými deskovými ploty. Atmosféra uvnitř budov je teplá a domácká. Mezi výhody patří bezplatné parkování na místě. Večeře v tomto hotelu může být asi 1500 rublů na osobu.

Nejoblíbenější jsou komplexy Votchina a Hotel Dvina. Ten se nachází ve staré části města. Cena pokoje zahrnuje snídani. Ubytování v "Dvina" bude levnější než v rezidenci - pouze 1500 rublů.

Hotel Rozhdestvenskaya bude výbornou alternativou. V recenzi o tom, turisté si všimnout čistoty a péče o všechny prostory a území. Také věnujte pozornost vynikající kuchyni místa. Život zde stojí od 3000 rublů denně. Na břehu řeky Sukhona se nachází další atraktivní hotel „Host“. Standardní pokoje v tomto komplexu jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlný a příjemný pobyt. V docházkové vzdálenosti se nachází kavárna a restaurace. Ubytování v hotelu bude stát asi 1700 rublů za noc.

Pokud si přejete, můžete si vybrat více izolovaného ubytování a rezervovat si soukromý dům. Tato služba stojí od 2 000 do 17 000 rublů. V každé z možností se doporučuje rezervovat ubytování na Nový rok v říjnu, jinak hrozí, že hosté zůstanou bez přenocování.

Jak velký Ustyug pobaví své hosty?

Hlavním místem, kde se každý turist ve Veliky Ustyug snaží jít, je sídlo Santa Clausa. Nabízí velkou krajinářský areál se zimní zahradou a zoologickou zahradou. Také zde jsou atrakce a dům Santa Claus. Animátoři provádějí výlety a nejrůznější rekreační aktivity se soutěžemi a humornými scénami. Obvykle cesta trvá asi 3 hodiny, stojí asi 1000 rublů. Existují kategorie hostů, pro které jsou poskytovány slevy.

V roce 1998 bylo otevřeno místní muzeum hraček. Obsahuje vánoční ozdoby různých časů. Mezi nimi jsou nádherné vzorované kuličky, sochy postav nového roku, zvířata. Mnohé z exponátů jsou vyráběny ručně. K tomu se používá dřevo, sklo, korálky, různá barviva a další. Můžete také navštívit samostatné muzeum přání. Obecně lze říci, že na území muzea Veliky Ustyug je k dispozici 5 samostatných tematických muzeí.

Alternativou k novoročnímu tématu bude návštěva historických a architektonických památek. Ti, kteří se rozhodnou kombinovat kulturní program se zábavným programem, jsou doporučováni k návštěvě panství obchodníků, vyzdobené v tradici starověku. Program exkurzí je možné realizovat nezávisle nebo si vybrat. Jedna z možností je „Město obchodníků a řemeslníků“, která bude zajímavá pro dospělé i děti. Koná se v domě obchodníka Usov.

Novoroční výlety do Veliky Ustyug

Pro turisty, operátoři nabízejí velký výběr všech druhů výletů do Veliky Ustyug. Nejoblíbenější jsou čtyřdenní organizované výlety od 31. prosince do 3. ledna. Tato prohlídka zahrnuje železniční dopravu, stravování, ubytování v hotelu, banket, mistrovské kurzy, okružní jízdy.

  • „Nový rok ve vlasti vlasti“ (3d / 2n) - 24 500 rublů;
  • “Setkání nového roku na propasti zimního průvodce” (3d / 2n) - 24,500 rublů;
  • "Nový rok ve Veliky Ustyug" (4d / 3n) - 25.900 rublů.

Nejlevnější cesta bude stát asi 17 000 rublů. Čím bohatší je program, tím dražší je cesta.Hosté budou mít velký dojem z chutí jídla z ruského kamna, přírody a ducha Nového roku, který vládne všude. Také turisté obdrží unikátní fotografie s pohádkovými postavami.

Recenze turistů o cestě do Veliky Ustyug

V recenzích zkušených turistů jsou komentáře o špatné kvalitě místních komunikací. Takže výlet do Ustyugu ve vašem autě je lepší myslet třikrát. Ale na bydlení reagovat pozitivně. Hosté mají rádi podmínky a cenovou rozmanitost. Dokonce i ty nejpodivnější exteriéry domu uvnitř budou útulné a dobře udržované.

Krása předků se poněkud ztrácí kvůli davům lidí, kteří sem jezdí na výlety po celých autobusech. Kromě toho si hosté všimnou, že na prohlídce je snadné rychle zmrazit. Proto se doporučuje vybrat si nejteplejší oblečení a obuv s tlustými podrážkami. Můžete se zahřát v domě Baba Zaryho.

Další nevýhodou města je, že některé zajímavé památky jsou otevřeny pouze v teplém období. Mnoho turistů si také stěžuje na ceny. Hotely v rezidenci Santa Claus jsou považovány za drahé. Budete také muset zaplatit za různé maličkosti, jako je vstup do domu Santa Claus sám.

Zbytek místa je naprostou radostí. Sváteční atmosféra je nejcennější věc, kterou turista dostává a proto sem přichází.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde