Mink kabát je považován za pýchu každé dívky. Kromě neuvěřitelně přitažlivého vzhledu vám nedovolí zamrznout ani v těch nejtěžších mrazech.

Mink kabát diktuje přísná pravidla kombinace s hlavním způsobem a neumožňuje frivolní výběr oblečení. Musíte vypadat stylově a luxusně. Je důležité důkladně zamyslet se nad obrazem a nezapomenout na boty a doplňky.

Norkový kabát není jen stylový svrchní oděv. To je odrazem hmotného bohatství a společenského postavení dívky. Každá žena módy má tendenci doplňovat šatní skříň takovým kožichem, aby se cítila stylově a pohodlně.

Popularita norkových kabátů tlačí designéry, aby vytvořili více a více nových verzí tohoto svrchního oděvu a kombinovali je s jinými oděvními předměty. Můžeme snadno vybrat modely s kapucí, rozšířené, vybavené, se stojáčkem, atd.

Nejoblíbenější modely jsou stand-up, angličtina, odložený obojek, loď, apache atd.

Stand-up obojek - mimo soutěž. To je nejlepší volba pro zimní zima.Vypadá neuvěřitelně stylově a chrání hrdlo před silným větrem a dalšími "překvapeními" přírody.

Mink kabát: stylové luky a nápady

V závislosti na stylu a délce výrobku by měla být vybrána šatní skříň pro obraz s norkovou srstí. Existují 3 hlavní kategorie, do kterých lze tento svrchní oděv rozdělit:

  • dlouhé kabáty "na podlahu"
  • kožich na kolena
  • krátké kabáty do pasu nebo do stehna

Kromě toho zvážit barvu norek kožichů a vyzvednout oblečení, mírně odlišné ve stínu.

Pokud jste majitelem dlouhého norkového kabátu, pak můžete bezpečně nosit cokoliv, co se vám líbí. Pro modely do kolen nebo zkrácených kožichů musíte zvolit oblečení, které bude odpovídat celkovému stylu.

Chcete-li vytvořit dokonalý vzhled s norkovou srstí, postupujte podle klasických pravidel testovaných mnoha generacemi módy.

Pro ležérní oblečení s norkovým kabátem si vyberte pletené monofonní šaty. To nejen zdůrazní postavu, ale také odráží krásu srsti a obrazu jako celku.

Pro obchodní luk zvedněte tvídový oblek a lehkou halenku šťavnatou, nebo naopak, pastelové odstíny. V kombinaci s norkovým kabátem bude oblečení vypadat luxusně a aristokraticky.

Noste tmavé úzké džíny a rolák pro krátký kožich. Jako boty si vybrat vysoké boty, kotníkové boty nebo boty. Kombinace tužkového sukně-jumperu dokonale zapadne do soupravy s kožichem jakékoliv délky.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat kalhotkovým kalhotám. Kombinuje se pouze s krátkým a vybaveným kožichem.

„Oblečení s jehlou“ - to je přesně to, jak by měl vypadat váš obrázek s norkovou srstí. Každý detail je kontrolován z hlediska souladu se stylem a barevnou kombinací.

Boty pod kožou

Výběr boty je velmi důležitým momentem při vytváření stylového vzhledu. Pokud svetr nebo halenka okamžitě nenarazí do oka, pak budou věnovat pozornost svým nohám jako první.

Předpokládá se, že pod norkovou srstí by se měly nosit výhradně boty s tenkými podpatky. Vskutku, je to klasika, ale kromě toho můžete najít mnoho dalších možností. Boty s podpatky nejsou vždy pohodlné a bezpečné v zimě, je mnohem příjemnější nosit pohodlné, teplé uggs nebo vysoké boty, které se hodí na nohy a zahřívat je.

Krátký kožich se dobře hodí na vysoké boty. Pokud chcete přidat několik centimetrů do své výšky, vyberte si boty s monolitickou podešví nebo na čtvercové stabilní patě.

Mink kabát a sportovní obuv

Sportovní obuv v obraze kožichu? Je tento nesouhlas a totální nerešpektování stylu? Rozhodně ne. Mnoho dívek kombinuje pohodlné tenisky a tenisky s krátkými kožichy, modely střední délky a vypadají neodolatelně.

Jaký klobouk nosit kožich

Dokonce i ta nejznámější žena módy dává klobouk na hlavu, když je venku venku a silný vítr je venku. Obraz bude čekat, pokud jde o zdraví a krásu. Jaký klobouk si vybrat, aby obraz vypadal jako jeden celek?

V šatech mladé dívky by bylo vhodnější vypadat jako monochromatický pletený klobouk než objemná kožešinová čepice. Pro konzervativnější pohled, zvažovat možnosti s bandana, ukradl, nebo luxusní šál, konce kterého se rozšířily na ramenou nebo zabalit kolem krku.

Pokud vám záleží na vašem účesu nebo v podstatě nenosí klobouky, pak nejlepší možností je kožich s kapucí. Je také teplý a pohodlný, jako v klobouku.

Klasická verze pro zralé ženy je norkový klobouk. Tato kombinace vám umožní dát úplnost obrazu a luxusní vzhled. Vyberte si modely, které odpovídají norkové srsti pro délku hromady a barvy.

 

Neuvěřitelně sladké a ženské oblečení s elegantním kloboukem. Držte se kontrastních kombinací. Například, nosit burgundské čelenku pod bílý kožich, a světle béžová nebo krémová pod černým kabátem.

Příslušenství pro norkový kabát

Pokud jde o doplňky pod kožich, spory se nezastaví, ale nikdo by nemohl nabídnout lepší kůži.Elegantní kožené nebo semišové rukavice doplní luxusní oblečení s kožešinovým produktem a dodají mu neuvěřitelný elegantní vzhled. Výběr příslušenství, podívejte se na tašky a rukavice na tónu je světlejší nebo tmavší než kožich.

Co nemůžete nosit norkový kabát

Pro mnoho fashionistas, to je snazší vybrat si oblečení metodou eliminace, to znamená, držet se seznamu oblečení, které se nedoporučuje kombinovat s kožichem.

To zahrnuje:

  • tepláky všech stylů a barev
  • způsobuje velké příslušenství - objemové náušnice s velkými kameny, náramky na celém zápěstí atd.
  • boty s kožešinovým lemem
  • Některé džíny jsou rozšířené, milenci, buggy

Mink kabát - vážený sen každé dívky, ve které se bude cítit jako královna. Toto oblečení se hodí naprosto pro všechny ženy módy, bez ohledu na tvar, výšku a věk. Kožešina vám umožní vytvořit stylové a elegantní obrazy, které ohromí ostatní svou velkolepostí a milostí.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde