Roztrhané džíny - to je skutečný trend, který není skutečný první rok. Lze je nalézt v šatníku každé módy, protože pro vytvoření stylových obrazů je to jedna z nejlepších. Různé styly a odstíny umožňují experimentovat s neobvyklými a odvážnými kombinacemi. Podívejme se blíže na nejzajímavější snímky roku 2017.

Stylový vzhled s roztrhané džíny podzim-jaro 2017

Roztrhané džíny vypadají obzvláště atraktivní, pokud pro ně vyberete správné oblečení. Je to ona, kdo určuje tón a charakter obrazu, a tím určuje styl obuvi a doplňků. Proto je velmi důležité, abyste se rozhodli správně na základě vaší nálady a místa, kde jste tuto soupravu umístili.

roztrhané džíny 2017

Kožená bunda je považována za nejvhodnější prvek šatníku pro kombinaci s potrhanými džíny. Tento obrázek vypadá odvážně, odvážně, ale zároveň uvolněně a stylově. Proto ho dívky tak moc milují a nosí je nejen pro procházky, ale i pro návštěvníky a dokonce i cestování.

Pokud jde o boty, obuv, boty a tenisky budou vhodné. Každá z těchto možností vypadá krásně svým vlastním způsobem.

Světlá pláštěnka jako svrchní oděv dodá obraz lehkosti a romantiky. Svrchní oděv z tmavých odstínů přitom vypadá přísněji a konzervativněji. Ale v každém případě, roztrhané džíny jsou ideální pro každou z těchto možností.

Bundy a vesty - velmi stylový doplněk k obrazu na základě roztrhaných džíny. Ale v tomto případě hodně záleží na stylu těchto věcí. Například sportovní verze bude dobře kombinovaná s teniskami a dokonale doplní obraz pro dovolenou na venkově.

Klasická vesta nebo bunda jej zároveň zpřísní a zpestří. A v každé z prezentovaných možností lze použít stejné roztrhané džíny. Tato kombinace osloví ty, kteří dávají přednost klasickému stylu oblékání, ale přesto chtějí trochu experimentovat.

Měli bychom také zmínit svetr, který lze právem nazvat univerzální věcí. Je vhodný nejen pro tvorbu jaro-podzimních snímků, ale i pro chladné letní dny. Pocit útulnosti, tepla a pohodlí je přesně to, co dívky milují tento oděv.

Navzdory tomu, že roztrhané džíny jsou považovány za nevhodné pro chladné měsíce roku, mnoho dívek stále riskuje a vytváří neobvyklé luky. Například kombinace s objemným teplým svetrem nebo svetrem vypadá velmi zajímavě a stylově. Mimochodem, pokud se rozhodnete pro jemný pletený svetr, můžete nosit takový set v teplých dnech, protože to nebude horko v něm.

Roztrhané džíny: módní letní vzhled 2017

Roztrhané džíny jsou jedním z nejdůležitějších trendů léta 2017. Lze je snadno kombinovat s řadou šatních skříní a výsledkem toho můžete získat stylové a originální obrazy.

Jednoduché tričko nebo tričko je nejjednodušší možností, jak zápasit s roztrhanými džíny. Nicméně tyto sety vypadají opravdu módně a zároveň stručně. Pokud jde o boty, můžete si vybrat bílé tenisky, sandály, boty a vše, co se vejde dobře a zdůrazní obraz jako celek.

Perfektní přizpůsobení této nadměrné džíny stylu džíny. Tato kombinace vám umožní vytvořit jednoduchý, uvolněný obraz, který je ideální pro poznávání města, nakupování nebo cestování.

Od loňského roku nedošlo ke ztrátě plodin. Můžete je kombinovat s naprosto vším od šortek a sukní až po roztrhané džíny. Tyto sety vypadají opravdu zajímavě a moderně.

Elegantní a ženský oděv lze snadno vytvořit i s potrhanými džíny. K tomu si vyberte trička a halenky s volánky, volánky a otevřenými rameny. Tato kombinace vypadá velmi romanticky, takže můžete jít na rande v ní.

Aby se stylový obraz s košili, ne každý styl džíny bude dělat. Například, manžeta na kotníku je dělá o něco přesnější, a také přináší dotek hravosti k obrazu.

Zkosené roztrhané džíny také dobře sedí s košili. Vypadají docela jednoduše a odíráním a škrábanci jim dává zajímavý vzhled. Tyto dvě možnosti jsou považovány za nejvhodnější pro vytváření stylových luky s košili.

Chladný oblek na chladném dni může být doplněn strukturovanou bundou nebo sako. Tato sada je vhodná i pro práci v kanceláři za předpokladu, že společnost nemá striktní oblečení.

Krásné boty - povinný atribut této kombinace. Moci, soudci, oxfordi a sandály na patách, aktuální v roce 2017, jsou ideální volbou pro podobné snímky.

Pokud jde o příslušenství, je nejlepší najít stručnou koženou tašku s geometrickým tvarem. Obraz se všemi pravidly bude vypadat velmi snadno a elegantně, takže je ideální pro procházky a dokonce i datování.

Trend, ke kterému mnoho dívek stále nejednoznačně souvisí - kombinace roztrhaných džíny s punčochami v mřížce. Vypadá to velmi odvážně, neobvykle a někdy i urážlivě.Koneckonců, designéři na to volají, tak proč si nezkusit něco nového pro sebe?

Stylové obrazy 2017

Ripped džíny s výšivkou jsou další trend, že módní ženy líbí. Vypadají soběstačně, takže je kombinují s jednoduchými monofonními věcmi.

V roce 2017 budou relevantní džíny s odřezky a střihy ne méně než hubené modely.

Objemné džíny s bílým tričkem a prodlouženou vestou jsou dokonalým doplňkem každodenního letního života.

Není vůbec nutné kombinovat široké džíny s přítelem a objemnými věcmi. Elegantní sandály na tenké vlásence, krajkové tričko a spojka jsou dokonalým doplňkem k večernímu vzhledu.

Roztrhané džíny - to je prvek šatníku, který bude relevantní bez ohledu na sezónu. Navíc s nimi můžete vytvářet módní obrazy v různých stylech, experimentovat a ukazovat svůj vlastní vkus.

A jak se cítíte k neobvyklým kombinacím s roztrhanými džíny?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde