Mnoho Rusů upřednostňuje relaxaci na Černém nebo Azovském moři, podcenění všech lahůdek Kaspického moře. Geografové to nazývají jezerem, protože nádrž nemá žádné spojení se světovými oceány. Ale všechny ostatní výhody mořské vody, toto moře si zachovalo.Přístup do Kaspického moře má:

  • Rusko;
  • Turkmenistán;
  • Ázerbájdžán;
  • Kazachstán;
  • Írán a další.

Odpočívejte v Astrachanu

Rybáři dávají přednost shromažďování zde. Jde o to, že na tomto místě je obrovská rozmanitost druhů ryb. Proto jsou zde vášniví rybáři ve skupinách a jeden po druhém.

Cestovní kanceláře aktivně využívají tuto funkci místa a nabízejí rybářské výlety pro dva nebo více lidí. Například v roce 2018 stojí dohromady 4 dny zhruba 40 000 rublů. Částka zahrnuje ubytování, stravu, půjčovnu lodí, služby doprovázející osoby, sekání úlovku, zmrazení, náčiní. Tyto výlety jsou nabízeny po celý rok.

Pro ty, kteří neradi relaxují organizovaným způsobem, je zde možnost samostatně zorganizovat volný čas. Bude to mnohem levnější.Například, žít společně v domě s jídlem za den bude stát 2000 rublů. Můžete si pronajmout loď s lovcem. To bude stát v závislosti na velikosti skupiny od 1.300 do 3.000 rublů. Pronájem lodi bez kormidelníka bude stát 1500 rublů.

Pokud si vyberete pokoje v místních hotelech, bude to stát 600 rublů na osobu a den. Občerstvení v kavárně stojí od 200 rublů. Soukromý sektor nabídne prostor pro několik lidí za cenu 1000 rublů.

Na Kaspickém moři z Dagestánu

Úchvatná krajina kombinuje výhled na hory a valivé azurově modré vlny. Dovolená na pláži zde je dokonale kombinována s rekreací v lázeňských střediscích. K tomu se využívají místní bahenní a léčivé vody. Zde najdete levné ubytování. Dvoulůžkový pokoj stojí pouze 1000 rublů. Celá rodina je lepší relaxovat ve městech Kaspiysk a Izberbash. Zde se voda dokonale zahřeje a zbytek s dítětem bude nejbezpečnější.

Dovolená v Kalmykia

Zbytek v Kalmykii v kaspické zóně nabízí turistům rybaření, rozjímání lotosů, písečných pláží a koupání ve slaných vlnách. K tomu musíte navštívit město Lagan, které se nachází na Kaspické nížině. Od moře je oddělen kanálem 10 kilometrů.

Zajímavý fakt: buddhismus je praktikován v Kalmykii a zde můžete vidět velké množství náboženských struktur, které nejsou typické pro tradiční ruské náboženství.

Nejčastěji se turisté zdržují v jednom ze tří nejznámějších místních hotelů: Alyonushka, Ulan Zlata nebo Bulgun. Stravování zde je Rusům a Evropanům velmi dobře známo, ale můžete snadno najít místa, kde jsou lahodně připraveny národní pokrmy.

Ázerbájdžán pro milovníky Kaspického moře

Ázerbajdžán nabízí turistům dobře rozvinutou službu. Baku je aktivně frustrovaný, doplněný mrakodrapy a moderními strukturami. Pro hosty v zemi budou zábavné výlety k památkám:

  • Akropole Baku;
  • Maidenova věž;
  • Caravanserai;
  • Shirvan Shahs Palace.

Absheron poloostrov je také populární turistickou destinací. Zde, spolu s dovolenou na pláži, můžete získat efektivní léčbu v lázních.

Usadit se v penzionu v Baku bude stát asi 700 rublů. Čím blíže k pobřeží, tím dražší ubytování. Pokoj se stejnými podmínkami na bance stojí asi 1500 rublů. V horách východního Kavkazu můžete žít za pouhých 600 rublů na osobu.

Zbytek v Kazachstánu

Na východním pobřeží letoviska Kaspického moře není infrastruktura tak rozvinutá. Každoročně do města Aktau přicházejí tisíce turistů. Na prvním pobřeží jsou útulné moderní hotely s útulnými soukromými plážemi. Ubytování v nich bude stát v průměru 2500 rublů. Nejčastěji si zde odpočívají místní obyvatelé, ale ruští znalci místní barvy také neponechávají čas a peníze na výlet do Aktau.

Turkmenistán jako kaspické letovisko

Turkmenistán se bohužel nemůže pochlubit rozvinutým plážovým cestovním ruchem. Většina turistů sem přichází za kulturním obohacením a historickým poznáním. Starobylá města udržují nespočet tajemství minulosti a fascinují oči neobvyklou starobylou krásou. Zvláštní pozornost si zaslouží starověký Merv.

Plážová střediska jsou reprezentována turistickým komplexem Avaza. Nachází se ve městě Turkmenbashi. Většinou tu žijí místní obyvatelé a občané Turkmenistánu. Rezervujte si pokoj jen během osobní návštěvy, což vytváří problémy pro obyvatele jiných zemí.

Dovolená v Kaspickém moři 2018: ceny v soukromém sektoru Astrakhan

Jako obvykle, nejvhodnější ubytování nabízí soukromý sektor. V okolí Kaspického moře si lze pronajmout stovky pokojů. Je nutné jednat s majiteli o všech nuancích a prozkoumat budoucí místo bydliště.

V Astrakhan na ulici Savushkina je vynikající soukromý hotel s 15 pokoji. Ubytování zde stojí od 1000 do 3500 rublů. Cena zahrnuje snídani, možnost využití koupele a sauny.

V obci Samosdelka Kamyzyaksky okres je penzion se 4 pokoji.Ubytování zde stojí 1300 - 4950 rublů denně. Pláž se nachází 2 km od domu. Má společnou kuchyň, parkoviště a mnoho dalšího.

V obci Jean-Aul Astrakhan region je turistický komplex s 25 pokoji. Ubytování zde bude stát 2000-8600 rublů. Turisté mohou využít bazén, restauraci, zeleň, parkoviště.

Pro hosty je připraveno 6 pokojů pro hosty, kteří hledají ubytování ve městě Mikhail Aladyin. Cena se liší podle sezóny. Zahrnuje snídani, využití společné kuchyně, parkování a další vybavení.

Soukromý mini-hotel na Kirov Street zve cestovatele k pobytu v jednom z jeho 4 pokojů. Ubytování zde stojí asi 2000 rublů. Cena zahrnuje snídani. Na pláž bude třeba překonat 1 km. Nabízí hlídané parkoviště.

Na letišti Astrakhan je mini-hotel s pouze 3 pokoji. Cena se liší v závislosti na pracovní zátěži a sezónnosti. Hosté mohou využít saunu a parkoviště.

Tyto a mnoho dalších soukromých mini hotelů jsou připraveny nabídnout svým hostům vysokou úroveň služeb a nejpohodlnější podmínky.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde