Dětská móda je stejně pestrá a proměnlivá jako dospělá. V dětství jsou položeny první lekce stylu, v nichž hraje hlavní roli matka. Rodiče od útlého věku by měli vštípit dívce lásku k ženskému a sladkému obrazu, který není úplný bez krásných šatů.

Ve věku 3 let se dívka již začíná zajímat o obsah skříňky a pořádá první „módní přehlídky“. To je velmi výhodný a důležitý okamžik pro každou matku, jejímž úkolem je utvořit představu dítěte o správné chuti. Jaké styly jsou vhodné pro malé princezny? Jaké šaty je lepší nezvažovat? V našem přehledu poskytneme důležité informace rodičům, kteří chtějí, aby jejich dcera vypadala krásně a žensky.

 

Jaké by měly být dětské šaty pro dívku 3 roky

V dětských buticích najdete velké množství šatů pro holčičky, ale to neznamená, že budou na vaše dítě vypadat krásně.Stylisté a psychologové doporučují výběr oblečení pro dítě na základě následujících zásad:

  • nejpohodlnější a nejvyhledávanější styly pro dívky jsou pozoruhodné svou volnou siluetou a praktičností.
  • barva šatů by měla být v jednom pastelovém provedení nebo v kontrastním provedení
  • Klasický dekor na šaty - krajky, volánky, flounces, luky. Měly by být přítomny pouze na šaty, a ne být jeho hlavní a ne vždy pohodlné dekorace.
  • Trendem sezóny pro děti od 3 let jsou šaty s použitím etnických motivů. Vyberte si pro dívky jednoduché ruské šaty s lidovou tradiční výšivkou.

Kromě čistě vizuálního vnímání oděvu jsou důležité i pohodlí a pohodlí šatů. V letní sezóně byste si neměli kupovat dětské šaty ze syntetických materiálů s očekáváním, že oblečení rychle schne. Nejlepší a jedinou možností pro dívku ve věku 3 let jsou šaty z bavlny, lnu a úpletu.

Vyberte si šaty, podívejte se na krk šatů. Nemělo by být úzké, bude to způsobovat nepříjemnosti při oblékání. Dívka prostě nebude milovat tyto šaty, pro všechny své vizuální nádheru.

Příležitostné šaty pro dívky 3 roky

Ve věku 3 let, děti jsou již začínají navštěvovat mateřské školy, a mnoho pečovatelů doporučují maminky koupit zdarma a pohodlné šaty pro dívky. Proč šaty, ale ne pohodlné šortky nebo kalhoty? Právě v tomto věku se utvářejí myšlenky o pohlaví, takže je důležité, aby se dítě cítilo jako křehká a něžná dívka.

Příležitostné šaty-tunika

Šaty tunika je univerzální a pohodlná věc, která vyhovuje všem dívkám. V létě je tento styl prostě nenahraditelný. Může být nošena sama nebo doplněna krátkými legíny, legíny nebo kalhotami. Pro zimní sezónu si vyberte pletenou tuniku s dlouhými rukávy.

Pohodlné šaty svetr

V chladném období by dívka měla mít pohodlný pletený svetr. Styl může být vyroben ve formě letní šaty nebo s rukávy. Šaty-svetr je často v kombinaci s rolák, těsné punčocháče nebo legíny.

Příležitostné šaty s vysokým pasem

Styl, který vypadá skvěle na dívkách 3 a více let. Děti milují tyto šaty, vzhledem k volnému a pohodlnému střihu. Pro letní sezónu si vyberte šaty z jemného nebo jemného úpletu, v zimě si oblečte vlněný oděv. Model je dokonale kombinován s baletní obuv, tenisky, boty. Stuhy, výšivky, krajkový cop se používají jako dekor.

Pohodlné šaty-a-line pro dívku 3 roky

Šaty a-line - jednodílný střih A-line. To není jen pohodlný a krásný model, je nejblíže dospělé módě, že vaše dítě bude milovat. Je vhodné chodit a hrát venkovní hry v oblečení-a-line. Tkanina pro šaty je vybrána v závislosti na ročním období.

Velký tkaný prostor šatů jen prosil o použití dekoru. Je těžké najít zcela monofonní modely v prodeji, čím dál častěji si děti vybírají modely s aplikacemi, flitry- „žabky“, krajkovým designem, flounces na rukávech a lemu.

Elegantní šaty pro dívky 3 roky

Dětský život je vždy naplněn radostnými událostmi, na kterých by dívka měla vypadat jako skutečná princezna. Každá matka má na skladě elegantní šaty pro matiné a jiné oslavy. Jak si vybrat perfektní model tak, aby dovolená nebyla zkažena nepříjemným oblečením, které brání pohybu?

Stylisté doporučují oblékat dívku v klasických šatech s plnou sukní. Takový styl je nejvhodnější pro dívku ve věku 3 let, vypadá krásně a něžně. Pokud jde o barvy, vyberte si monochromatické vzory v pastelových barvách, v modré a růžové barvě.

Tulipán šaty jsou mimořádně dětinské styl, který vypadá úžasně na dívky od 3 let a starší. Jemné a okouzlující šaty v sametovém nebo pleteném designu vytvářejí obraz křehké a sladké tvorby.

Jaké styly šatů se dětem nedoporučují:

  • krátké šaty
  • šaty s hlubokými zářezy na zádech a hrudníku, dokonce přehozené krajkou
  • oblečení s úzkými sukněmi

Styly elegantních šatů, které nebudou vypadat jako vhodné pro dívky ve věku 3 let:

  • šaty bez rukávů bustier - oblečení se bude neustále plazit, zejména při venkovních hrách
  • oblečení s korzetem - tento styl je vhodný v slavnostních představách dívek od 10 let, na dětech 3 let takové šaty budou vypadat trapně a vulgárně
  • mořská panna šaty - styl, který je velmi populární v dospělé módě. Dívky ve věku 3 let v takových šatech by byly nepohodlné, protože dno šatů nedovolí dítěti aktivně se pohybovat.

Rodiče - první učitelé a učitelé dítěte. Předvolby, které bude mít dítě v budoucnu, závisí na správné chuti matky. Proto je třeba v raném věku vštípit dítěti lásku ke sladkým a ženským šatům. Pak dívka bude sebevědomá, soběstačná a atraktivní.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde