Obsah:

 1. Co dělat ve městě Pitsunda a jak se ubytovat
 2. Dovolená v Pitsunda 2019: sazby all-inclusive
 3. Zbytek bez zprostředkovatelů (soukromý sektor)
 4. Ceny potravin
 5. Hodnocení hostů

Malebné letovisko na pobřeží Černého moře se nachází pouhých 25 km od známého letoviska Gagra. Pokud mladí lidé přijíždějí do Gagra nejčastěji, rodiny s malými dětmi mají sklon k klidnému a klidnému Pitsundovi. Boxwood háje, zdravý vzduch, teplé a čisté moře, příjemné životní podmínky - to je vše, co je potřeba pro nádhernou zábavu.

Co dělat ve městě Pitsunda a jak se ubytovat

Většina míst pro ubytování v Pitsunda jsou motely a střediska. Největší z nich jsou:

 • Amzara;
 • Riviera;
 • Maják;
 • Bzyb;
 • Zlaté rouno;
 • Colchis;
 • Apsny.

Jedním z nejkrásnějších penzionů v místě je Musser, který se nachází v Musser Reserve.Můžete také zůstat v jednom z moderních hotelů, například "Dolphin" nebo "Irene." Zde je úroveň služeb vyšší a usiluje o globální evropské standardy.Současně zůstává hlavním cílem ubytování v Pitsundě zdravotní odpočinek. V tomto směru, unikátní složení vzduchu, teplé vlhké klima, moře, borovice funguje. To vše pomáhá v boji proti alergiím, nervovým, katarálním a kardiovaskulárním onemocněním.

Výlety do Lake Riza, v Sukhumi a Gagra zředí dovolenou na pláži. Gegsky Falls, Simono-Kananitsky klášter, nový Athos - to vše pomůže rozpustit v atmosféře místa. Pokud se téma exkurzí zdá být vyčerpaná, pak se můžete pobavit v místních restauracích, kavárnách a nočních diskotékách. Všude najdete vlastní show programy, stejně jako dětské a dietní menu.

Odpočinek v Pitsunda 2019: ceny v systému "all inclusive"

Extrémně populární all-inclusive dovolenou dnes je také k dispozici v Pitsunda. Seznam služeb v hotelech a hotelech tohoto typu je velmi široký, přičemž si můžete vybrat libovolnou kapsu. Turistům jsou nabízena následující místa pro ubytování, která nabízejí "all inclusive":

 • Hotel Parus: 200 metrů od moře, 3 jídla denně, bazén, děti zdarma;
 • Penzion "Musser": 50 metrů od moře, cena od 1190 rublů na osobu a den, 3 jídla denně v systému "Buffet Table", bazén, Wi-Fi;
 • Pshada Hotel: 100 metrů od moře, cena od 800 rublů, snídaně, 3 jídla denně, 2 jídla denně;
 • Penzion „Irene“: 200 metrů od moře, cena od 1300 rublů, 3 jídla denně „Bufet“, infrastruktura je určena pro rodiny s dětmi;
 • penzion "Litfond": 50 metrů od moře, cena od 1450 rublů, 3 jídla denně, parkoviště;
 • penzion "Ldzaa": 50 metrů od moře, od 1200 rublů za den na osobu, 3 jídla denně "Bufet";
 • penzion "Riviera": 500 metrů od moře, od 1 700 rublů, 3 jídla denně Bufet, bazén;
 • Penzion "Resort Pitsunda": 70 metrů od moře, od 1000 rublů, 3 jídla denně Bufet, bazén, nové budovy, Wi-Fi;
 • Hotel Apsara: 30 metrů od moře, od 1500 rublů, 3 jídla denně;
 • Penzion "Pine Grove": 50 metrů od moře, od 1450 rublů, 3 jídla denně Bufet, bazén.

Většina výše uvedených možností se nachází na prvním pobřeží. Přístupnost pláže je důležitým faktorem při výběru místa k odpočinku.

Zbytek v Pitsundě 2019 bez zprostředkovatelů (soukromý sektor)

Neméně oblíbené ubytování zůstává soukromým sektorem s romantickou a letní kuchyní. Také nepochybnou výhodou zůstávají nízké ceny.

Rekreační středisko Rapytsa Pitsunda (Ldzaa) čeká na své hosty na ulici Rybzavodskaya. Ubytování zde bude stát od 750 do 2800 rublů denně. Pouze 15 metrů od moře. Na území se nachází kavárna, v docházkové vzdálenosti na trh, obchody.

Dům pro 2 rodiny s veškerým vybavením bude stát od 750 do 2300 rublů za den v závislosti na ročním období. Každý pokoj má samostatný vchod.

Neméně zajímavou možností bude penzion "Rodinné centrum" se 4 a 5 lůžkovými pokoji. Každý pokoj má sprchu, WC, Wi-Fi. Nabízí turistům letní kuchyni.

Jednotlivé domy přímo na pláži stojí hosté ve výši 750 až 2400 rublů denně. V každém domě se mohou ubytovat až 4 osoby. Veškerá občanská vybavenost uvnitř.

Dům v mandarinkové zahradě je zvláštní náladou odpočinku. Život v těchto nákladech od 300 do 3000 rublů za den. Pro hosty je koupelna, kuchyň-jídelna s klimatizací, další koupelna na ulici.

Studio byt 50 metrů od moře bude stát 300-2500 rublů, v závislosti na ročním období. Zároveň se můžete spolehnout na nádherný výhled, satelitní TV, klimatizaci a další vybavení. Lékárna, trh a obchod v docházkové vzdálenosti. Apartmány pro páry s dětmi budou stát od 2500 rublů za den.

Ceny potravin a potravin

Pokud jízdenka nebyla zahrnuta v ceně, můžete snadno najít vhodnou možnost v některé z mnoha místních kaváren. Průměrná kontrola bude asi 350 rublů na osobu. Pokud volba padla na místní restauraci, pak musíte být připraveni zaplatit od 600 rublů. Kultovní abcházské jídlo je apatsha a suluguni. Také nezapomeňte zkusit hahachu, hachur, khachapuri.V Pitsundě se připravuje velmi chutné maso s použitím zajímavého koření. Omáčky se vyrábějí na základě rajčat a švestek.

Mezi alkoholem určitě v top místní chacha. Neméně populární jsou voňavá abcházská vína. Pro dezert stojí za to vyzkoušet janjuhu z ořechů. Pokud potřebujete vařit sami, pak v místním obchodě si můžete koupit chléb za 40 rublů, vepřové za 500 rublů za kilogram, broskve za 140 rublů a mnoho dalšího. Pro hotový gril budete muset zaplatit asi 260 rublů na 100 gramů. Na trhu jsou výrobky vždy levnější a čerstvější.

Hodnocení hostů o bydlení v Pitsundě

Online, často můžete najít protichůdné recenze na zbytek v tomto místě. Někdo považuje město za nudné a příliš tiché, jiní vidí v takové náladě místo míru a klidu. Mnozí zdůrazňují, že čistá voda, čerstvý borový vzduch a nádherná příroda kompenzují nedostatky infrastruktury.

Místní služby zdaleka nejsou ideální. Trochu pozornější personál nových moderních hotelů. Někdo nemá rád odstranění z hlavních dálnic. To podle nich komplikuje nezávislou prohlídku. Také turisté jsou rozrušeni malým množstvím místní dopravy. Hosté si také všimnou nadsazených cen za výlety.

Nenápadní turisté najdou v Pitsundě vše, co potřebují. Budou schopni léčit a odpočinout si od městského spěchu za málo peněz.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde