Důležitou alternativou standardních podlahových toalet jsou originální závěsné výrobky. Moderní variace různých typů instalatérství již produkují nejznámější světové výrobce. Neúnavná představivost návrhářů a vývojářů poskytuje spotřebitelům maximální pohodlí. Vizuálně atraktivní modely vám umožní uspořádat koupelny ve všech stylech a směrech.

Populární výrobci zavěšených toaletních mís: Roca, Grohe, Cersanit, Villeroy, Laufen, Geberit

Nástěnné toalety se staly módním trendem. Zvláště potěšeni světově proslulými výrobci kvalitních, certifikovaných instalatérských prací. Mezi nejúspěšnější, vyhledávané veřejné značky patří:

• Roca. Původní styl reprezentuje velké množství moderních modelů keramiky. Díky inovativnímu tankovému systému se výrazně snižuje spotřeba vody a snižuje se hluk při jeho uvolňování.Výrobky jsou považovány za spolehlivé, šetrné k životnímu prostředí, trvanlivé.
• Grohe. Německá umělecká díla charakterizovaná vysokou kvalitou, inovativní technologií, stylovým designem a šetrností k životnímu prostředí. Přítomnost odpuzující nečistoty a antibakteriální nátěr je mezi zákazníky považován za populární.
• Cersanit. Světově proslulá polská značka v mnoha zemích. Zavěšené toaletní mísy této společnosti jsou objednány jak pro soukromé použití, tak pro vládní nebo komerční stavby. Produkty se liší ve zvýšené životnosti.
• Villeroy. Společnost neustále potěšuje zákazníky novými linkami a originálními modely. Toalety mají vynikající výkon a atraktivní design.
• Geberit. Stabilní švýcarská kvalita. Mezi hlavní cíle výrobce je snížení spotřeby vody spotřebované, úspora prostoru koupelny, možnost stylové interiérové ​​dekorace.
• Laufen. Krásné, moderní instalatérské práce. Všechny modely závěsných toaletních mís jsou navrženy v souladu s aktuálními trendy a požadavky. Při výrobě nárazuvzdorné keramiky se speciální ochrannou vrstvou.

Četné kolekce závěsných toaletních mís umožňují spotřebitelům vybrat si výrobky ze široké škály moderních výrobků. Tyto výrobky mohou učinit koupelnu elegantní, módní, domýšlivý.

Pohodlné sestavy - toalety s instalací

Při výběru instalatérství se mnoho lidí ztratí ve velkém počtu modelů, variant, designů. Pro správnou volbu je nutné vzít v úvahu oblast koupelny, interiérového designu, potřeb všech členů rodiny.

Pokud se upřednostňuje standardní typ záchodové mísy, je třeba vzít v úvahu jedno kritérium. A pokud byla volba dána k závěsnému výrobku s instalací, musíte vědět, jak získat kvalitní a praktický model. Výhody těchto struktur jsou následující parametry:
1) Není třeba instalovat WC do podlahy.
2) Schopnost skrýt komunikaci.
3) Zachování estetiky vzhledu.
4) Snížení hluku z vypouštěné vody.
5) Úspora místa a prostředků.

Moderní instalace, prezentované ozdobnými krabicemi nebo speciálními rámovými systémy, umožňují, aby celkový interiér koupelny byl elegantní a elegantní. Pomocí těchto konstrukcí je možné spolehlivě skrýt kanalizaci, vodní potrubí, ventily a další díly.

Vlastnosti sedačky s mikročočkou

Nejnovější verze toaletních mís jsou modely s mikrovýstupnými sedadly. Takové designy jsou oblíbené nejen v soukromém použití, často jsou instalovány ve sportovních nebo nákupních centrech. Konfigurace a modely mohou být zcela jiné, ale všechny se snadno obsluhují a udržují.

Miska nemá nohy v takových výrobcích a nádrž je namontována ve zdi. Kovový rám lze instalovat na jakémkoliv vhodném místě. Řada moderních designů vám umožní používat originální model, a to i v místnostech s kompaktními rozměry.

Co je zajímavé bez WC?

Tyto typy modelů mají jedinečnou strukturu mísy. Bezrámové modely nemají speciální úsek ve tvaru písmene U, pod kterým se mohou usazovat nečistoty. Nedostatek ráfku je kompenzován malými prohlubněmi. Ve většině případů však výrobci dávají přednost tomu, aby stěny zůstaly zcela hladké.

Mezi hlavní výhody těchto výrobků patří zlepšené hygienické vlastnosti, elegantní vzhled a možnost významných úspor vody. Velmi oblíbené jsou toalety bez okrajů. Zejména modely slavných výrobců, kteří používají kreativní nápady ke zvýšení komfortu používání.

Originální produkty s bidetem

Dokonce i ti majitelé soukromých nemovitostí, kteří jsou si vědomi všech výhod mít bidet v bytě často nemají možnost instalovat tyto typy instalatérské práce. Hlavním důvodem je nedostatek prostoru.V těchto případech bude původní nález originálního provedení závěsné toalety s bidetem.

Ve vzhledu se výrobek liší od běžné závěsné toaletní mísy s delší miskou a mírně větší velikostí nádrže. Zde je instalováno elektronické topné zařízení a další potřebné mechanismy. V takových výrobcích existuje speciální tvarovka nebo tryska, která je před použitím přímo nasazena.

S pomocí tohoto druhu toaletních misek můžete určitě ušetřit místo v prostorách koupelen a zlepšit kvalitu hygieny. Výrobní nádrže jsou skryté za moderními instalacemi. Kovové rámy pro montáž konstrukcí schopných vydržet zatížení do 400 kg. Úroveň tlaku a teplotu vody lze nastavit ručně. Důležitá nuance při instalaci se považuje za správné připojení závěsného WC-bidetu k elektrické síti.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde