S pomocí plastu můžete vybavit všechny druhy kuchyňských povrchů. Univerzální materiál umožňuje dokončit stěny, stropy, zástěry s vysokými výkonnostními vlastnostmi a umožnit vám navrhnout interiér v libovolném stylistickém směru.

Kompetentní úprava kuchyně s plastovými panely

Hladký povrch materiálu s hustou strukturou umožňuje použití produktů pro širokou škálu prací. Odolné, tepelně odolné plastové panely se instalují na dřevěnou bednu, která je upevněna drážkou.

Pro nástěnné panely je k dispozici široká škála textur, které poskytují schopnost imitovat lakované nebo malované dřevo, kámen, kov, sádru, mramor. Lze zvážit provozní výhody materiálu:
1) možnost dlouhodobého užívání bez ovlivnění vzhledu;
2) zvýšená odolnost proti vlhkosti a pevnost;
3) instalace na jakékoliv typy nerovných povrchů;
4) odolnost vůči různým mechanickým poškozením;
5) vysoká hlučnost a zvuková izolace.

PVC panely jsou šetrné k životnímu prostředí, nevypouštějí do ovzduší žádné škodlivé látky. V případě potřeby můžete za pomoci originálních hotových materiálů zahalit kabeláž elektrických vodičů, trubek a montovaných komunikací.

Praktický plastový strop v kuchyni

Materiály pro uspořádání kuchyňských povrchů by měly být odolné proti mechanickému poškození, vysoké vlhkosti a kolísání teploty. Z tohoto důvodu jsou zavěšené plastové stropy po mnoho let považovány za jednu z nejoblíbenějších možností dokončování.

Ne méně hodnotné vlastnosti materiálu uznávají nízké náklady na výrobky, šetrnost k životnímu prostředí, trvanlivost. Na plastových panelech se neobjeví houby nebo plísně. Originální vzhled pomáhá ztělesnit nejodvážnější nápady na design. Při výběru moderních panelů v podobě podšívky v pásku lze namontovat bodová svítidla, což vytváří moderní, svěží design.

Barevný plastový panel do kuchyně - zástěra pro světlý design

Každá kuchyně, bez ohledu na vybavení, má volné plochy, které jsou s největší pravděpodobností kontaminovány. Tyto prostory mohou být umístěny mezi dřezem, sporákem, podlahou nebo nástěnnými skříněmi, moderními spotřebiči. Pro ochranu stěn v těchto prostorách je obvyklé instalovat speciální konstrukce - zástěry.

Populární produkty - plastové panely používané pro návrh kuchyňských zástěrek. Hlavní výhody:
• Zvýšená odolnost vůči negativním vlivům vlhkosti.
• Nedostatek deformačních procesů v různých podmínkách.
• Snadná instalace konstrukcí a jejich následná péče.
• Schopnost odolávat vysokým teplotám.
• Nízká měrná hmotnost, nevyvolávající zvýšené zatížení stěn.

Kuchyňské zástěry se vejdou do každého interiéru. To je usnadněno možností aplikovat na povrch všech barev a obrazů. S pomocí moderních fotografických technik můžete přenášet fotografie, obrazy a dekorativní prvky do plastových zástěrek.

Design kuchyně s plastovými panely

Moderní variace dokončovacích materiálů poskytují kuchyňským prostorům potřebné kvality, dávají útulnost, eleganci, náročnost. Mezi širokou paletou plastových panelů si můžete vybrat výrobky s imitací přírodních materiálů. V závislosti na typu designu a specifickém stylu můžete použít různé výkresy, textury, tisk fotografií.

PVC panely jsou rozděleny do samostatných kategorií podle kvality nátěru (matný nebo lesklý), podle typů spojů (švy nebo bezešvými), podle metod kreslení obrázku (filmu nebo potisku). Při výběru konkrétních výrobků je nutné se zaměřit na prostor místnosti, osvětlení kuchyně, provozní vlastnosti materiálu a podmínky provozu. Výhody, které majitelé kuchyní obdrží, budou:
• Snadná péče. Plast můžete umýt nebo otřít teplou vodou nebo domácími chemikáliemi.
• Bezpečnost. Výrobky nejsou vodiče elektrického proudu.
• Snadná instalace. I když segment selže, může být nahrazen sám.
Estetika. Imitace jakýchkoli přírodních materiálů poskytuje možnost použití pro krásu a dekor.
• Odrůda. V závislosti na konečném cíli si můžete vybrat monochromatický nebo barevný povlak, matný nebo lesklý.

Pro návrh malé kuchyně můžete použít světlé PVC panely s fuzzy vzory nebo obrázky. Pro prostorné pokoje budou nejlepší volbou produkty s barevnými kresbami a vzory.

Crazy ruce: plastové panely v kuchyni to udělat sami

Práce s PVC panely je považována za jednu z nejjednodušších a nenápadných. Po výběru a koupi plastových fólií je nutné připravit zbývající nástroje a materiály:
1) pro rám - lamely ze dřeva nebo kovových profilů;
2) konstrukční sešívačka, speciální spojovací materiál;
3) ruleta, pila, tužka, pravítko, úroveň.

Pro kompetentní vybavení budou rohy a spoje vyžadovat výlisky - speciální plastové profily. Instalace začíná rohem místnosti, je vytvořen dřevěný nebo kovový rám. V závislosti na tom, jak budou panely umístěny, se lamely montují svisle nebo vodorovně. První panel se instaluje svisle a zasune se do rohového profilu. Správná instalace tohoto prvku bude záviset na tom, jak hladce budou všechny následující listy nainstalovány.

V případě potřeby můžete změnit směr zdiva a zajistit správné zónování místnosti. V některých případech mohou být stěnové panely položeny na lepidlo. V tomto případě musí být kvalita povrchu vhodná - musí být vyčištěna a dokonale rovná.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde