Pro kompletní vnitřní výzdobu koupelny je nutné použít nejen originální instalatérské a kvalitní nábytek, ale také správné rozmístění různých doplňků po celé místnosti. Pozornost si zaslouží prvky moderních ohřívačů ručníků, které se vyznačují širokou škálou modelů a vysokými výkonovými charakteristikami.

Správná instalace ručníku do koupelny

Instalace výrobků je poměrně jednoduchá. K tomu můžete využít služeb profesionálů nebo provést instalaci sami. Elektrická sušička může být zavěšena téměř kdekoli. Pro bezpečnost použijte samostatnou zásuvku. Přístroj lze zapínat selektivně - v těch chvílích, kdy je potřeba.

Propojení objektů s teplovodním systémem je prováděno v souladu s požadavky SNiP. Při instalaci se používají měděné nebo kovové trubky.Nejdůležitějším bodem je připojení vstupů a výstupů vyhřívané kolejnice na ručníky s prvky instalatérského nebo topného systému. Přívodní potrubí musí být předepnuto ve směru proudění teplé vody.

Moderní elektrické a vodní zábradlí pro koupelny

Vyhřívané kolejnice jsou rozděleny do různých kategorií. Volba se často provádí v závislosti na použité tepelné energii. Lze použít elektrické, vodní a kombinované konstrukce.

Můžete si vybrat konkrétní model založený na vlastnostech následné operace a individuálních preferencích. Druhy vyhřívaných kolejniček na ručníky jsou charakterizovány přítomností určitých parametrů:
• Elektrické. Instalace je možná v libovolné místnosti. Návrh práce z elektřiny. Zahřívání se provádí pomocí topných těles nebo topného kabelu odolného proti vlhkosti. Při plném zahřátí není povrchová teplota trubek větší než 60 stupňů.
• Vodný. Jsou vyrobeny ve formě krátkého letu schodů nebo hada. Práce z centrálních systémů teplé vody. Lze vyrobit z neželezných kovů nebo nerezové oceli. Podle typů modelů jsou rozděleny na standardní, elegantní, modernizované.
• Kombinované. Konstrukce má dva topné okruhy nezávislé na sobě a střídavě. S minimální spotřebou energie mají ohřívače ručníků pevné funkce. Režimy lze kdykoliv přepnout.

Nejlevnější a populární možnosti jsou vodní modely. Pro pohodlí regulace teploty můžete na ně instalovat další kohoutky.

Originální vyhřívaný věšák na ručníky s bočním připojením

Pro mnoho majitelů různých realitních objektů je tento model tou nejlepší volbou pro vybavení. Pohodlný, praktický ohřívač ručníků s bočním připojením může být jak voda, tak elektrický. Tyto modely se vyznačují zvýšeným výkonem, který umožňuje sušit více prádla a liší se snadností instalace.

Vzhledem k široké paletě těchto modelů si můžete vybrat vyhřívaný žebřík žebříku o specifických velikostech a odstínech. To je výhodné, když je koupelna vybavena podle určitého stylu.

Při výběru provedení s bočním připojením je nutné dbát nejen na vnější estetické vlastnosti výrobků. Neměli byste si koupit vyhřívaný věšák na ručníky, pokud jsou na povrchu modelu viditelné skvrny nebo škrábance. Svařovací švy by měly být neviditelné.

Který ručník si vybrat: "Nika", Leroy, Sunerzha, "Argo", Zehnder

K výběru správného produktu kupující studuje jeho různé provozní vlastnosti, určuje priority pro sebe a konzultuje s odborníky. Někdy můžete udělat mnohem jednodušší, preferring konkrétní výrobce.

Některé společnosti mají své fanoušky a velké množství pozitivních recenzí. Po rozhovoru na mnoha fórech a získání užitečných informací od prodejních asistentů můžeme vybrat seznam oblíbených výrobců:
• „Sunerzha“ (Sunerzha). Společnost dodává vysoce kvalitní vybavení v CIS. Elektrické vyhřívané kolejnice jsou vyrobeny z nerezové oceli. Vlastnosti - designový vzhled výrobků a vícestupňový proces leštění.
• „Nick“. Populární ruský výrobce. Výrobní materiál - nerezová ocel. Vyhřívané kolejnice na ručníky jsou vyráběny v široké škále modelů s policemi nebo bez polic.
• Zehnder. Německá společnost vyrábějící modely konstrukcí, které mohou kombinovat estetiku a funkčnost. Hlavním rysem je možnost použití jakéhokoliv barevného nátěru. Používají se metody práškového smaltu nebo chromování.
• Argo. Slavná ruská značka. Vyrábí široký sortiment výrobků - od klasických až po designové modely moderních kolejnic.Vysoká kvalita je potvrzena přítomností nerezové oceli, ochranou polymerů uvnitř trubek, ideálními svarovými spoji.
• "Leroy". Široký výběr produktů se slušným cenovým rozpětím. Výhody výrobků - nerezová ocel, spolehlivost a trvanlivost konstrukcí.

Dobrý vyhřívaný věšák na ručníky musí být kvalitní, funkční, bezpečný. Široká škála modelů od moderních výrobců umožňuje, aby konstrukce s jistotou zapadly do každého interiéru.

Kombinace stylu a kvality: chromovaný vyhřívaný věšák na ručníky, bronz

Originální a reprezentativní bude vždy vypadat jako výrobky z bronzu. Nákup podobný design, musíte se zaměřit na celkový interiér koupelny. Bronzové vyhřívané věšáky na ručníky se stanou ideální volbou pro výzdobu klasického stylu nebo antické atmosféry.

Dalším populárním modelem je chromovaná konstrukce z nerezové oceli. Povlak je považován za stabilní, spolehlivý, trvanlivý. Mezi oddělené výhody patří antikorozní vlastnosti a atraktivní vzhled.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde