Jednoduché kresby na nehtech: dostupné nápady a techniky doma

0

Jedním z prvků módního obrazu je manikúra. Profesionální design nehtů vypadá elegantně a atraktivně. Nicméně doma se můžete naučit dělat manikúru, která nebude nižší než salon. Existuje mnoho technik, které jste zvládli, můžete snadno ozdobit měsíčky.

Jednoduché kresby pro začátečníky

Originální kresba na nehtech může dělat každou dívku, i když nemá umělecký talent. Vše, co je k tomu zapotřebí, je fantazie a jednoduché předměty, které jsou v každém domě: laky různých odstínů, odstraňovač laků na nehty, vatový tampon, kartáč, párátko, jehla atd.

Než budete pokračovat v procesu, připravte si k tomu pera. K tomu si udělejte koupel s teplou vodou a mořskou solí. Po držení prstů v něm po dobu 15-20 minut, můžete snadno dát do pořádku nehtový talíř a kůžičku.V dalším kroku musíte namazat ruce jakéhokoli výživného krému a čekat na úplné vstřebání.

Vyhněte se dostat krém na nehty, jinak budoucí vzor může být zkažený.

Nejjednodušší věcí na nehtech jsou body, čáry a jiné geometrické tvary. Mohou být aplikovány řádným nebo chaotickým způsobem. Na samém počátku je hřebík pokryt základní barvou. Po zaschnutí vrstvy laku se pomocí štětce nakreslí čáry a pomocí jehly lze aplikovat čisté body.

Pokud si nejste jisti ideálními linkami, můžete použít speciální šablony. Jakmile je kresba suchá, hřebík je pokryt vrstvou fixačního prostředku, který pomůže udržet manikúru déle.

Pro body kreslení jsou speciální nástroje. Pokud však nemáte doma, můžete je snadno nahradit jehlou, párátkem, vlásenkou nebo stopkou ze starého kuličkového pera.

 

Manikúra s skotskou doma

Geometrický vzor na nehtech lze snadno provést pomocí lepicích pásek. Jsou snadno vyměnitelné za běžné kancelářské pásky. Nejjednodušší manikúra provedená touto metodou - všechny druhy proužků a bloků na nehtech. Pro začátek je deska s nehty pokryta základním lakem. Poté, co uschne, jsou nahoře nalepeny kousky skvrny a lepená část je natřena jiným lakem. Takže můžete udělat dvoubarevnou manikúru.

 

Podobně jsou na nehtech kresleny pruhy a další geometrické obrazce. Jeden z nejoblíbenějších manikur dnes - šachy, lze také provést pomocí lepicí pásky, která je nakrájena na malé proužky ve formě šablony.

Lepicí páska bude nepostradatelná pro provádění francouzské nebo měsíční manikúry doma.

 

 

Gradient manikúra doma

Dnes je velmi populární gradient manikúra nebo jak se nazývá ombre. Na první pohled je to poměrně složité a není možné ji opakovat doma. Existuje však jedno tajemství, které pomůže dosáhnout hladkého přechodu mezi odstíny.

 

K tomu, kromě laku na nehty, budete potřebovat oční stíny a houbu. Na samém začátku je nehtová deska pokryta základním lakem. Bez čekání, dokud není úplně suchý, pomocí houby, se na nehty aplikují suché stíny vhodné barvy. Na konci aplikovaného čirého laku.

 

Různá manikúra pomůže diverzifikovat manikúru tím, že ji vytvoří originální. Můžete také použít speciální laky s třpytkami.

Jehlové kresby doma

Květinové vzory na nehtech jsou vždy relevantní. Správně sebral odstíny, květinovou manikúru lze kombinovat s jakýmkoliv outfitem. Je snadné vytvořit takový vzor sami, pokud máte vytrvalost a trpělivost.

K jeho vytvoření budete potřebovat: lakovací základ, laky různých odstínů a jehlu, kterou lze nahradit párátkem nebo jiným předmětem s ostrým koncem. Nejprve jsou nehty pokryty lakovou základnou. Po zaschnutí se na povrch nehtu aplikují tečky ve formě květu jehlou. Na konci lepící vrstvy nanesený lak.

 

Pokud jste již tuto techniku ​​zvládli, můžete zkusit něco složitějšího. Například, kreslit listy poblíž květiny. Za tímto účelem umístěte jehlu poblíž květu jehlou a bez odtržení jehel nakreslete čáry do okvětních lístků, čímž vytvoříte list.

Pomocí jehly nebo párátka můžete na nehty aplikovat různé abstraktní vzory. K tomu, aniž by čekal, až je lak zcela suchý, aplikujte body, čáry nebo jiné tvary párátkem. Poté je lehce připojte a vytvořte obrázek.

Kreslení štětcem

Dokonce i začátečník může udělat krásný vzor na nehty s kartáčem. K tomu je třeba zásobit nářadí pomocí přírodních štětin různé tloušťky. Nejprve zkuste nakreslit jednoduché čáry. Když tlusté a tenké čáry, které jste již dobře získali, můžete začít kreslit všechny druhy kudrlinek. Postupem času se naučíte kreslit i složité kompozice.

Kreslení teček

Chcete mít krásnou a neobvyklou manikúru, ale bojíte se pracovat s kartáčem? Poté použijte speciální tečky.Kresby, které mohou být vytvořeny s jejich pomocí, jsou velmi odlišné: aranžování květin, obraz zvířat a jiných postav, abstraktní vzory atd.

 

Ještě jednodušší je vytvořit obrázek pomocí šablon.

Kreslení akrylovými barvami

Pomocí běžných akrylových barev si nehty můžete ozdobit skutečnými mistrovskými díly. Pro začátek, praxe s jednoduchými ornamenty. Později, poté, co zvládl techniku, pokračoval ke komplexnějším obrazům.

Za prvé, kontura budoucího vzoru je kreslena tenkým štětcem, po kterém je celý povrch naplněn barvou. Pro udržení manikúry co nejdéle je horní část obrazu pokryta fixačním zařízením.

Jednoduché gelové polské kresby

Samozřejmě, vždycky chceme manikúru držet na našich nehtech tak dlouho, jak je to jen možné. Zvláště když jsme to udělali sami. Zvláště pro to, a tam je gel leštidlo, které může trvat nejméně 2 týdny. S ním můžete vytvořit naprosto žádnou manikúru, po které musí být lak vysušen pod ultrafialovou lampou.

 

Jak můžete vidět, i při minimální sadě nástrojů můžete nezávisle vytvořit velkolepou manikúru. Pokud se vám nepodařilo udělat to, co bylo naplánováno poprvé, nezoufejte. Postupem času si můžete udělat opravdová mistrovská díla.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde