Moderní designové umění se neustále vyvíjí a otevírá nové obzory ve všech sférách člověka. V současné době se obraz muže nebo ženy skládá nejen ze správně zvoleného oblečení a dobrého účesu. Nyní v trendu jsou různé nositelné kresby a malby. Toto umění je lidstvu známo stovky let, ale teprve v 21. století se tetování stalo plnohodnotnou součástí lidské podoby. Většina lidí nemá v čelenkách zvláštní význam, používá je jako dekorativní prvek, ale přesto musíte vědět o skrytém významu tetování.

V současné době existuje mnoho stylů a grafů pro vytváření tetování, mezi nimiž je velmi obtížné vybrat si optimální pro sebe. Při výběru tetování potřebujete vědět o jeho hodnotě, ale především se můžete soustředit na sebe a na vaše přání, stejně jako na doporučení pána,dokáže vytvořit originální kresbu pomocí zajímavých a neobvyklých technik aplikace obrazu na tělo.

Nejoblíbenější Tetování

V současné době by měl seznam nejoblíbenějších tetování v roce 2018 zahrnovat:

 • Kříž je symbolem náboženství a oddanosti. Navzdory své důležitosti se tento obraz objevil mnohem dříve, než vzniklo křesťanství. Dříve tento symbol používali válečníci, kteří mířili do bitvy, a tento symbol byl jejich amulet, ochrana a znamení štěstí. V současné době existují různé typy kříže, například křesťan - symbol spirituality a víry, keltský - mužskost a spojení s přírodou. Kříž kříže znamená oběť, latina - vzpomínka na odcházejícího, která nebyla lhostejná majiteli tetování, železnému kříži - oddanosti čestnému kodexu. Kříž s drahým kamenem uprostřed je hledáním smyslu života.
 • Křídla jsou symbolem mýtických a pohádkových postav, například pegasi, víly nebo anděly. Hodnota tetování závisí na osobě a významu, který vkládá do tetování, často se toto znamení kombinuje s náboženstvím.
 • Srdce je známkou lásky. Často takové tetování doplňuje název druhé poloviny. Srdce, doplněné křídly, symbolizuje svobodu ducha, nepřítomnost špatných návyků a radosti. Takový symbol je však často používán těmi, kteří ztratili milovaného člověka, symbolizujícího to tím, že s ním zůstávají, i když se stal andělem v nebi.
 • Náramky na zápěstí - amulety nebo runy, křesťanské symboly nebo listy jetele. Všechny tyto značky přinášejí svému dopravci hodně štěstí a ochrany. Také populární jsou spárované tetování v podobě náramků, které spojují srdce.
 • Jin-Jang - symbol jednoty protikladů (den a noc, světlo a temnota, dobro a zlo, muž a žena). Označuje štěstí člověka, které cítí bez ohledu na obtíže života, okolností a zkoušek, zatímco hledá harmonii.
 • Lebka Hodnota závisí na doplňujících se prvcích, pokud se jedná o růži - pak tetování označuje vzpomínku na zemřelého, je-li hadem moudrost a věčný život. Růže, která se nachází v ústech lebky - riziko, vzrušení a nebezpečí. Je-li lebka sama, pak to znamená začátek nového života, pokus od sebe odradit smrt.
 • Keltské slunce - život, zdraví a plodnost.
 • Žolík je komická postava, která je často naplněna hrací kartou. Žolík je symbolem beztrestnosti a šílenství.
 • Hvězdy - moudrost, krása a ambice.
 • Tribal - hodně štěstí a inspirace.

Populární tetování pro muže

Tetování není tělo člověka - to není jen kresba, ale symbol, který demonstruje potenciál, temperament a mužnost jeho nositele. Obraz může být libovolné velikosti, protože to není ve světle současných trendů zásadní. Většina mužů upřednostňuje velká tetování, která se aplikují na záda nebo po celém těle.

V současné době moderní technologie umožňují využít nejen trvalé, ale i dočasné tetování na těle. Jedná se o tetování henna mahendi (bio-tetování) - zdobí mužské tělo jen na chvíli (asi tři týdny) a jsou aplikovány bez vážných následků. Díky tomu můžete experimentovat, vyzkoušet různé možnosti a nápady. Výběrem nejlepší možnost, můžete provést trvalé tetování, s důrazem na sílu a mužnost svého dopravce.

V současné době patří mezi nejoblíbenější možnosti mezi muži monochromatické tetování, které lze prezentovat formou nápisů nebo hieroglyfů, obrazů zvířat nebo mýtických postav. Zvláště zajímavé jsou zvířata, nejčastěji mezi nimi lev, vlk nebo tygr. Také populární je obraz draka, který může být malý nebo ozdobit celý hřbet.

Před použitím tetování na tělo je nutné se poradit s odborníkem, aby zjistil, jak důležitý je konkrétní obraz, protože mnoho lidí může alarmovat nebo vystrašit lidi.Populární styly tetování: keltské nebo starověké Slované, jsou také v poptávce trojrozměrné kresby a tetování v gotickém slohu.

Populární tetování pro dívky

Mezi nejoblíbenější možnosti pro jednotlivce samice byly zvažovány a budou považovány za nápisy, čínské nebo japonské znaky. Nádherná rčení, básně, data nebo jména lidí v blízkosti srdce jsou optimální řešení, která používají nejen obyčejní lidé, ale i slavné osobnosti (herečky, zpěváci, modely atd.).

Dívky také často upřednostňují barvy, které jsou nesmrtelné klasiky nebo ptáky, symbolizující mír, svobodu a sebezdokonalování.

Ostatní populární tetování pro dívky:

 • Kočka je mystický symbol, který označuje mazanost, štěstí a ženskost.
 • Motýl - nová etapa života dívky, její svoboda a duchovní znovuzrození.
 • Vážka - symbol odvahy, síly a rychlosti. Často je to symbol sebevědomí, ale křehké u dívek se snaží dostat lepší. Zároveň byste si měli být vědomi toho, že se tento symbol v Evropě obává, protože jeho označení je spojeno s ďáblem, peklem a čarodějnicemi.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde