Auto patří do třídy SUV a je velmi populární v Rusku, Evropě a Americe. Japonský jeep poprvé odjel v roce 2000 a následující rok společnost představila kompaktní verzi crossoveru. Platforma vozu je FF-S, stejně jako Primera a Almera.

V roce 2007 představil japonský koncern druhou generaci crossoveru a po dalších 6 letech třetí. Koncem roku 2014 se Nissan X-Trail začal montovat a vyrábět v Rusku, protože zde je vždy velký zájem. Nyní společnost uvedla, že připravila další verzi značkového SUV.

Exteriér

Externě se vůz moc nezměnil, ale okamžitě ho zasáhl aktualizovaný sportovní nárazník s vyčnívajícím spodním rtem a obdélníkovou mlhou. Centrální část obdržela aktualizovanou mřížku s tradičním typem štítku, který má tvar písmene V. Hned pod falešnou mřížkou je malý, téměř nepostřehnutelný přívod vzduchu. Hlavní optika získala úzké světlomety s objektivy a úhlovými světly.Kapota vozu má velký šikmý tvar a lisovací linky přidaly rychlost do auta.

Střecha vozu je vybavena střešními kolejnicemi a je téměř zcela plochá, jen mírně šikmá směrem dozadu od SUV. Přední vzpěry jsou umístěny pod ostrým úhlem. Řada oken je umístěna poměrně vysoko, ale to nemá žádný vliv na pozorovací úhel. Přední boční okna jsou velká a postupně se zužují směrem k zádi kříže. Ze dna dveří automobilu jsou hluboké ražby, prahy jsou opatřeny chromovými vložkami. Pod velkými a nabobranými oblouky kol jsou umístěna 19palcová kola.

Za novinkou obdržel aktualizované pětiosé LED světlomety. Zadní dveře jsou velké a zapadají do svalnatého zadního nárazníku. Světelné reflektory jsou integrovány ve spodní části nárazníku a spoiler umístěný nad sklem zavazadlového prostoru má zabudované přídavné brzdové světlo.

Vnitřek vzorku z roku 2018

Vnitřní vzhled vozu obdržel bohatý povrch, velké množství měkkého plastu, drahé tkaniny a přírodní kůže. 3-paprskový multifunkční volant originálního tvaru s elegantním horizontálním řezem na dně nezůstane bez povšimnutí.

Přístrojová deska získala protáhlý tvar, analogové přístrojové váhy a palubní počítač mezi nimi, stejně jako speciální průzor, který je dobře schovává. 7palcový dotykový displej multimediálního komplexu se nachází na středové konzole, nad ním jsou vzduchové deflektory klimatizačního systému a pod nimi ovládací klávesy.

Přední řada sedadel má aktualizovaný pohodlný tvar s výraznou boční podporou a speciálními opěrkami pohodlné bederní opěrky. Vzhledem k velkému počtu nastavení sedaček bude řidič schopen zvolit optimální polohu tak, aby i ta nejdelší cesta nebyla obtížná a únavná.

Vývojáři pečlivě promysleli organizaci sedadla řidiče, všechna potřebná tlačítka, klávesy a spínače jsou umístěny v pohodlné vzdálenosti od něj. Zadní řada sedadel má více volného prostoru zvýšením velikosti vozu a rozvorem. Vzhledem ke změně velikosti vozu sedět vzadu je nyní mnohem pohodlnější a pohodlnější, vaše kolena nebudou spočívat na předních sedadlech.

Technické parametry a možnosti

Jak již bylo zmíněno dříve, rozměry vozu se mírně změnily a zastavily se v následujících výškách:

  • délka - 4,64 m;
  • šířka - 1,82 m;
  • výška - 1,71 m;
  • rozvor - 2,7 m;
  • volný prostor - 0,21 m.

Objem zavazadlového prostoru nového vozu 2018 Nissan X-Trail - 550 litrů, ale pokud zcela složíte zadní řadu sedadel, zvýší se užitečný objem zavazadel na 2000 litrů.

Společnost nabízí na výběr ze tří možností: 2 benzín a jednu naftu. Dvoulitrový benzínový motor má kapacitu 144 koní a není dostatečně silný, protože zrychlení na sto trvá více než 11 sekund. Maximální rychlost je 180 km / hs spotřebou paliva 7,5 litru. Motor s přeplňovaným motorem o objemu 2,5 litru je o něco výkonnější, protože pod kapotou se skrývá 233 koní. Motorová nafta - 1,6 litru, ostatní vlastnosti se zastavily na stejné úrovni jako u atmosférického benzínového motoru, ale spotřeba paliva je 5,3 litrů na sto kilometrů trasy kombinovaného cyklu.

Převodovka - CVT a 6-stupňová manuální. Základní verze vozu bude mít pohon předních kol, pohon všech kol je k dispozici pouze jako volitelný doplněk.

Začátek prodeje a nákladů v Rusku

V Severní Americe, auto je již v prodeji, jeho hodnota je téměř stejná jako předchozí verze. Na území Ruské federace se automobil objeví v lednu 2018.Cena základní verze je 1,4 milionu rublů, průměr je asi 1,6 milionu. Pro nejvyšší verzi v maximální konfiguraci bude muset zaplatit téměř dva miliony rublů.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde