V této paní není nic zbytečného. Snaží se na první pohled použít i ty zbytečné věci - plastové a skleněné lahve, poškrábané disky, kryty atd.

Mnozí prostě vyhazují zbytečné věci, a to i bez toho, aby věděli, jaký prospěch z tohoto materiálu lze získat. Určitě jste již viděli krásné ploty, zdobené kryty z plastových lahví. Přišel čas seznámit se s procesem tvorby řemesel z tohoto materiálu, spolu s našimi podrobnými mistrovskými kurzy.

Řemesla z plastových uzávěrů

Myšlenka, že kryty mohou být použity pro výzdobu a tvorbu řemesel, vznikla především díky různorodosti barev, které ohromují svým jasem a bohatostí. Kryty - skvělá základna pro řemesla s vaším dítětem.

Magnety z uzávěrů lahví

Kryty o průměru 5 cm nebo více jsou vhodné pro vytváření magnetů na lednici nebo dětské desce. Chcete-li vytvořit řemesla, které potřebujete:

  • barevné kryty
  • magnety - lze zakoupit v obchodech pro ruční výrobu
  • oboustrannou páskou nebo lepicí pistolí
  • alkohol - pro odmašťovací uzávěry
  • tužky, barevný papír, nůžky

Z této sady uděláme na magnetech abecedu, která bude vypadat mnohem zajímavěji než klasické obrázky s písmeny a nenechá vaše dítě lhostejné.

První věc, kterou musíte udělat, je připravit kryty - odmastit lékařským alkoholem, vyčistit nečistoty. Díky tomu bude pro ně snazší lepit barevný papír a magnety.

Na zadní nebo vnitřní kryty lepíme malé magnety oboustrannou páskou nebo lepidlem. Silnější magnety se budou držet lepidla momentu, ale pokud děláte řemesla s dětmi, měli byste zvolit bezpečnější lepidlo.

Ve vnitřní části víka přilepte barevné papírové kruhy, které mají v průměru stejnou velikost jako korek. Další na papíře, kreslit dopisy, slabiky, čísla nebo jiné kresby. Kromě barevného papíru můžete použít hotové obrazy, s nimiž můžete později provádět logické a vzdělávací hry pro děti.

Písmena lze použít i bez magnetů. Namísto učení v blízkosti chladničky, může vaše dítě dát slova na ploše.

Pro mladší děti si můžete z pestrých obalů vytvořit zábavné ovoce a smajlíky. To bude vyžadovat tenký barevný drát, připravené plastové oči, rychle schnoucí lepidlo a tlusté pletací nitě.

Přilepte k čistému víčku nebo očkům. Udělej si úsměv z kousku nitě nebo drátu. Kravatu snítku třešní do zvláštních okvětních lístků a přilepit s Moment na čepice.

Vytvoření třešně je nejjednodušší řemeslo, které můžete udělat se svým dítětem. Kromě toho, z krytů můžete dělat emotikony, zvířecí tváře, včely a další hmyz.

Řemesla lahví: dekorace fasády

První zmínka při zmínce o uzávěrech z plastových lahví je velkolepé panely, které zdobí ploty soukromých pozemků. Taková mozaika může vyzdobit místo, kde dítě hraje a tráví čas.

Pro ty, kteří kreslí dobře, je vytvoření vzoru čepic značně zjednodušeno. Je dostačující zakrýt obrys budoucí nástěnné malby a rozložit ji s barevnými dopravními zácpami. Je lepší lepidlo lepit lepidlem. Nemáte-li požadované barvy plastových krytů, můžete celkový obraz rozložit a potom natřít potřebnými barvami.

Pokud nemáte umělecké schopnosti, ale opravdu chcete mít takovou velkolepou mozaiku na svém dvorku plot, budete muset drotat s vyšívací programy nebo použít ready-made schémata.

Mnozí z nás viděli a možná mají vyšívané roztomilé kresby na plátně. Budou sloužit jako základ pro budoucí mozaiku. Jednoduše položte kryty ve vrstvách, opakujte vzorec na diagramu.

Zkušení jehličnany doporučují, aby se materiál, který se má rychle schnout, lepidlo a lepicí pistole nedrží, aby se materiál v nich držel. Vaše mozaika bude trvale uchována na zdi, pokud připevníte kryty tenkými samořeznými šrouby.

Květinové vázy dekorační plastové kryty

Tato spíše světelná technika vám umožní přeměnit jednobarevnou květinovou vázu na zajímavou výzdobu vašeho domova. Pro upevnění víka můžete použít lepicí pistoli a umístit je do hrnce.

Masážní rohože z plastových krytů

Navzdory tomu, že plasty jsou velmi citlivé na účinky vysokých teplot, koberce z víček lze snadno použít jako stojan na teplé nádobí. Samozřejmě, že ohniště by neměly být umístěny na kobercích, ale šálek horkého čaje nebo talíře se bude na takovém stojanu skvěle cítit.

Chcete-li vytvořit koberec, připravte kryty - očistěte nečistoty a odmastěte alkoholem. Dále přilepte okraj hrany k okraji lepidlem.Připravený koberec může sloužit nejen jako stojan, ale také pohodlný způsob, jak masírovat nohy. Stačí ho otočit vzhůru nohama.

Rodiče dětí trpících plochým chodem používají pro rekreační procedury opačnou žebrovou stranu krytů. V tomto případě je nutné kryty spojit pomocí silného motouzu, aby se rohož při chůzi neroztáhla.

Řemesla z uzávěrů lahví: zdobení dvorku

Převést tuto myšlenku do života od mistra bude vyžadovat zvláštní talent a schopnost vytvářet krásné řemesla ze zbytečných věcí. Dokonce i takové maličkosti, jako plastové kryty v rukou zkušeného jehličnany, se stávají výborným základem pro zdobení domu a dvorku.

Plastové kryty mohou ozdobit fasádu domu. Tato práce vyžaduje pečlivou předběžnou přípravu a pochopení hotového díla. Podívejte se na fotografii níže, tento design vypadá jako vzory, které vyšívají jehly na plátně. Pomocí této metody můžete ozdobit fasádu domu, plot a určitě dostanete mimořádnou krásu mozaiky.

Vzhledem k tvrdé struktuře plastových krytů, jsou skvělé pro vytváření cest na místě. Takový panel můžete rozložit na monochromatické dopravní zácpy nebo vytvořit složitou kompozici.

Plastové kryty jsou skutečně univerzální gizmos pro tvorbu řemesel. Seznam všech aplikací dopravních zácp je prostě nemožné. Kromě metod uvedených v článku jsou kryty používány pro zdobení nábytku, vytváření maleb a nástěnných maleb, lustrů a dokonce i dveřních záclon. Pokud je ve vašem domě mnoho barevných dopravních zácp, pak je na čase vytvořit z nich originální řemesla a dekorace.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde