Obsah:

 1. Zůstaňte v Abcházii v systému "all inclusive", ceny 2019
 2. Ubytování
 3. Gagra, Pitsunda, Tsandripsh a další místa pro rekreaci
 4. Dovolená v Abcházii s dětmi 2019
 5. Hodnocení hostů

V létě by mělo být alespoň pár dní stráveno u moře. To je celkové zlepšení těla, a relaxační odpočinek pro vaše tělo a duši. Vyberte si lepší resort s dobrým podnebím a pokud možno s léčivými vlastnostmi vzduchu.

Abcházie bude skvělou volbou pro relaxaci s rodinou nebo přáteli. Tento stav dává svým hostům mořský sprej, slunce a léčivý horský vzduch. To vše lze získat za velmi příznivé ceny a vzdálenost k nebeskému místu lze překonat na jakémkoli typu dopravy.

Zůstaňte v Abcházii v systému "all inclusive", ceny 2019

Milovníci bezstarostných prázdnin často chtějí relaxovat v systému "all inclusive". Rezorty Abcházie poskytují hostům tuto příležitost. Mezi hotely jsou ty, které nabídnou turistům balíček služeb, včetně jídla, ubytování, transferů a všeho, co potřebujete pro skvělou dovolenou.Taková místa jsou v Gagra, Pitsunda, Nový Afon a další. Přímo v Moskvě a ve většině ostatních měst Ruska si můžete objednat výlet all-inclusive s letem nebo autobusovou dopravou.

Níže je uveden pouze malý počet hotelů a hotelů, které nabízejí ubytování v systému "all inclusive":

 • Sunrise Garden Hotel, 50 metrů od moře, 1550-1950 rublů denně, 3 jídla denně, bazén, parkoviště;
 • Hotel Parus, 100 metrů od moře, 1280-1700 rublů denně, 3 jídla denně v systému "švédských stolů", bazén, parkoviště, bezplatné ubytování pro děti;
 • penzion "Musser", 50 metrů od moře, od 1 190 rublů, 3 jídla denně formou bufetu, bazén, Wi-Fi;
 • Hotel Pshada, 100 metrů od moře, od 800 rublů, stravování je možné podle systému: pouze snídaně, 3 jídla denně, 2 jídla denně;
 • penzion "San Marina", 200 metrů od moře, 1400-1600 rublů, 3 jídla denně formou bufetu, Wi-Fi, parkoviště;
 • Amra Park-Hotel & Spa, 50 metrů od moře, 1800-2400 rublů, stravování možné dle systémů: pouze snídaně, 3 jídla denně, 2 jídla denně, lázně, bazén, Wi-Fi, parkoviště;
 • penzion "Resort Pitsunda", 70 metrů od moře, od 1000 rublů, 3 jídla denně formou bufetu, bazén, Wi-Fi.

Bez ohledu na umístění hvězdy může být balíček služeb nabízených systémem „all inclusive“ velmi široký. To umožňuje za rozumný poplatek, aby si vše, co potřebujete, a nemyslíte na denní starosti po zbytek.

Soukromý sektor, penziony, hotely, hotely Abcházie

Abcházie nabízí ubytování pro každý vkus. Kromě "all inclusive" existují pružnější životní podmínky. Často turisté dávají přednost tomu, aby žili v rozpočtových pokojích, ale zároveň jedli v drahých restauracích a naopak. Pro tyto případy je možnost ubytování v soukromém sektoru, penzionech a sanatoriích jakékoli úrovně, penzionech a dalších. Dále bude nabízeno několik možností ubytování pro každý vkus:

 • soukromý sektor, 6 km od hranic s Ruskem, 15 minut k moři, 3 pokoje, ubytování až pro 4 osoby, veškerá občanská vybavenost, letní kuchyně, od 350 rublů na osobu a noc;
 • soukromý sektor, “Alashara”, okres Gagra, Ldaza, penzion pro rodinnou dovolenou, od 1700 rublů denně;
 • Tsandrips, penzion "Anna", apartmá pro dva, od 1200 rublů;
 • Gagra okres, Pitsunda, Prichal penzion, první linka, pokoje pro 2 a 3 osoby, klimatizace, Wi-Fi, TV, od 1000 rublů;
 • Gagra okres, Gagra, soukromý sektor, penzion "Arioso", ubytování po celý rok, od 350 rublů;
 • Gagra okres, rekreační středisko, soukromý sektor, Ldzaa, Pitsunda st. Rybzavodskaya 84, veškerá občanská vybavenost, ubytování od 2 do 4 osob, veškerá občanská vybavenost v pokojích, TV, klimatizace, Wi-Fi, parkoviště, letní kuchyně, BBQ, od 500 rublů na osobu a noc
 • Gadauta okres, nový Athos, soukromý sektor, penzion "Don Arkady", klimatizace, zařízení na pokoji, jídla, výlety, transfer, Wi-Fi, od 300 rublů;
 • penzion "Cold River", 100 metrů od moře, 1280 - 1640 rublů, 3 jídla denně formou bufetu, bazén, děti zdarma, Wi-Fi, parkoviště;
 • penzion "Victoria XX Century", 50 metrů od moře, od 500 rublů na osobu a osobu, bazén, děti zdarma, Wi-Fi, parkoviště;
 • rekreační středisko "Era", 10 metrů od moře, 860 - 960 rublů, 3 jídla denně, Wi-Fi, parkoviště;
 • Sanatorium "Sana", 400 metrů od moře, od 1200 rublů za den, 3 jídla denně, Wi-Fi, parkoviště;
 • rekreační středisko "Chegem", 120 metrů od moře, od 1255 rublů, 3 jídla denně, Wi-Fi, parkoviště;
 • hotel "Apsara", 30 metrů od moře, 1500 - 1800 rublů, 3 jídla denně;
 • turistické centrum "Golden Bay", 50 metrů od moře, od 900 rublů, 3 jídla denně, bazén;

Existují stovky možností ubytování pro každý vkus a rozpočet. Je nutné pouze studovat předem co nejvíce návrhů a vybrat ten správný.

Gagra, Pitsunda, Tsandripsh a další skvělá místa k pobytu v Abcházii 2019

V Abcházii jsou města a města, kde většina turistů hledá. Důvodem je jedinečnost a malebnost reliéfu, stejně jako infrastruktura místa.Například Pitsunda se nachází na stejnojmenném mysu, 15 kilometrů jižně od Gagra. Mezi zajímavosti je třeba poznamenat:

 • místní rezervace s jezery a vzácnými rostlinami;
 • historický a architektonický komplex „Great Pitiount“;
 • koncertní sál;
 • Muzeum vojenské slávy.

Ubytování v Pitsundě je většinou poskytováno komplexem „Pitsunda Resort“. Také ubytování je možné v rekreačních domech, hotelech a mini-hotelech. Velmi populární je soukromý sektor. Na centrální pláži jsou vodní jízdy.

Další slavné místo pro jeho účast je Tsandripsh. Tento resort městská obec, která se nachází u ústí řeky Haupsche. Zde vládne ticho a mír, které jsou nezbytné pro obyvatele megalopolů. To vše se nachází jen 5 km od hranic s Ruskem. Můžete sem přijet autem, autobusem nebo vlakem.

Dovolená na pláži může být zředěna výlety do památek architektury, na nádherné útesy. Mezi památky:

 • nejstarší chrám Abcházie - Tsandripshskaya bazilika;
 • Pevnost Hašup;
 • Rozsah Gagra.

Můžete také sledovat malebný svět moře, potápění. V obci se nachází spousta kempů, penzionů a rekreačních středisek. Ubytování zde bude opravdu rozpočet. Místní obyvatelé nabízejí pokoje v soukromém sektoru a transfer z vlakového nebo autobusového nádraží. Místní infrastruktura je tak rozvinutá, že umožňuje kombinovat luxusní hotely a levné hotely v malé části obce. Existuje také mnoho obchodů a kaváren, které se nestarají o jídlo.

Čisté, vybavené pláže lákají rodiny s dětmi. Společnosti pro mládež zároveň snadno najdou zábavu v hudebních barech a nočních klubech.

Dovolená v Abcházii s dětmi v roce 2019

Jednou z nejdůležitějších výhod letní dovolené v Abcházii je dostupnost všeho nezbytného pro rodiny s dětmi. Hlavní věc, samozřejmě, zůstává magické zdravé klima místa a čistota. Navíc pro děti z Ruska nebudou žádné problémy spojené s jazykovou bariérou.

Chcete-li zde přivézt dítě, stačí si vzít s sebou rodný list s poznámkou občanství pro osoby mladší 14 let a pas nebo ruský pas pro starší děti. Plná moc pro překročení hranice pouze s jedním rodičem není vyžadována. Pokud dítě cestuje bez obou rodičů, budete muset poskytnout notářsky ověřenou plnou moc.

Je lepší jít s dětmi do Abcházie na konci léta nebo v září. Během této doby je teplota vody a vzduchu nejpříznivější. Má ruskou pojistku, takže pojištění je lepší se postarat předem. Současně, malé odstranění většiny středisek z Ruska vám umožní vyhledat lékařskou pomoc doma. Pokud půjdete k lékaři na území Abcházie, budete muset zaplatit. Zde můžete snadno najít dostupná místa s kvalifikovaným personálem. Také ve městech a městech spousta lékáren.

Při výběru způsobu umístění s dítětem je třeba věnovat zvláštní pozornost výživě. Stravovací místa s dietním nebo dětským menu docela dost. Doporučuje se proto vybírat hotely střední a vysoké úrovně nebo sanatorium s vhodným typem jídla. Abychom nečekali na svůj pokoj, doporučujeme jej rezervovat předem a jasně určit čas a podmínky vyrovnání. V soukromém sektoru s volbou bydlení by mělo být velmi opatrné.

Zábava pro děti bude sloužit vodním hrám, vybavení, pro které je na většině pláží. Mnohé hotely nabízejí své animace, dětské kluby a oblasti na území.

Hodnocení hostů

Není divu, že mnoho turistů obdivuje krásu přírody a dostupné ceny. Je také přirozené, že jsou nespokojeni. Návštěvníci se například potýkají s neschopností platit kreditní kartou nebo výběrem hotovosti. S vědomím této skutečnosti si můžete předem vyřídit hotovost.

Někteří turisté poukazují na to, že místní služby nechávají mnoho na přání a za každou další službu musíte zaplatit.Také ostřílení turisté jsou vyzváni, aby byli opatrnější, protože krádež je v některých regionech nekontrolovatelná. Zkušenosti stejných turistů bohužel ukazují, že řešení tohoto problému s pomocí místní policie je zbytečné.

Celkově jsou recenze poměrně spokojené. Pokud se zamyslíte nad problémy, na které upozornili hosté těchto středisek, můžete se jim vyhnout a mít skvělý čas.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde