Mnoho dívek je v rozpacích jejich plnosti a dokonce i na slavnostních akcích nebo Silvestra nosí beztvaré svetry a džíny.

Aby však vypadalo skvěle, není nutné mít vzhled modelu, stačí si vybrat správný outfit, který by dokonale zdůraznil přednosti nádherných žen a skryl jejich nedostatky.

Aktuální modely šatů pro Nový rok 2018 v plné výši

Nejdříve je třeba se vyrovnat s myšlenkou, že některé modely večerních šatů by neměly nosit nádherné dámy. Mluvíme o přiléhavých šatech, které vystavují všechny nedostatky postavy na maximum.

Držte se těch modelů, které prezentujeme níže, a váš obraz bude vždy vypadat stylově a atraktivně.

Styl Smock

Hlavní rozdíl tohoto modelu je v mnoha záhybech, které mohou plně ozdobit šaty nebo použít v určité části.

Pro novoroční vzhled se hodí šaty s nadýchanou sukní a jednoduchým topem bez jasného dekoru.

Díky záhybům se zdá, že stávající objem je díky nim. Volánky vizuálně zakrývají nedostatky postavy a zakrytí plnosti v břiše a stehnech.

Pro mladé dívky budou šaty s holými rameny nejlepší oblečení pro oslavu Nového roku. Starší dámy vypadají krásné šaty v "podlaze" s vzdušné létající rukávy.

Shift Shift

Tento styl je ideální pro ženy s typem "jablko". Šaty Shift často rovný střih s krátkými rukávy.

Délka výrobku není nižší než koleno, některé modely jsou ještě kratší - uprostřed stehna.

Styl Shift fit svěží dámy, které mají přebytek v břiše, s nohama štíhlé a dlouhé. Tyto šaty dokonale zapadnou do novoročního vzhledu a umožní vám cítit se sebejistě a v pohodě.

Styl Ballon

Nenahraditelný styl pro nádherné dámy s hruškovým typem. Styl Ballon dokonale skrývá křivé boky a vizuálně štíhlé dívky.

Pro novoroční oslavu si vyberte šaty s pevně přiléhajícím topem a načechranou sukní sbíranou dolů. V takových šatech nebudou vaše boky již nevýhodou a budou se proměňovat v krásný přízvuk, který učiní postavu pevnější a výraznější.

Podívejte se, jak efektivně vypadají šaty tohoto stylu. Takový styl je volba většiny baculatých dívek, které chtějí vždy vypadat stylově a žensky.

Asymetrie

Asymetrie se týká velkého počtu stylů, ve kterých jsou nerovnoměrné části. Mohou být vyrobeny na rukávech, lemu nebo obložení.

Pokud je na rukávech znázorněna asymetrie, je obvykle vyjádřena v jednom otevřeném rameni. Takové detaily lze nalézt v šití tunik nebo řeckých šatů.

U večerních šatů s asymetrií je velká pozornost věnována světelnému dekoru, který je považován za vrchol ozdob. Je to hladce se pohybující vzor z jedné strany živůtku na druhou nebo z pravé strany sukně na levou stranu, která vytváří holistický efekt, který příznivě skrývá nedostatky na obrázku.

Můžete si vybrat modely, kde je dekor přítomen přesně v těch problémových oblastech, které chcete skrýt. Přetékání vzoru z nich vizuálně rozostří nedostatky postavy a skryje je.

Asymetrie lemu je univerzálním modelem, který je vhodný jak pro domácí oslavy, tak pro firemní večírky v restauraci. Tento styl vám umožní věnovat pozornost krásným elegantním kotníkům.

Jakékoli šaty s asymetrií jsou ideální pro ženy, které se chovají na křivkách. Zdá se, že odvádějí pozornost od celého čísla. Mnoho hollywoodských hvězd "v těle" si vybírá tento konkrétní model.

Hlavní věc je znát měřítko s nerovnými prvky šatů a jít s nimi příliš daleko.

Materiál pro novoroční šaty pro plné

Nejen styl může přeměnit ladné ženy a učinit jejich postavu štíhlejší. Důležitou roli hraje také správná volba materiálu, který vám spolu se střihem šatů umožní vytvořit jedinečný slavnostní vzhled.

Žakárové šaty

Jacquard je hustá tkanina s propletením kontrastních nití. Šaty z tohoto materiálu vypadají bohatě a aristokraticky, perfektně „drží“ tvar, nedovolují, aby se objevoval nad záhyby.

Žakárové šaty pro Nový rok jsou zárukou, že budou vypadat jako král.

Měkký samet

Navzdory skutečnosti, že samet je dostatečně měkký, je vhodný pro šití šatů pro svěží dámy.

Upřednostňujte volné dlouhé sametové řezy. Je lepší odmítnout montážní modely.

Šifon a muslin

Modely v řeckém stylu a šaty-Empire v příštím roce budou mega-populární. Koneckonců, tento styl byl hlavním trendem poslední show Chanel.

Je čas doplnit váš šatní skříň o velkolepý outfit v tomto stylu lehkého vzduchového šifonu a mušelínu.

Díky průhledné textilní textilii se nevytváří trvalá silueta. Šaty z tohoto materiálu jsou pohodlné při chůzi, volně sedí na obrázku, neumožňují zachytit jeho jasné obrysy.

Pro oslavu také fit tuniky v řeckém stylu šifonu, které zdůrazňují svěží hrudník a šikmá ramena.

Mušelínové šaty s vůní na živůtku jsou také ideální pro nádherné dámy, které se chtějí podívat na jejich tvary.

Vánoční oblečení pro plné: Skutečné barvy 2018

Chcete-li zdůraznit svou postavu, měli byste také pečlivě zvážit barvu vašich šatů. Mělo by vám vyhovovat podle typu barvy a je výhodné skrýt plnost.

Jako skutečné květiny pro šaty nádherných dam podle práva jsou zvažovány: \ t

  • černá je klasická barva, známá díky tomu, že tvar je vizuálně menší

  • Modrá je nejlepší barva pro šifónové šaty. Hlavní věc, kterou si vybrat ten správný odstín pro vás a pak bude váš obraz vypadat opravdu magicky.

  • žlutá je barva symbolu nadcházejícího roku, proto je lepší se s ním setkat v šatech tohoto slunečného stínu. Můžete si vybrat libovolné varianty žlutého písku, citronu, lnu, broskve a dalších.

Nový rok je nejočekávanější svátkem roku a každá dívka chce na oslavě vypadat neodolatelně. Úplnost není překážkou pro velkolepý a elegantní obraz.

Stačí si vybrat model, který vám vyhovuje, barvu šatů a na Nový rok oslavy roku 2018 budete vypadat bezvadně.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde