Malé město v Altajském teritoriu je jedno jméno se solným jezerem. Jezero Great Spring se rozprostírá více než 10 km a je široké 8 km. Léčivou vodou, solným roztokem a bahnem ze dna může být uzdravení. Dokonce i jednoduchý pobyt u jezera vyzařující pár bromu vám umožní relaxovat a posílit nervový systém. Překvapivě, kromě léčby, místo také přitahuje klubové strany a všechny druhy zábavy.

V roce 2004, komplex Prichal, který je nyní známý, byl postaven ve městě, který označil vývoj města jako resort. Od té doby se zde aktivně budují hotely, motely, rekreační střediska a infrastruktura.Pravidelné autobusy z Kemerova, Barnaul, Novosibirsk, Tomsk dorazí na místní autobusové nádraží.

Zbytek v Yarovom (Altajské území): ceny bytů 2018

Jedním z důležitých faktorů pohodlného pobytu v resortu je místo bydliště. Město Yarovoye nabízí spoustu různých možností pro každý vkus a rozpočet.

Zbytek v soukromém sektoru: byty a domy

Apartmány a domy soukromého sektoru nabídnou hostům nejvýhodnější možnosti ubytování. V každém rohu pramene najdete vhodné místo v jakékoli vzdálenosti od jezera. Jako příklady stojí za zmínku několik návrhů.

  • "Útulné domy"

Tato možnost ekonomického ubytování se nachází na ul. Vereshchagin, 33, léto, Altajské území. Zde si můžete vybrat mezi pokoji ve společné budově nebo v jednom z rodinných domů. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Během dne budete muset zaplatit 400 rublů.

  • Chata na Partizanskaya 45

Na této adrese pohodlný dům k pronájmu. Nachází se na klidném místě nedaleko jezera. Pěšky na břeh jen 20 minut. Ubytování bude stát od 400 rublů na osobu a den.

  • Pokoje na ulici. Mira 2a

Na této adrese je 8 pokojů pro 4 osoby. Budova je nová a nachází se v blízkosti autobusového nádraží. K jezeru pouhých 10 minut chůze. Během dne budete muset zaplatit 1000 rublů.

  • Byt na ulici. Čtvrtina A, 31

Zde se pronajímá jednopokojový byt, který se nachází nedaleko od "místa 42". V bytě je zasklená lodžie, nainstalována plastová okna. Během dne budete muset zaplatit 1000 rublů.

Existuje spousta možností pro ceny v rozmezí od 250 do 4500 rublů denně. Cena se liší v závislosti na ročním období, vzdálenosti od jezera a souboru vybavení. Cena ubytování je lepší zjistit přímo od majitelů bytů, aby nedošlo k nepříjemnému překvapení v době vyrovnání.

Sanatoria v Yarovoy

Sanatoria jsou skvělý způsob, jak strávit čas v letovisku a získat další služby v podobě prevence a léčby nemocí.

  • KGBUZ "Regionální léčebné rehabilitační středisko Jezero Yarovoy"

Výdejna sanatoria KGBUZ "Lake Spring" je známá více než padesáti lety zkušeností. Léčebné metody jsou založeny na síle přírody: bahno ze sirníkového sulfidu a solanka z jezera má ohromné ​​léčivé účinky.

Hosté budou bydlet v jedné ze tří budov nebo v jednom z letních domů. Čísla se liší v kategoriích: ekonomika, standardní, letní domy, s vybavením v místnosti, stejně jako počet míst v každé z pokojů.

Cena zahrnuje tři jídla pro dospělé a čtyři jídla pro děti. Stůl je většinou dietní. Ceny se liší v závislosti na ročním období a zvoleném počtu, jakož i na balíčku lékařských procedur.

  • Komplexní zdravotní středisko "Altaykhimprom"

Sanatorium se nachází pouhých 100 metrů od solného jezera, které dalo název města. Léčivé vlastnosti obsahu jezera a vzduchu kolem něj jsou úspěšně využívány k léčení návštěvníků sanatoria. Nabízí několik kategorií pokojů se vším, co potřebujete uvnitř.

Pro děti se předpokládá pět jídel denně a pro dospělé čtyři jídla denně. Produkty jsou mimořádně čisté a ekologické. Hosté mohou také využít hlídané parkoviště, posilovnu, kosmetický salon, kavárnu, aquapark.

Rekreační zařízení

Rekreační zařízení se také může stát možností pro levné ubytování. Jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlné bydlení.

  • "Strelinka"

V tomto rekreačním středisku je několik domů v různých konfiguracích. Nejjednodušší z nich stojí 750-950 rublů na osobu a den. Domy s krbem a pokoje v budovách budou stát až 1750 rublů.

Základna přijímá hosty po celý rok. Zde můžete využít kavárnu, saunu, kulečník, sportovní hřiště, katamarány, motorovou loď. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Za přistýlku snídani stojí 150 rublů. Večeře a oběd se platí zvlášť za 250 rublů. Menu je tradičně evropské.

  • "Manor"

Toto rekreační středisko nabízí 2 možnosti ubytování 1200 a 1600 rublů na osobu a den.

  • "Tigris"

Nabízí ubytování ve svých pokojích za cenu 2000 rublů.

Doporučuje se vybrat ta místa, která nabízejí nejlepší sadu služeb. To nebude v budoucnu zklamáno.

Aquapark je nejjasnějším místem zábavy v Yarovoy

Ti, kteří chtějí svou dovolenou obdivovat, mohou navštívit místní vodní park "Lava". Od června do srpna pracuje od 9:30 do 22:00.Dětská jízdenka zde stojí 400 rublů a dospělý 600 za 2 hodiny; 600 rublů a 1000 rublů po dobu 3 hodin; po dobu 5 hodin 800 a 1300 rublů; po dobu 12 hodin 1000 a 1500 rublů.

Park má 11 skluzavek různých konfigurací. Samotný vodní park se táhl přes 25 000 metrů čtverečních. Existuje několik bazénů různých hloubek a velikostí, některé dokonce vyhřívané. Hosté se mohou těšit na tzv. "Línou řeku" a bazén s vlnami. Kromě toho můžete využít sauny, cedrové lázně, masáže, slunečníky, lehátka, stejně jako jíst v místních kavárnách.

Recenze o zbytek v Yarovoy

Podle recenzí, jezero v Yarovoy připomíná turisty k odpočinku na moři. Na základě tohoto území může místo konkurovat střediskům Černého moře. Turisté oslavují infrastrukturu, čistou vodu a celkovou příjemnou atmosféru.

Mezi negativní recenze - nespokojenost s malým počtem prodejen a produktů v nich. Ale pro ty, kteří přicházejí užívat přírody, tento faktor ve skutečnosti nezáleží.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde