Obsah:

 1. Dovolená na Krymu v roce 2019 "all inclusive"
 2. Ceny domů
 3. Prohlídky v Krymu 2019: ceny a program
 4. Oblíbená letoviska Krymu
 5. Hodnocení hostů

O Krymu lze hovořit celé hodiny. Považuje se za jedinečné místo s vlastní zvláštností, která má jedinečný terapeutický účinek pro člověka jak z hlediska fyzického zdraví, tak z hlediska duchovního. Pro každý vkus je zde moře, hory a krásné pláže. To vše je orámováno čerstvými zelení a zářivými barvami. Kromě toho turisté nemohou selhat přilákat nádherné klima.

Dovolená na Krymu v roce 2019: cena "all inclusive"

Většina turistů stále upřednostňuje odpočinek v naprostém pohodlí. Nejlepší ze všech v této definici se hodí all-inclusive. Krym nabízí svým hostům mnoho možností pro takové ubytování. Mezi objekty jsou 3 *, 4 * a 5 *.

Na Krymském pobřeží se nachází pouze jeden skutečný pětihvězdičkový hotel se systémem „all inclusive“: Aquamarine.Pro děti do 5 let hotel nabízí bezplatnou snídani a postel. Jako výsledek, žijící dva dospělí a jedno dítě v tomto hotelu týdně bude stát asi 125.000 rublů.

Existuje více čtyřhvězdičkových hotelů s plnohodnotným systémem „all inclusive“. Hosté si mohou vybrat z Medzhestik v Alushta, Dream Dream sen dům v Yevpatoria, Pine Grove sanatorium v ​​Jaltě, a sanatorium Chernomorets v obci Peschanoye. Na těchto místech si můžete odpočinout týden za částku 52.000 rublů pro pár s dítětem do 12 let. Z tříhvězdičkového ubytování s odpovídajícím systémem služeb stojí za zmínku penzion „Demerdzhi“ v Alushtě, „Mishor“ v Jaltě. Náklady na týdenní pobyt v nich pro 2 osoby budou stát od 25 000 rublů, v závislosti na měsíci.

Hosté výše uvedených hotelů a středisek:

 • tři jídla denně v systému "bufet";
 • snack bar;
 • pláž;
 • bazény;
 • posilovna;
 • dětský pokoj;
 • animace;
 • fyzioterapie (ne všude);
 • bezdrátový internet;
 • v případě potřeby transfer do hotelu a na pláž;
 • parkoviště;
 • exkurze.

Na pobřeží jsou další ubytování, které nabízejí poněkud zkrácený seznam služeb, což je docela dost pro pohodlný pobyt.

Ubytování v Krymu 2019: soukromý sektor, hotely, motely a letoviska

Pokud jde o ubytování v regionu jako celku, existují stovky možností. Můžete si vybrat pro každý vkus a kapsu.

Výkonný sanatorium-zdravotní komplex "Poltava" vítá hosty po celý rok. Dětské procedury jsou zde jmenovány již od 4 let. Dospělí nejčastěji přicházejí na léčbu neplodnosti a jiných sexuálních problémů, onemocnění gastrointestinálního traktu a kůže. Ubytování a léčba zde bude stát od 1500 rublů na osobu a den s podmínkou ubytování 12 dní.

Sanatorium "Dolní Oreanda" je elitním místem odpočinku a léčby. Budova byla kdysi palácem Alexandry Feodorovny, manželky cara Mikuláše I. Nabízí oplocený areál, bazén, soukromou soukromou pláž. Ubytování se snídaní a léčbou bude stát od 1300 rublů denně. Možnost plné penze.

Penzion Gurzuf čeká na hosty soukromého typu "Sea Breeze". Navržen v moderním evropském stylu. Penzion se nachází pouhých 50 metrů od nábřeží. Ubytování se snídaní bude stát od 850 rublů denně.

Sanatorium "Rodina" nabízí svým návštěvníkům bazén se slanou vodou, pokrytý skleněnou střechou. Je zde velmi rozvinutá infrastruktura, vynikající park a moderní zdravotní základna. Ubytování s jídlem a léčbou bude stát turisty 1350 rublů denně.

Sanatorium "Alushta" v Rohu profesora se nachází 300 opatření od moře. Má vlastní pláž, venkovní bazén s teplou vodou, zelenou plochu a další vybavení. V rámci pobytu v sanatoriu můžete získat komplex sanatoria. Ubytování v tomto nádherném místě bude stát od 1050 rublů na osobu a den.

Sanatorium "Alushta" nabídne hostům to nejlepší v regionu diagnostické a terapeutické vybavení. Mušle jsou pokryty čerstvými zelenými reliktními rostlinami. Celková plocha 15 ha. Ubytování zde stojí od 850 rublů na osobu a den.

Sanatorium “Mountain” se nachází v Livadii. Nachází se v nadmořské výšce 100 metrů. Na velké ploše zcela pokryté zeleně vinutí cesty pro pěší. Hlavní budova je ve stylu paláce, terasy sestupují přímo k moři. Krytý bazén se slanou vodou může být alternativou koupání v moři v chladných dnech. Na pláž se dostanete také lanovkou. Ubytování zde bude stát od 1700 rublů, včetně jídla a léčby.

Hotel "Favorite" v Miskhoru je jen 20 metrů od moře. Jeho moderní design je v souladu s přístupem k poskytování kvalitní rekreaci pro hosty. Nedaleko se nacházejí slavné fontány Arza, socha Malé mořské víly a další zajímavé památky. Ubytování se snídaní bude stát od 1000 rublů.

Je třeba mít na paměti, že ubytování a hotové výlety na Krymu mají často alternativní ceny během prázdnin v květnu, s včasnou rezervací, stejně jako pro důchodce a děti.

Prohlídky v Krymu 2019: ceny a program

Různé společnosti na svých oficiálních stránkách nabízejí prohlídky všech druhů směrů a specifik. Můžete si vyzvednout výlety a výlety pro každý vkus a rozpočet. Níže uvádíme několik příkladů a cen za orientaci v mnoha nabídkách.Crimean Tour po celém světě (5 dní / 4 noci)

Prohlídka se koná každý týden od konce března do poloviny listopadu 2019. Výletní a zábavní akce zahrnuje návštěvu mnoha památek přírody, architektury a kultury Krymského poloostrova. Hlavní body se nacházejí na východě, na západě a na jihu. Tato cesta stojí od 15 900 rublů na osobu.

Exkurze „Star tour na Krymu“ (8 dní / 7 nocí)

Ti, kteří chtějí jít na toto turné, budou muset žít v Sevastopolu a navštěvovat radiální zájezdy. Hosté poloostrova uvidí Yalta, Bakhchisarai, Sudak, Evpatoria, Balaclava. Náklady na prohlídku začínají od 16 900 rublů.

Multi-aktivní kombinovaná prohlídka „Tři prvky - můj sedm“

Prohlídka se vyznačuje jedinečností. To může ukázat sportovní aktivity, překonání překážek na zemi, vody a dokonce i ve vzduchu. Program zahrnuje horolezectví, šnorchlování, jízdu na kajaku, jízdu na horském kole a mnoho dalšího. Zároveň bude hostům nabídnuta návštěva nejjasnějších míst v regionu. Náklady na cestu začínají od 22 000 na osobu.Multi-aktivní combo tour "No dull rest - my sevenI"

Organizátoři turné slibují zajímavá každodenní dobrodružství. Je lepší jít sem pro ty, kteří milují outdoorové aktivity. Po náročném, ale zajímavém dni se turisté vrátí do pohodlného hotelového pokoje. Program zahrnuje potápění, cyklistické výlety, horolezectví, paragliding a mnoho dalšího. Cena prohlídky je od 28 000 rublů na osobu.

Enogastronomická edukační prohlídka „Paleta chutí Krymu“ (8 dní / 7 nocí, 6 dní / 5 nocí)

Tento program je určen pro milovníky gastroturu a originální zábavy. Kromě výletů, které uspokojí kulturní hlad, prohlídka zahrnuje ochutnávku krymských vín a místní kuchyně. Taková mimořádná zábava bude stát od 41 000 rublů.

Oblíbená letoviska Krymu

Na Krymu, mnoho letovisek a vesnic. Zkušení turisté si již stanovili priority a vybrali si nejoblíbenější místa. Ti, kteří si resort dosud nevybrali, by se měli naučit něco o tom, co je v každé z osad.

Simferopol

Toto místo je vhodné pro milovníky výletů na atrakce, noční zábavu, nakupování, pohyb po místní dopravě. Město láká svými dostupnými cenami.

Hlavní město poloostrova je také přitahováno přítomností letiště. To je důležité pro ty, kteří nejsou ochotni strávit spoustu času na cestě do místa odpočinku. Ti, kteří přijíždějí na Krym pouze kvůli pláži, tu nebudou mít zájem. Místní muzea, divadla a galerie budou čekat na své hosty.

Evpatoria

Evpatoria nabízí hostům dovolenou na pláži, výlety k mnoha památkám, množství zábavy a noční diskotéky, nakupování. Toto místo se nachází na západě poloostrova, 65 km od hlavního města. Evpatoria - jedno z nejoblíbenějších letovisek Krymu. Výhodou města je, že na rozdíl od jiných míst, kde jsou všechny pláže oblázkové, je v Evpatorii jemný žlutý písek. Infrastruktura činí tento resort vhodným místem pro rodiny s dětmi a hojnost restaurací a barů je dobrým místem pro mladé lidi. Existuje také mnoho zdravotních středisek. Obzvláště oblíbené jsou ty, které léčí nemoci pohybového aparátu.

Mír a Popovka

Na západním pobřeží Krymu jsou dvě malé vesničky, které si turisté vybrali. Oni jsou velmi blízko u sebe, tak často jsou považovány za jeden resort. V Popovce se do roku 2013 konal světově proslulý hudební festival Kazantip. Nyní je toto místo ideální pro rodinnou dovolenou.Pláž je zde poseta jemným jemným pískem a voda je zvláště čistá. Bohužel zde není tolik zábavy, jako ve velkých osadách, ale nádhera přírody více než kompenzuje tento nedostatek.

Gursuf

Tato městská obec se nachází v jižní části pobřeží, pouhých 12 kilometrů od Jalty. Právě zde se nachází nejoblíbenější dětské centrum "Artek". Místní vzduch je naplněn jehličnatou vůní, takže se zde vyskytuje nepřetržitá inhalace. Místní úzké dlážděné ulice evokují romantické nálady. Podél pobřeží se táhne malebná promenáda. Místní pláže se vyznačují dobře vybavenou a rozvinutou infrastrukturou. Všude jsou kamínky, díky nimž je moře průhledné a azurově zbarvené. Téměř celá pláž je rozdělena mezi hotely a dětské tábory s pomocí vlnolamů.

Mezi oblíbená střediska v regionu patří také Theodosia, Partenit, Koktebel, Primorsky, Kurortnoye, Sun Valley, Sudak, Nový Svět, Alushta, Alupka, Azure, Lyubimovka, Balaklava, Semeiz, Saki.

Hodnocení hostů

Jako obvykle, recenze na dovolené na Krymu jsou velmi odlišné od sebe navzájem. Někdo je s infrastrukturou potěšen, jiní si stěžují na hroznou službu a zároveň vysoké ceny. Jedna věc je neměnná: každý, bez výjimky, má rád přírodu a druhy. Na tomto pozadí můžete odpustit nedostatky práce personálu, špatné čištění ulic a mnoho dalšího.

Často můžete vidět zpětnou vazbu od těch, kteří jsou nespokojeni s chováním vlastníků zařízení soukromého sektoru. Bohužel, masivně to není možné ovládat. Zbývá pouze studovat recenze jednotlivých domů a využívat pouze osvědčené ubytovací jednotky. Totéž platí pro hotely. Většina z nich nabízí podmínky vysoké evropské úrovně. Existují však lidé, kteří za jasným obrazem skryjí ekonomickou variantu, která neodpovídá penězům, které za ni zaplatily.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde