Pás v nové sezóně zůstává jedním z nejaktuálnějších trendů. Může být vertikální, horizontální, diagonální. Nejoblíbenější jsou tmavě modré čáry a černé na rozdíl od červených. Můžete si také vybrat mezi tenkým a tlustým pásem.

Pásek lze použít pro jakýkoliv styl. Dokonale v tomto tisku vypadají jak grunge věci, tak klasika. Pruhované mohou být sukně, kalhoty, halenky a košile, svetry a šaty. Outer oblečení je také zdobeno tímto potiskem. Je důležité jen pozorovat kompatibilitu věcí pro dokonalou harmonii. Základním principem kombinace tohoto typu tisku není použití několika typů pásů současně.

Co se nosí s pruhovanou bundou

První požadavek na pruhovanou bundu by měla být šířka čar. Čím tenší jsou, tím elegantní bude dáma v něm vypadat. Tato volba je vhodná pro všechny. Tisk se širokým pruhem nebo jejich různými kombinacemi by měl být vybrán pouze z povahy štíhlých dívek.V top pastelových odstínech, stejně jako černé a bílé verze.

Pruhovaná bunda může být libovolného stylu. Tento vzor neomezuje tvar ani délku pláště. Výběr materiálu je také rozsáhlý: bavlna, vlna, úplet, různé směsi. Zajímavé a originální vzhled pletených výrobků. Je důležité pouze zajistit, aby tkanina pro bundu byla dostatečně hustá a středně elastická.

Kombinace s monofonními věcmi nebo s těmi, na kterých je těžko viditelný výkres, budou přínosem. Je důležité nepřetěžovat obraz kontrasty. Kombinace bundy a džíny v klasické modré barvě vypadá perfektně. Pod bundu můžete nosit monochromatický bílý, šedý nebo černý dres. Hodí se i na klasické odstíny a halenky. Pro jasnější vzhled se můžete rozhodnout pro žluté, červené nebo modré vrcholy vybavené silueta. Doplňte obraz monochromatické spojky.

Překvapivě, porušením základního principu kombinování pruhovaných tkanin, můžete nosit pruhovanou košili s bundou.

Pruhované kombinace svetrů

Lemované vesty budou také nahoře. Dokáží přidat excentricitu a originalitu k jakémukoliv luku. Volba pruhovaného svetru je založena na základních principech nošení takového potisku: svislý pruh přidává výšku, horizontální může přidat požadovaný objem v oblasti hrudníku kyčlí. Pro větší efekt zvolte produkty s kontrastními čarami.

V trendu modelu asymetrického řezu s vůní nebo zipem. Můžete také zvolit A-siluetu. Vypadá to na štíhlou postavu, protože opticky rozšiřuje boky. Módní vesty jsou vyrobeny z viskózy, vlny, bavlny a úpletu. Stávají se také relevantními syntetickými materiály - elastanem, akrylem a polyamidem.

Z hlediska kompatibility je svetr poměrně všestranný. Pruhované výrobky lze nosit s šaty z odolné tkaniny, bavlněné sukně a beztížné halenky. Obraz bude také moderní s džínoviny. Neexistují téměř žádná omezení pro kombinace s tkaninami. Je těžké si představit produkt, který by se nespojil s pruhovaným svetrem do harmonického spojení. Postačí, aby odolal pravidlům kombinování tohoto tisku s jinými vzory na tkanině.

Co kombinovat pruhovaný svetr

Pruhované svetry jsou spojeny s mořem, relaxací a svobodou. Proto tento oděv je lepší použít ve sportovních lucích, v pouličním stylu nebo ležérní. Také pruhovaný svetr je schopen ozdobit obraz grunge. Modrý a bílý pruh na takovém produktu se zaměřuje na námořní téma. Proto by hlavní příslušenství mělo být stejné "námořní" položky.

Bunda se dobře hodí k klasickým kalhotám nebo přísné tužkové sukni. Takový tandem může být vhodný i pro kancelář, ve které neexistuje striktní oblečení. Ideální volbou by byl volný model s diagonálním pruhem. Budou zdobit jakýkoliv tvar a budou vypadat jasně a svěží. Hlavní věc je, že zbytek obrazových komponent by měl být monofonní a nesmí přetížit luk příliš jasnými barvami.

Kromě „mořských“ odstínů budou trendem olivové, bílé, šedé, béžové a černé barvy a jejich párové kombinace. Tyto barevné kombinace jsou vhodné pro nošení s legíny, sukněmi a džínsy.

Pletené pruhované šaty v trendu top

Pletené šaty minulé sezóny naplnily skladové regály a skříňky módy. V nové sezóně budou do monochromatických modelů přidány pruhované. Pokud monotónní oblečené šaty zdůrazňují nedostatky a výhody obrázku, pak pruh na takovém produktu pomůže opravit siluetu. Je důležité zvolit pouze na základě výše uvedených doporučení. Pracují také s šaty, stejně jako s jinými předměty oblečení.

Do takových šatů si můžete vyzvednout boty ze širokého sortimentu: boty s podpatky a platformou, baletní byty, tenisky, lehké boty. Hustší tkanina šaty, tím více uzavřené a teplé boty mohou být. Volba obuvi závisí také na modelu.Sport-chic zahrnuje tenisky a tenisky, krátké oblečení, které vyžaduje elegantní lodě nebo sandály, modely, které jsou dlouhé v podlaze vám umožní nosit kotníkové boty.

Je možné kombinovat šaty s monofonními bundami, bundami a vestami. Mnoho modelů dovolí golf s hrdlem pro něj v chladném období. Relevantní budou také džínové a kožené bundy. Výhodou příslušenství budou velké plastové výrobky z jasných barev. Námořní styl pomůže podpořit dřevěné šperky.

Pruhované Bundy

Košile se svislým pruhem, podobně jako ostatní věci, vizuálně štíhlá. To je nutnost. Tyto košile pomohou vytvořit obchodní luk v kombinaci s přísnou sukni, kalhoty nebo oblek.

Volnější obraz pomůže vytvořit vázaný vázaný pas. Tento obrázek doplní džíny, šortky nebo jakoukoliv sukni. Hlavní věc není přehánět to jasnými akcenty a vybrat si oblečení, které nepřitahují pozornost. Nechte pruhované tričko být středem obrazu.

Vytvoření obrazu nezávisí na barvě pásem. Ale dokonalá harmonie dá věc na přídi, která bude v barvě ideálně opakovat odstín čar na košili. To může být spodní část soupravy, bot nebo příslušenství.

Můžeme bezpečně říci, že proužek je univerzální tisk. Bez ohledu na barvu, směr a tloušťku se pruhované oblečení může stát součástí různých kombinací oblečení. Tyto produkty pokrývají všechny styly, věky a roční období. Je těžké přijít s omezeními pro nošení vložených věcí, protože každý z nich může být přizpůsoben stylu a typu postavy.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde