V okrese Belgorod-Dniester se nachází malá letoviska, která se stala populární u mnoha příznivců levné rekreace. Jmenuje se jednoduše - Zatoka. Obec se nachází na Budaksky Spit v regionu Oděsa, Ukrajina. Toto místo se nachází mezi ústí řeky Dněstr a Černého moře, železniční stanice "Bugaz".V obci je podmíněné rozdělení do okresů a ulic. Limansky okres je rozdělen do Vokzalnaya, projektoval ulice, také jak Limanskaya a Nagornaya platformy, Karolino-Bugaz stanice a nové a Černé moře microdistricts.

Okres Sunny je rozdělen do platforem "Sea", "Friendship", "Solar" družstvo "Friendship".

Tam je také centrální okres, který sestává z Vinogradnaya, Zaripovo, Limanskaya, Ozernaya, Pionerskaya, Primorskaya, Chernomorskaya ulice, Raduzhny microdistrict a Bugaz stanice.

Středisko podnebí

Klima klidu je příjemné a ideální pro rodiny s dětmi. Není žádné agonizující teplo. Sezóna začíná v květnu a trvá až do září. Moře je téměř vždy klidné a teplé.Do konce srpna je možné nadměrné množství řas. Zkušení rekreanti sem proto přicházejí v červnu, červenci a první dekádě srpna.

Déšť v Zatoce během plážové sezóny je vzácný. Pokud ale turista nemá štěstí a obloha je zatažená mraky, pak špatné počasí netrvá dlouho. Průměrná teplota v létě 27 stupňů plus plus.

Jak se dostat do Zatoky

Turisté, kteří nevyužili své osobní dopravy, se hrnuli z různých částí země a sousedních zemí na centrální autobusové nádraží. Autobusy sem jezdí z mnoha měst Ukrajiny, Ruska, Moldavska, Běloruska.

Můžete letět do Kyjeva letadlem. To bude stát asi 4500 rublů jedním způsobem.

Za městem podél jeho celé délky je trasa regionálního významu Odessa-Belgorod-Izmail. Je také vhodné použít vlak, stejně jako železniční Odessa-Belgorod-Dniester-Izmail prochází stejným způsobem. Můžete použít vlaky №146Ш, №686, stejně jako vlaky Odessa-Belgorod-Dněstr. V létě se zdvojnásobí počet vlaků plavících se Zatokou. Jízda vlakem z Oděsy do Izmailu bude stát asi 100 rublů ve voze druhé třídy.

Pláž a zábava

V Zatoce přitahuje turisty především pláž, pokrytá jemným křemenným pískem. Je neobvykle měkká a je to radost chodit na ní naboso. Děti také ocení kryt písku a užijí si ho pro své hry. Pláž se táhne 17,5 km a v nejširším místě dosahuje 150 metrů.Mezi zábavu si můžete vybrat pronájem vodní dopravy. Také populární jsou četné atrakce: voda a země. Za zmínku stojí také to, že od roku 2015 se Z-Games koná každoročně v Z-Games sportu a hudebním festivalu. V roce 2017 otevřel vodní park Zatoka v okrese Limansky své brány pro turisty.

Kombinace sladkovodního dnestrského ústí a hořkého slaného ústí Shabolatu činí místní bahno velmi užitečným. Mezi místní střediska si zaslouží pozornost:

  • Ruta;
  • Breeze;
  • "Mountain Eagle";
  • "Příběh."

Ubytování v nich bude stát nejméně 300 rublů na osobu a den.

Ubytování v obci

Nejoblíbenějším místem k pobytu v Zatoka jsou možnosti rozpočtu. Navzdory tomu můžete najít velmi slušné hotely se vším, co potřebujete. Chcete-li nahradit sovětské rekreační střediska, přímo na rožni, pohodlné hotelové komplexy rostou. V zimě jsou všechny penziony a hotely často zavřené. Ubytování v Zatoce je vhodné rezervovat předem, abyste získali přesně to, co jste očekávali. Pokud se však včasná rezervace neuskuteční, pak je možné se na stanici seznámit s mnoha majiteli soukromých domů a bytů, kteří s potěšením za malý poplatek umožní hostům obce bydlet na svém území.

Zatoka 2018: odpočinek, ceny, soukromý sektor

Navzdory tomu, že Zatoka patří do rozpočtu, jsou ceny vyšší než ostatní pobřeží Černého moře, které patří Ukrajině. Ubytování v penzionu stojí v průměru 500 rublů na osobu. Soukromý sektor s průměrnými podmínkami bude stát 150 rublů za křeslo na osobu. Místní hotely budou stát 800 rublů.

Možnosti ubytování jsou přímo závislé na ceně. Najdete zde pokoje s klimatizací, moderní TV a vším, co potřebujete. Tyto pokoje jsou klasifikovány jako luxusní a požadují pro ně odpovídající částku. Ti, kteří si chtějí vařit sami, si mohou vybrat pokoje se společnou kuchyní nebo studiové pokoje s kuchyňským koutem.

V každém případě nebudou žádné nutriční problémy. Kolem soukromého sektoru je mnoho restaurací, kaváren, jídelen a různých snack barů pro každou kapsu a chuť. Komplexní oběd v průměru stojí 100 kormidel. Zahrnuje peří, druhé s malým kouskem masa a přílohou. Pro dezert a saláty platí zvlášť, stejně jako pro nápoje. Majitelé pokojů v soukromém sektoru za příplatek nabídnou tři jídla denně, která si sami připraví.

Nejoblíbenější pokoje jsou v první řadě. Pokud hledáte, můžete najít relativně levné možnosti. Ale za stejných podmínek pohodlí bude místnost u moře dražší než to, co je hlouběji ve městě. Je také důležité zvážit sezónnost. Během hlavní sezóny se může cena pokoje zdvojnásobit.

Zatoka (Oděsa): rekreační střediska a střediska, ceny

Místní rekreační střediska a pensiony patřily sovětským podnikům, továrnám a závodům. Některé z nich se již staly hotely. Ale ti, kteří zůstali, si udrželi dobré podmínky a turisté z blízkých zahraničí se zde snaží.

Rekreační zařízení nabízejí kromě standardních pokojů ve třídě Economy také luxusní pokoje. Můžete také platit za snídani nebo tři jídla denně.

První linka je téměř všechna obsazená, takže nová rekreační střediska a střediska jsou na druhém řádku. Jsou nové a čisté. Ubytování v těchto bude stát asi 350 rublů na osobu. Obvykle jsou tyto stavby jednoduché stavby s vlastním sociálním zařízením v pokojích nebo na bloku. I apartmá jsou zařízena v minimalistickém stylu. Podmínky jsou docela pohodlné. Rekreační střediska a penziony jsou často vybaveny vlastními bazény pro děti a sportovištěmi, parkovišti a dalšími potřebami.Většina nových budov může nabídnout luxusní podmínky. To znamená, že balíček služeb zahrnuje ubytování v plně vybaveném pokoji, minimálně tři jídla denně a řadu dalších služeb, které se liší pro každý hotel. Jídlo je obvykle "bufet" obvyklých evropských turistů.

Hodnocení hostů

Bohužel, recenze o zbytek v Zatoka jsou velmi smíšené. Někteří z turistů si stěžují na nedostatek hygieny a špinavé pláže. Ihned druhý host vesnice obdivuje čisté moře a nádherný čistý písek.

Existují také rozdíly v cenách. Převládá názor, že ceny soukromého bydlení jsou příliš vysoké, protože navrhované podmínky neodpovídají deklarované úrovni. Jediný závěr - musíte jít do Zatoky a vytvořit si vlastní názor na vesnici u moře.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde