Nový rok je vždy dlouho očekávaná a zábavná dovolená. To je doba, kdy se sčítá, čas naplnění nejtajnějších tužeb. Novoroční prázdniny se zřídka neobejdou bez veselých firemních večírků a jednoduše rodinných setkání, která kromě tradičních svátků potřebují zajímavé a aktivní hry, parodie a představení.

Velké společnosti dávají přednost pozvání profesionálních lídrů na firemní akce, kteří mají vždy na skladě asi deset zajímavých vtipů a soutěží. Ale co když potřebujete připravit program pro malou skupinu pozvaných? V našem přehledu Vám nabízíme TOP-5 zajímavých vtipů, které potěší každou společnost a účtují jim pozitivní po celý večer.

Zajímavý vtip s dárky

To je jeden z nejzajímavějších a nejjednodušších vtipů, které budou příbuzní a přátelé milovat.Příkol se liší svou složitostí. Konkrétně, pro realizaci tohoto vtipu budete potřebovat:

  • velké lepenkové krabice
  • světlé balicí papír
  • spousta konfet

Připravte si krabici tak, aby:

  • neměla dno
  • krabička by měla být umístěna na kusu nábytku, jehož výška přesahuje výšku obyčejné osoby, například skříň nebo knihovnu

Konfety jsou umístěny uvnitř krabičky, po které je „háček“ plný barevného papíru. Barevný luk nahoře na krabici nebude na místě Všechno by mělo vypadat, jako by to byl skutečný dar, který čeká na svého majitele.

Po všech přípravných pracích zbývá jen čekat na hlavního účastníka kresby. S největší pravděpodobností se jeho oči rozsvítí v očekávání daru, takže ho zvědavé pohledy kolem něj trochu rozruší. Jakmile chce odevzdaná osoba zjistit, co je za zářivým obalem, bude posypán barevnými konfetami od hlavy až k patě.

Zábavná hra pro velkou společnost Hypnóza

„Hypnóza“ je velmi zábavná a vzrušující rally, která přinese spoustu potěšení nejen účastníkům, ale i všem pozvaným. Hra zahrnuje několik dobrovolníků a moderátora (hypnotistu). Účastníci musí být umístěni na židlích, stojící v řadě. Hypnotizér sedí naproti dobrovolníkům se zapálenou svíčkou. Světlo se v místnosti vypne.

Poté dostane každý účastník rovnou desku a začne hypnóza. Pomocník vede akce účastníků - požádá je, aby zavřeli oči, otřeli spodní část desky, pak se poškrábal na bradě, otřel si nos nebo tvář a střídali tyto činnosti s dupáním nohou, naklápěním hlavy nebo pokrčením ramen.

Můžete přijít s mnoha různými akcemi, hlavní věc, která byla zábava. Celý vtip je postaven na skutečnosti, že dno desky je silně uzené. Po skončení se světlo rozsvítí a tváře účastníků vtipu se projeví se sazí. Bude to zábava pro každého: hypnotizované i hosty.

Vtipy pro Nový rok 2019 s pepřem

Poté, co byly všechny pokrmy vyzkoušeny a více než jedna sklenka šampaňského byla opilá, je na čase vzpomenout si na novoroční tomboly pro dospělé a lidi, kteří vědí, jak se bavit.

Vtip s moukou je znám už nějakou dobu, ale pokaždé, když se těší na nebývalý úspěch na firemních večírcích a rodinných oslavách. Účastníci jsou postaveni proti sobě, zatímco jejich oči jsou se zavázanýma očima. Mezi nimi je umístěn malý nafukovací balón, který musí být odfouknut směrem k soupeři. Po několika pokusech je míč nepostradatelně nahrazen talířem mouky.

Vtip pro rodinnou novoroční oslavu 2019

V rodinném prostředí, v kruhu blízkých lidí, mohou být vtipy mnohem zábavnější než ty, které organizuje profesionální moderátor na firemních akcích. Faktem je, že se blízcí lidé scházejí doma, kteří se dobře znají a jsou v mnoha směrech podobní. Účastníci remíz jsou zpravidla uraženi, ale bavte se s každým.

Hra bude vyžadovat mladého muže, který si musí vybrat jednu ze dvou dívek, které se nacházejí v připravené místnosti. Dívky sedí na okraji improvizované lavice stoliček, pokryté závojem.

Moderátorka řekne chlapovi, že musí sedět vedle dívky, která se mu líbila nejlépe, ale udělej to tak, aby nedělal urážku jiné dívky. Je mu dáno 15 sekund, aby tento problém vyřešil. Jako opravdový gentleman, který je ve většině zábavných společností, bude ten chlap sedět uprostřed a ukazovat svou pozici každé z dívek.

Podstata vtipu spočívá v tom, že mezi dívkami není žádná židle. Deka je natažena tak, že neodhaluje její nepřítomnost. Výsledkem je iluze dlouhé lavice. Jakmile ten chlap sedí s důvěrou uprostřed této „lavice“, narazí do díry.

Zábava s kolíčky na prádlo pro zábavnou společnost

Tato soutěž bude vyžadovat 20 kolíků na prádlo. 2 dívky a dva kluci, kteří se vloupají do párů, se účastní remízy. Úkol je jednoduchý - najít všechny kolíčky na prádlo, které jsou umístěny na partnerovi.Chlapci jsou se zavázanýma očima a jsou nuceni s veselou hudbou co nejrychleji najít všechny oblečení na dívčí oblečení. Publikum sbor spočítal nalezené klipy. Dvojice, která se s tímto úkolem nejprve vyrovnala, dostává pobídkové ceny.

Legrační vtip pro malou firmu „Otázka-odpověď“

Pro tuto soutěž nepotřebujete speciální rekvizity. Pro zábavu je třeba připravit několik kusů papíru, které budou napsány již připravené odpovědi na nejdůležitější otázku, proč člověk přišel na novoroční oslavu. Odpovědi by měly být zábavné a zajímavé, například:

  • zdarma jídlo zde
  • děsivé zůstat doma
  • žádné místo na spaní
  • Přišel jsem si vzít přízeň hospodáře, atd.

Papíry jsou umístěny v malém sáčku, ze kterého každý host dorazí a hlasem odpoví. V této soutěži nejsou žádní vítězové, jejím hlavním úkolem je pobavit hosty a povzbudit je.

Novoroční oslavy dávno přestaly být spojeny se shromážděním u stolu a tradičními toasty. Dnes jsou firemní večírky a rodinné dovolené jistě doprovázeny zajímavými hrami, vtipy a vtipy. Uspořádejte vzrušující soutěže, dávejte povzbuzující ceny, gratulujte hostům s komiksovými rýmy a vaše pozvání si jistě vzpomenou všichni pozvaní.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde