Francouzská manikúra je považována za nejuniverzálnější a nejběžnější techniku ​​designu nehtů mezi profesionály a jednoduchými módy. Francouzština neztratila svůj význam pro mnoho sezón, je považována za nejlepší volbu pro stylové ženy, dospívající dívky, kreativní osobnosti, sportovce, atd.

Ale moderní ženy módy nejsou zvyklé stát v klidu, takže na opačnou stranu klasického servisního pláště přichází, což vypadá méně působivě a atraktivně. Hlavní rozdíl mezi novou variantou francouzské manikúry v místě kontrastní zóny. V nemrznoucí směsi, to není u konce nehtu, ale blízko otvoru.

Zpáteční bundu může provádět každá dívka, vše, co musíte udělat, je dodržovat doporučení uvedená v našem článku.

Jak udělat manikúru reverzní francouzsky

Rozdíl pláště končí pouze v místě kontrastní zóny. V opačném případě se neliší od klasické verze.

Pro vytvoření takového designu se používá běžný dekorativní lak a gelový povlak.Odstíny pro reverzní francouzsky téměř identické s francouzskou manikúrou.

Reverse bunda vypadá skvěle na nehty jakékoliv délky. Zvláště výhodné je, že vypadá na krátkých nohách, vizuálně je rozšiřuje a dělá ruce více ladnými.

Reverzní francouzská servisní objednávka:

  • aby vaše nehty dokonalé s pilníky na nehty nebo jiné nástroje pro manikúru
  • Ošetřete nehty odstraňovačem nehtů. Díky tomu budou ušetřeny nepříjemného lesku a potrvá déle.

  • Naneste podklad na nehty - laky světlých nebo tmavých odstínů, v závislosti na zvoleném designu.
  • Nalepte okraj nehtu kontrastním lakem. K tomu použijte šablonu, nálepku nebo štětec.

Jak můžete vidět, postup použití reverzní francouzštiny je jednoduchý a snadno se provádí doma.

Reverzní francouzský gel polský

Vytvoření reverzního francouzského gelového laku se téměř neliší od designu dekorativních nátěrů. Jediná podmínka - použití LED-lampy. To umožní, aby gel co nejvíce vyschl, aby se vytvořil hladký design bez trhlin a kapek.

Suchý gel musí být střídavě. Nejprve naneste základní nátěr na povrch nehtu a po úplném zaschnutí naneste „úsměv“.

Reverzní francouzské foto: tipy a nápady pro design

Pokud je tradiční francouzská manikúra již trochu nudná a nezpůsobuje řádný obdiv, pak může být hlavním francouzským lákadlem návrat francouzštiny. To je skvělé řešení pro kancelářský styl, obchodní jednání nebo setkání s přáteli. Změní se pouze barevná řešení a prvky dekoru.

Reverzní délka francouzského nehtu

Sláva univerzální techniky byla upřena na francouzskou manikúru, proto ji mnoho žen módy nosí na nehtech, aniž by brala v úvahu délku a šířku prstů a rukou. Pokud jde o reverzní francouzštinu, existuje jedna výhrada. Nevypadá na krátkých a tlustých prstech. Tento design vizuálně zkracuje nehty, takže ruce jsou ještě širší a objemnější.

Na tenkých, půvabných, dlouhých a středně dlouhých prstech, naopak, francouzský kontrast vypadá atraktivně a vhodně.

Populární nehtové formy pro reverzní francouzsky

Podle mistrů nehtů existují 2 možnosti pro reverzní francouzštinu. Jedná se o měsíční manikúru, kterou mnozí považují za samostatnou konstrukční techniku, a způsob, jak vybrat díru pomocí úzkého pásu podél linie růstu nehtů, tzv. „Úsměv“.

Obě tyto oblasti vyžadují dokonalý tvar nehtů bez štěpení, delaminace, nestandardních linií a různých délek nehtu na všech prstech. Dejte svému klasickému oválnému měsíčku, mandli, měkkému čtverci, špičaté, atd. Je na nich, že zpáteční bunda vypadá stylověji a atraktivněji.

Zlikvidujte obdélníkové hřebíky s ostrým "sekaným" okrajem, zkoseným tvarem a dalšími extravagantními možnostmi.

Reverzní francouzská barevná kombinace

Při výběru odstínů pro budoucnost manikúry ženy módy jsou rozděleny do dvou táborů. Někteří se snaží maximalizovat jejich měsíčky, pomocí jasných sytých barev s množstvím flitrů, mikrobárek, ražení, vzory.

Jiní dodržují klasické možnosti a věří, že manikúra by měla být v souladu s barvou pleti. Vybírají pastelové odstíny - béžové, slonovinové, broskvové, krémové, světle růžové a další jemné odstíny. Tyto barvy jsou nejblíže přirozené barvě zdravého nehtu.

Pro kancelářský vzhled jsou vhodné tmavé odstíny - švestka, vínová, tmavě modrá. Kombinace černé a bílé, modré a bílé, atd. Vypadá přísně a stylově.

Kombinace chytlavých odstínů - výběr mladých dívek. Taková reverzní francouzština je nasycena červenými, žlutými, zelenými, oranžovými květy a je zdobena četnými dekoracemi až po štuk.

Jak udělat reverzní francouzské já

Po prvním pohledu na možnosti reverzní bundy, mnoho dívek přijde k myšlence, že s výjimkou mistra nikdo nebude dělat takový design. Nicméně, nejrůznější vynálezy nail průmysl přijít k záchraně jednoduchých módy.

Nejoblíbenější z nich jsou aplikátory.Jsou zastoupeny ve velkém množství v obchodech a mají nejrůznější formy. Hlavním cílem tohoto jednoduchého nástroje je omezit prostor, na kterém chcete použít lak.

Kromě toho můžete zvolit kontrastní zónu obrácené manikúry pomocí tenkých štětců pro malování. Nepokoušejte se vytvořit elegantní design běžných kartáčů z laku. Jsou příliš velcí a nemotorní pro tak usilovnou práci.

Manikúra značky jsou skutečný najít pro kreativní dívky. Vypadají jako obyčejné fixy, ale plní zcela jinou funkci - malování na nehty.

Použijte značky na nehty budou moci každé ženě, ani vlastnit umělecké schopnosti. Naplňte tyto "paintbally" běžným lakem, který může být aplikován na gel polský.

Vzory vyrobené značkovačem rychle ztrácejí svůj vzhled, takže manikúru vždy fixujte finálním lakem.

Pokud jste unaveni z klasické francouzské manikúry, ale udělat něco více extravagantní a chytlavé neumožňuje kancelář nebo obchodní kód oblečení, pak reverzní francouzština zachrání vás. Mírný posun kontrastní zóny promění nepříjemný design na atraktivní a elegantní nehtové umění.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde