Obsah:

 1. Dovolená na moři
 2. Dovolená v Rusku "all inclusive" ceny v roce 2019
 3. Kde v létě 2019 relaxovat s dětmi

Dovolená v Rusku je stále populárnější. Navíc, každý rok se tento volný čas stává rozmanitějším, cenově dostupnějším a pohodlnějším.

Dovolená v Rusku na moři v roce 2019

V létě všichni usilují o moře. Existuje mnoho míst v Rusku, kde se můžete vyhřívat v paprscích letního slunce a stříkat v teplých slaných vlnách.

Soči

Nejoblíbenější mezi ruskými středisky od dob Sovětského svazu je Soči. Město se táhne podél pobřeží Černého moře a každý rok se stává krásnějším a modernějším. Vlhké subtropické klima místa má pozitivní vliv na místní flóru a faunu a má blahodárný vliv na tělo, vyžaduje hojení a zpevnění. V létě se průměrná teplota vzduchu pohybuje od 24 do 27 stupňů plus.

Pokud se žije v samotném Soči zdánlivě drahé, pak si vždy můžete vybrat jedno z blízkých osad s přesně stejnou povahou a podnebím:

 • Adler;
 • Dagomys;
 • Matsesta a další.

Nabízí rozpočet rekreace, penziony a motely, stejně jako luxusní hotely, pracující na "all inclusive". Taková cesta bude stát 33,000-155,000 rublů, se spoléhat na seznam služeb a způsob ubytování. V takových povoleních obvykle zahrnují letenky, transfery a vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt.

Anapa

Anapa je ve velké poptávce v létě. Kavkazské hory a teplá pobřežní voda v kombinaci s písečnými plážemi lákají ty, kteří milují pasivní dovolenou na pláži. Mezi místními vesnicemi se stal Vityazevo nejoblíbenějším. Ubytování je možné pro každý vkus: od stanů kempů až po luxusní hotely.

Horké léto středomořského podnebí umožňuje, aby se voda v moři dobře zahřála, což umožňuje cestovat s malými dětmi. Náklady na takovou cestu je 30000-55000 rublů, v závislosti na způsobu ubytování.

Gelendzhik

Kombinace mořského a horského podnebí činí místo vzduchu velmi užitečným. Skutečnost, že tato část pobřeží je foukaná větrem, činí teplo v hlavní sezóně ne tak vyčerpávající, jak tomu je v jiných regionech.

S lanovkou, ze které jsou dvě, se můžete kochat krásným výhledem. Volba míst pro ubytování je velmi široká, což spolu s dobře rozvinutou infrastrukturou činí zbytek co nejpohodlnějším. Pobyt zde během týdne bude stát asi 25 000 rublů na osobu. Cena obvykle zahrnuje letenku, transfer, celý pobyt, stravu a pojištění.

Jo

Azovské moře je také velmi atraktivní pro turisty. Například, mnoho turistů přijíždí do Yeisk po mnoho let. Mnoho z nich se zde stalo pravidelnými hosty. Ubytování v penzionech, rekreačních střediscích a hotelech na jakékoli úrovni umožňuje, aby sem přijeli zástupci většiny segmentů obyvatelstva.

Zde se můžete pobavit s celou rodinou. V létě se voda ohřívá až na 28 stupňů. V závislosti na volbě způsobu ubytování se cena takové cesty také liší:

 • od 1100 do 2300 rublů za den pro bydlení v bytě;
 • od 1800 do 4500 rublů za pokoj v hotelu.

Také cena se mění v závislosti na tom, zda je jídlo zahrnuto v ceně. Musí být s majitelem předem konzultován. Také samostatně by se měly vypočítat náklady na silnici. Místo ve vyhrazeném sídle z Moskvy bude stát 2600 rublů, v prostoru 4000 rublů. Z Petrohradu je jízdné dražší.

Stanitsa Golubitskaya

Navzdory jménu je toto místo poměrně moderní. Existuje mnoho možností ubytování, včetně hotelů, rekreačních center, zařízení soukromého sektoru pro každý vkus. Kromě toho, na pobřeží můžete navštívit všechny druhy zábavních zařízení. V obci naleznete nejlevnější ubytování a zároveň získáte vše, co potřebujete pro pohodlí. Nájemné bude stát 300-800 rublů za den v penzionu nebo 1500-2900 rublů za pokoj v hotelu.

Kaspiysk (Dagestan)

Kaspické moře je jedním z míst s nejzdravějším klimatem. Kaspiysk láká turisty klidem a harmonií s přírodou. Kromě dovolené na pláži si můžete vychutnat zajímavé historické výlety. Ve svém jádru není toto město letoviskem, ale je vybaveno vším potřebným pro pohodlný pobyt hostů.

Ubytování v hotelu bude stát od 1500 rublů. Za 5500 rublů denně můžete získat co nejširší nabídku služeb a plnou penzi.

Derbent

To je centrální bod odpočinku na Kaspickém moři. Turisté zde přitahují nádherné krajiny, památky a pohodlné ubytování. Subtropické klima dává teplé letní a příjemné teploty vody. Přímo ve městě se nachází starý komplex opevnění. Zde se můžete věnovat horolezectví a dalším extrémním sportům. Ubytování v hotelu bude stát 1200-3800 rublů na osobu a den. Cenově dostupnější možností jsou chaty a penziony. Cena pronájmu bude 600-1000 rublů. Byt lze pronajmout za částku 700 rublů na osobu a den.

Dovolená v Rusku "all inclusive": ceny 2019

V ruských střediscích nabízí velké množství ubytovacích zařízení ubytování v systému "all inclusive". Podle stejného schématu, mnoho tour operátorů nabízí ready-made výlety s zahrnuty v ceně drahé.

Hotel «FioLeto»

Tento hotel patří rodině. Nachází se v Anapa a nabízí hostům celou řadu služeb, včetně transferů, Wi-Fi, výlety, bazén, salonek a mnoho dalšího.

Hotel "Azaria"

"Azaria" byla udělena pouze tři hvězdy. Hotel zároveň nabízí vysoký komfort, organizovaný v systému all-inclusive. Zde můžete získat plnou penzi, včetně tří jídel denně v systému "bufet", střední občerstvení, alkohol od místních výrobců a tak dále.

Hotel "MoreLeto"

Také v tomto cenovém segmentu vyniká 3 * hotel MoreLeto. Tento moderní hotel nabízí různé druhy rekreace, které jsou určeny pro turisty s různými chuťovými preferencemi.

Systém "all inclusive" funguje v mnoha hotelech:

 • Heliopark Aqua Resort;
 • Crystal Orchestra Sochi Resort;
 • Síť "Alean Family Resort";
 • "Beton Brut";
 • Park Hotel "Romanova";
 • "Bridge Resort";
 • Klub Prometheus;
 • „1000 a jedna noc“ 3 *;
 • Park-Hotel "Sea Dal".

Kromě hotelů a hotelů fungují penziony, motely a rekreační střediska v systému „all inclusive“. Jako příklad byste měli vzít:

 • penzion „Bagripsh“ - nacházející se na území Abcházie, nedaleko ekologicky čisté řeky Cold River, má 2 budovy, tři jídla denně, další občerstvení, místní alkohol;
 • penzion "Burgas" - nachází se v obci Kudepsta (Adler), široké spektrum služeb, tři jídla denně;
 • sanatorium "Malá zátoka" - se nachází v blízkosti Anapa, zahrnuje 4 budovy, poskytuje léčbu, pracuje po celý rok, má komplex "Winter Beach", bazén s vyhřívanou slanou vodou, kluziště;
 • resort komplex "Gamma" - se nachází v obci Olginka, nedaleko od Agriysky přírodní rezervace, 350 metrů od oblázkové pláže, jako součást hotelového komplexu 5 * 16 pater, 5 budov 4 *, rozvinutá infrastruktura, "ultra all inclusive" systém.

Kde relaxovat s dětmi v Rusku v létě 2019

S dětmi je lepší relaxovat u moře. To je užitečné pro jejich nezralé imunity, a také poskytuje spoustu příležitostí pro zábavu. Samozřejmě, nejvíce zoufalí obdivovatelé cestovního ruchu mohou cestovat s dětmi do jezera Bajkal nebo do Altaj. Ale v tomto případě je třeba se na cestu pečlivě připravit a vzít v úvahu, že mezi zábavou budou hlavně exkurze a procházky různých druhů.

Na pobřeží Černého moře s dětmi doporučujeme cestovat v červenci a srpnu. V této době už voda bude dostatečně teplá a do konce sezóny je ještě dost času. V této době v regionu hodně čerstvé zeleniny a ovoce. Můžete si vybrat z obrovského seznamu středisek:

 • Soči;
 • Anapa;
 • Gelendzhik;
 • Četná střediska Krymu (Yalta, Evpatoria, Feodosia);
 • Tuapse;
 • Kabardinka a mnoho dalších.

Azovské moře je také výhodné pro rodiny s dětmi. Děti jsou zde posílány i na doporučení pediatrů. Většinou je to způsobeno převahou jódu ve vzduchu. Co má příznivý vliv na dýchací, nervové a endokrinní systémy. Mnoho let zůstává přitažlivými body

 • Yeisk;
 • Kuchugury;
 • Obec Golubitskaya.

V každém případě se při výběru prohlídky doporučuje vzít v úvahu názor malého turistu. Takže všichni členové rodiny budou spokojeni se společným odpočinkem.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde