Obsah:

 1. Základní pravidla výběru bot
 2. Obuv pod kůží
 3. Skinny džíny a výběr bot
 4. Rozevřené boty
 5. Možnosti přítele a boty
 6. Boty pod klasickými džíny
 7. Kalhoty Capri a odpovídající boty
 8. Boty pro banány
 9. Bloomers: správný výběr obuvi
 10. Boty pod roztrhané džíny

Džíny jsou dokonalým prvkem každé skříně. Tato věc je považována za univerzální a pohodlně se nosí. Nejdůležitější věcí je vybrat pro ně správné oblečení a obuv. Tím změníte svůj vzhled. Některé ženy mají sklon souhlasit s tím, že džíny se hodí k jakémukoliv typu obuvi. To ale v žádném případě není. Existují zvláštní pravidla, která stanoví, že každý styl kalhot musí odpovídat určitému typu obuvi.

Základní pravidla výběru bot

Moderní stylisté vyvinuli mnoho stylů dámských džíny: rozšířené, hubené, klasické, široké kalhoty a mnoho dalších.To dává každé módě jedinečnou příležitost skrýt své nedostatky na obrázku, stejně jako zdůraznit eleganci pasu a boků. Nejdůležitější je správný přístup k výběru stylu džíny a obuvi, který by měl ideálně odpovídat zvolenému ženskému stylu. Při výběru bot, které by měly být kombinovány s džíny, stojí za zmínku několik základních pravidel:

 1. Za prvé, džíny nelze kombinovat s laky na boty.
 2. Za druhé, jednoduché tenisky jsou ideální pro kalhoty jakéhokoliv stylu.
 3. A co je nejdůležitější - džíny a boty by měly být v harmonii barev.

Skinny boty v džínách

Tento styl kalhot vypadá perfektně na štíhlých dívkách s elegantním pasem a dlouhýma nohama. Chubby dámy by se měly lépe vyhnout nákupu těchto modelů, protože tato možnost je považována za poměrně vhodné a může zvýraznit všechny nedostatky. Můžete kombinovat hubený s tenisky, sandály s vysokým podpatkem, boty, které dosahují výšky kolena. Docela vysoké holky mohou nosit lehké slip-ons nebo balet byty vedle hubené džíny. Ale vysoký podpatek pro vysoké krásy kategoricky kontraindikován. Vzhledem k tomu, že obraz bude rozmazlený a bude to nepříjemný vzhled.

Slim fit džíny a výběr bot

Skinny kalhoty mohou vizuálně prodloužit nohy a dát jim štíhlost, zejména pokud jsou kombinovány s boty, které mají vysoký podpatek. Z úzkých kalhot by měly být opuštěny dívky, které mají široké boky, protože to zničí celý obraz. Zkosené džíny jsou často kotníkové délky. Konec konců, delší kalhoty se mohou shromáždit v poněkud ošklivé harmonice, která zkazí eleganci krásných nohou. V duetu s vychrtlými modely vypadají tenisky a tenisky perfektně. Tuto možnost preferují milovníci sportovního stylu. Tyto džíny dávají přednost modernímu mládí. Zvláště harmonický vzhled těsné džíny s tenisky nebo boty, dosahující výšky kotníku. Sebevědomější dámy v chladném období raději doplňují džíny zúženého stylu pomocí kovbojských bot.

Boty pod džíny "Flare"

Flare přišel k naší módě v roce 70, kdy vládl hippie styl. V té době bylo módní a stylové kombinovat rozzářené boty s plochou plošinou. A teď nás tato móda neopustí. V této době, rozšířené džíny moderní stylisté jsou doplněny boty nebo baletní boty na pevné podešve. Kalhoty s potrhanými okraji by měly být nošeny kromě tenisky nebo tenisky. Pevné tenisky jsou ideální pro tento styl džíny. I když tlustá pata na vysokých sandálech - ne výjimkou a módy.

Kalhoty a odpovídající boty

Pánské džíny styl je schopen zakrýt všechny nedostatky ženské postavy. Kamarádi dávají obraz dívky nějakému frivolnímu chlapeckému stylu. V současné době je velmi módní dekorovat takový styl kalhot s řezy a roztrženými záplatami. V kombinaci s kamarády snickers a tenisky vypadají perfektně. Také lodě nebo kotníkové boty s vysokým podpatkem jsou harmonicky v souladu s tímto typem kalhot. Ale stojí za to připomenout, že kluci by nikdy neměli být kombinováni s botami s lakem, krokodýlí kůží nebo modely bot vyrobených pod plazem.

Jak si vybrat boty pro rovné klasické džíny?

Klasický kalhotový styl je ideální pro dámské šatní skříně. Je to proto, že tyto džíny lze kombinovat s jakýmikoliv botami. Klasické gins - docela univerzální styl d, který je vhodný pro každou příležitost. Klasické džíny jsou dokonale v souladu s mokasíny, mokasíny, semišovými nebo koženými botami. V chladném počasí to mohou být buď kotníkové boty nebo boty na vysokém podpatku. To se však týká pouze štíhlých dívek. Zástupci krásné poloviny lidstva, kteří mají spíše zakřivené formy, by měli vzdát hold průměrné výšce paty. Například boty s otevřenýma očima nebo baletní byty.Stylisté nabízejí několik možností pro džíny rovné řez s roztrhané hrany, v kombinaci, které můžete použít boty s širokými podpatky a popruhy.

Capri džíny a odpovídající boty

Džíny s poměrně zkrácenou nohou, nevhodné pro všechny dívky. To je způsobeno tím, že tento styl kalhot vizuálně zkracuje růst. Proto "Capri" se doporučuje nosit kromě vysokých podpatků. Tam je hlavní pravidlo: v oblasti kotníku by neměly být žádné popruhy nebo jiné prvky dekorace boty.

Boty pod banánové džíny

Jedná se o zcela originální představení džíny, vytvořené pro mladší generaci. Zakřivené styl linie vypadá docela originální s tenisky, high-top tenisky a lehké sandály. Tento styl kalhot dokonale ladí i s podpatky. Obraz bude ještě zajímavější, pokud sandály s vysokým čepem mají spoustu nýtů a popruhů. Módní ženy, které dávají přednost stylu hooligan, by měly vzdát hold pánské botě.

Džíny ve stylu "kalhoty"

Tato verze kalhot je považována za orientální. Tyto kalhoty jsou perfektně kombinovány s sandály s otevřenou patou a vysokým podpatkem. V chladném období, zejména originální bloomery vypadají s kotníkovými podpatky.

Boty pod roztrhané džíny

Tenisky, mokasíny, sandály - to je ideální řešení pro doplnění roztrhaných džíny. Šatní skříň ve formě roztrhaných kalhot a žabek je ideální pro relaxaci na dovolené. Je to docela pohodlné a praktické. Zejména proto, že tento styl nemá v módě žádné hranice.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde