Léto nepřichází tak rychle, jak bychom chtěli. Někdy nás v červenci otravuje skutečné počasí, ale teď chci nasát slunce. Nabízíme vám hodnocení nejlepších míst pro dovolenou na pláži v květnu, která vám umožní opalovat se na slunci, ne čekat na letní teplo ve vašem regionu.

Pláž dovolená: kde byste neměli jít v květnu

Od samého počátku se rozhodli varovat před místy, kde v květnu bude zvláštní vzrušení. Nepochybně, když je kolem sebe mnoho dalších turistů, nebude to fungovat. Proto:

 • křižovat seznam potenciálních středisek s evropskými zeměmi, které nabízejí dovolenou na Černém moři. Služba zde je mnohem vyšší než tuzemská, nicméně ceny poukázek a hotelů jsou srovnatelné s trendy středisky Středozemního a Indického oceánu.
 • odmítnout cestovat do zemí, které považujete za nebezpečné: Bangladéš, Indie, Thajsko. Pokud se rozhodnete navštívit tato exotická místa, vyberte si hotel a lokalitu.
 • Vyberte si sousední, ale ekonomičtější země.Například místo Chorvatska, místo Černé Hory, místo Thajska - Filipín.

Dovolená na pláži v květnu 2018: oblíbené země a letoviska

Ostrov Kréta, Řecko

Ostrov Kréta pohltil chuť této země, pohltil všechny památky a výhody Řecka. To je nejoblíbenější turistickou destinací pro turisty ze všech zemí. Pokud jdete na výlet sami, můžete snadno udržet v skromném množství, zatímco ne oddávat se na výlety, večeře na pláži, pohodlný odpočinek na pláži.

Výhody dovolené na Krétě:

 • moře je čisté, bez řas a jiných překvapení přírody
 • písečná pláž, kde je bezpečné pro dospělé i děti
 • velký počet atrakcí, které si jistě vezmou čas mezi dovolenou na pláži

Nevýhody dovolené v Řecku:

 • náklady na cestu jsou často záměrně nadhodnoceny vzhledem k velkému počtu žádostí o ubytování v hotelech. Rezervujte si místo předem prostřednictvím online služeb nebo se podívejte na hotely dále od moře, se slevami a dalšími omezeními.
 • cestovat do Kréty musíte získat vízum

Obzvláště oblíbené mezi turisty mají pláže:

 • Pláž Astir - vstup na území stojí 18 euro
 • Akti Vuliagmeni - 5 Euro
 • Asteras - 8 Euro
 • Yabanaki - 6 Euro

Na území jsou kavárny, bary, kde můžete ochutnat národní jídla. Ve večerních hodinách se pláž stává místem pro pořádání mládežnických večírků a diskoték. V odpoledních hodinách se písčitý písek stává výborným místem pro hraní tenisu a volejbalu.

Turecko

Turecko je nejpříznivější zemí pro jarní prázdniny. Teplota vzduchu v této době je + 25-26 stupňů. Voda se ohřeje na +21 stupňů.

Oblíbená letoviska v Turecku jsou Alanya, Antalya. Zde si můžete vychutnat příznivou dovolenou u moře, strávit čas na vzrušujících vodních výletech a prohlídkách místních zajímavostí.

Maroko

Je to poměrně pohostinná země, kde je téměř vždy teplá. Teplota vzduchu v jarních měsících je +26-27 stupňů, voda je až + 25 stupňů.

Nespornou výhodou plážové dovolené v Maroku je nejčistší smaragdová voda, jemný čistý písek, nádherné pobřeží a krásná scenérie. Infrastruktura je zde široce rozvinutá - četné zábavní podniky, akce, výlety neumožňují turistům nudit se v této zemi.

Tel Aviv, Izrael

V květnu je slunný a pohodlný. To je skvělé místo pro koupání a opalování. Teplota vzduchu vzroste na +30, voda se ohřeje na +26. Voda je čistá a pláže jsou dobře upravené, plně vybavená místa pro rodinnou dovolenou. Na plážích jsou turistům nabízeny různé vybavení pro aktivní odpočinek - vodní lyžování, windsurfing a plachtění.

Aqaba, Jordánsko

Jordánsko je jednou z nejvyhledávanějších turistických destinací. Dovolená v květnu je kombinací plážové dovolené a mnoha výletních výletů. Nejlepší letovisko Jordánsko - Aqaba. Je to v jarních měsících, kdy můžete strávit nezapomenutelnou dovolenou, později se stává příliš horkou a dusnou.

Aqaba má mnoho písečných, oblázkových pláží. Turistům je nabízeno mnoho kaváren, restaurací na pobřeží, zábavních akcí, míst pro rodiny s dětmi. Vrcholem plážové dovolené v Aqabě je potápění. Turista si může vychutnat výhled na korálové útesy, mořský život.

Maledivy

To je nezapomenutelné místo pro jarní dovolenou se svým blízkým. Zde je vše nasyceno romantikou, tichým, mírným životem. Maledivy jsou skvělým místem pro potápění. Turistům nabízíme veškeré potřebné vybavení pro potápění a fotografování a natáčení videa pod vodou.

Pláže jsou většinou ve vlastnictví hotelů, takže při rezervaci pokoje v jednom z nich budete mít volný průchod k moři.

Thajsko

Dovolená v Thajsku není divu pro nikoho. Náklady na výlety do země za týden je v průměru 60-80 tisíc rublů.Přijeďte sem okamžitě do letošního léta s teplotami do +33 a vodou do +28.

Dovolená v Thajsku - to je vždy aktivní zábava. Turistům jsou nabízeny četné atrakce a vodní parky, výlety na nejbližší ostrovy Phuket, Pattaya a Samui.

Anapa

Chcete-li si vychutnat příjemné slunce, není nutné utrácet peníze za drahé výlety a víza. Odvětví cestovního ruchu v Rusku je samozřejmě v počátečních fázích jeho vývoje, ale nyní můžeme hovořit o luxusních hotelech, které přijímají hosty na nejvyšší úrovni.

Mezi nimi jsou:

 • Riviera Club. Hotel SPA 4 * - hotel je vybaven 4 bazény, dětskými hřišti, bary a restauracemi, SPA centrem. Hotelové haly sousedí s čistou písečnou pláží. K dispozici je all-inclusive systém s rozšířeným bufetem a meziprodukty v barech a na pláži.
 • Sunmarinn Resort Hotel 4 * - hotel je zaměřen na rodinnou dovolenou s dětmi. Na území jsou 2 venkovní bazény pro dospělé a 1 pro děti s ohřívanou vodou.
 • Atelika Grand Meridian 3 * - se nachází v samém centru Anapa v těsné blízkosti moře a centrální promenády "Paralia". Systém "All inclusive" znamená 3 jídla denně v hlavní restauraci av barech. Hotel je zaměřen na dovolenou s dětmi, pro které bylo vyvinuto samostatné dětské menu, včetně obilovin, vývarů a jogurtů.

Výběr nejlepšího místa pro dovolenou na pláži v květnu je docela výzvou. Koneckonců, výsledek špatné volby bude zkažená dovolená. Vezměte jako základ naše hodnocení a doporučení a vyberte si nejúspěšnější a nejvhodnější místo pro Vaše přání k dobrému odpočinku.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde