Majitelé rovných a řídkých vlasů často chtějí, aby jejich vlasy byly o něco luxusnější a objemnější. Jedním ze způsobů, jak změnit svůj obraz, je vytvořit zvlnění částečně nebo po celé délce vlasů. Ztělesnit takovou možnost na hlavě může být jak v kabině, tak doma. Ve druhém případě budete stát méně a získáte jasný a atraktivní vzhled.

Účes s vlnitostí: trochu terminologie

Vlnitost - jedná se o jemně zvlněné prameny, které díky volné struktuře dodávají vlasům extra objem. Odborníci sdílejí zvlnění do několika typů:

 • podle délky
 • podle tvaru kadeře
 • přes tloušťku vln

Kromě toho mohou být účesy z vlnitosti rozděleny na:

 • malé zvlnění - dodává vlasům maximální objem
 • střední vlnitost - vypadá organicky a elegantně, jako "africký" účes
 • velké zvlnění - imitace přírodních vlnitých vlasů.

Malé a střední zvlnění se hodí pro všechny.Majitelé tmavých vlasů je vhodnější, aby se malé zvlnění. Velké vlnité vlasy skvěle vypadají na husté dlouhé vlasy.

Chcete-li vyhovět účes s vlnou: odborné poradenství

"Plisované vlasy" na vlasech dává všem spravedlivému sexu určité tajemství, romantiku a rafinovanost. Dokonce i přirozeně kudrnaté vlasy mohou být vyrobeny technikou zvlnění, pokud si to poprvé narovnáte.

Zvlnění pro krátké vlasy se provádí v malých verzích. Zejména je nutné být opatrný s vlasy, které pak musí být shromážděny v ocase. Dodatečný objem vám nedovolí bezpečně upevnit vlasy, čímž se vytvoří nežádoucí účinek "pružiny".

Podle stylistů může dokonce i jediný lemovaný pramen proměnit každodenní účes. Malé „plisse“ je univerzální řešení, které je přípustné ve večerních i svatebních úpravách.

Plisovaný účes: možnosti pro dlouhé, střední a krátké vlasy

Majitelé dlouhých kudrlinek se nemusí starat o styling. Vše, co je třeba udělat, je provést „plisse“, vytvořit rovné nebo asymetrické zařízení a dokonalý každodenní účes je připraven.

Chcete-li vytvořit složitější možnosti, zvažte tyto účesy jako:

 • chlupaté vlasy
 • původní "luk" vlnitých provazů
 • volumetrický prýmek, vyhozený na jednu stranu a pletený klasickým způsobem

Majitelé krátkých zastřihů mají možnost provést zvlnění všemi dostupnými prostředky. Proveďte například boby na hlavě s barevným vlnitým lemem nebo čtyřmi druhy s prameny stočenými na obou stranách.

Střih s vlnitostí: Podrobný průvodce implementací

Provádět vlasy s vlnky doma může každá dívka. K tomu budete potřebovat:

 • železné nebo elektrické kleště
 • několik vlásenek
 • masážní štětec

S touto jednoduchou sadou nástrojů za pouhých 15 minut dostanete nádhernou nádhernou hlavu vlasů.

 1. Zapněte elektrické kleště a teplotu desek nastavte na optimální hodnotu.
 2. Jemně rozčesávejte vlasy a připravte je na proceduru
 3. Rozdělte pramínek na několik částí hřebenem, upevněte je sponkami na vlasy
 4. Použijte žebrované elektrické kleště na vlasy na několik sekund.

Proveďte tento postup jako celek nebo podle svého uvážení. Výsledné vlnité prameny upevněte stylingem.

Účes s flétnou: které kleště si vybrat

Pro vytvoření nádherného a vzdušného plisse budete potřebovat speciální kleště s různými povlaky a vyměnitelnými tryskami. Výrobci nabízejí modely elektrických kleští s keramikou, matellicheskim, titanový povlak. Nejdražší a méně škodlivé pro vlasy jsou považovány za kleště s keramickým povlakem. Ionový povlak desek spolehlivě chrání vlasy před vystavením teplu, má antistatický účinek, nepřešlapává vlasy.

Věnujte pozornost pohodlí kleští, protože je musíte udržet na váze, provedení by mělo být provedeno co nej ergonomičtěji. Podívejte se na možnosti s otočným kabelem, jehož délka dosahuje 3 m nebo více, kompaktní modely s automatickým vypínáním při dosažení nebezpečné teploty, s pomocnými funkcemi.

Varianty účesů s vlnitostí: originální nápady pro každý den

Plné shirring

Plně zvlněné vlasy vypadají okouzlující a stylové, což dává dívce zvláštní hravost a šarm.

Chcete-li vytvořit účes, přidejte prameny na kořeny, a chodit kolem zbytku masy vlasů se železem. Zajistěte výsledek pěnou. V důsledku toho obdržíte celý "oblak" vlnitých vlasů, který může být později položen podle vlastního uvážení. Nejoblíbenější nápady s dlouhými vlnitými vlasy jsou objemné copánky nebo luk v zadní části hlavy.

Zvlnění na barvených, mletých, obarvených vlasech vypadá obzvláště působivě a stylově. Okouzlující "plisse" na rudých vlasech, stejně jako u nativních irských žen, vypadá okouzlující, úžasné.

Částečná zvlnění

Stylový a hravý vzhled malého pramene vlasů visí na čele. Zvláště krásná tato volba vypadá na krátkých vlasech.

Objem prýmků na vlnité vlasy

Různé způsoby tkaní vlasů rychle získávají popularitu. Krásně a nádherně copánky vypadají přesně na objemných kudrlinkách. Pokud vás příroda podváděla tlustými a svěžími vlasy, pak běžte na prameny plisované. Vlasy budou mnohonásobně větší a copánky budou vypadat mnohem ladněji.

Prýmky s jemnými vlnitými vlasy jsou perfektním účesem pro speciální akce, promoce nebo jiné akce.

Jak obnovit vlasy po shirringu

Vystavení vysokým teplotám na vlasech může nepříznivě ovlivnit jejich zdraví. Dokonce ani keramický povlak nedává 100% záruku, že po tomto postupu budou kudrlinky vypadat dobře.

Postup pro péči o vlasy po plisse je poměrně jednoduchý. Stačí si umýt vlasy šamponem a aplikovat na ně kondicionér, balzám nebo masku.

Používáte-li železo pravidelně, budete se muset postarat o další péči. Používejte pro obnovu vlasů, jako jsou:

 • přírodní lékařské oleje, které vyživují vlasy, ale nedělají z nich těžší
 • péče o výrobky s těsnicím efektem, který zabraňuje průřezu vlasů
 • odvarů a nálevů na základě lidových prostředků
 • speciální šampony pro poškozené nebo barvené vlasy

Plisovaný je vhodný pro každého, bez ohledu na věk, délku a tloušťku vlasů. Nespornou výhodou této metody je, že ji můžete provádět doma. Jeden mínus účes je jeden musí koupit speciální železo, ale tento nákup stojí za peníze. V důsledku toho obdržíte nepostradatelného asistenta při vytváření módních a krásných účesů.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde