V současné době rusky mluvící realitní kupci aktivně hledají města a země, kde si můžete koupit vlastní bydlení. Samozřejmě existují exotičtí milovníci, kteří chtějí žít v Dominikánské republice nebo Thajsku, ale drtivá většina dává přednost zemím a městům Evropy. Rok 2018 již skončil, což znamená, že je čas určit, která města se stala nejbezpečnější pro život a cestovní ruch.

Odborníci služby Numbeo srovnávají statistiku kriminality v jednotlivých městech, v důsledku čehož každoročně sestavují seznam nejbezpečnějších měst na světě. Pro studii byly obecně použity údaje z 327 měst, což vyústilo v hodnocení zemí na index bezpečnosti, doporučujeme zjistit 10 nejbezpečnějších měst na světě, kde se o svůj život nemůžete bát.

10. Curych

První v první desítce bylo evropské město ze Švýcarska a není překvapující, protože země je známá svou vysokou kvalitou života. Zde je velmi tichý, pohodlný a změřený život, díky kterému zde nejbohatší lidé z celého světa nejen tráví dovolenou, ale také kupují bydlení.Curych je známý pro své velké banky, ale kulturní akce a atrakce je těžké najít zde. Přesto je zde život bezpečný a pohodlný. Cena za metr čtvereční bydlení je od 7 tisíc eur, ale ani to nezastaví lidi, protože si jsou jisti, že zde mohou žít šťastně až do smrti. Index zabezpečení je 19,01%.

9. Mnichov

Krásné ve své kráse města, který se nachází na jihu Německa na řece Isar. Populace města je jen něco málo přes 1,5 milionu, což činí z Mnichova největší město v Bavorsku a třetí město v Německu. Zde můžete vždy najít chutné maso a pivo, a každoroční pivní festival (Oktoberfest) shromažďuje turisty z celého světa. Zároveň je jednou z nejbezpečnějších zemí na světě v oblasti cestovního ruchu a ubytování, protože bezpečnostní index činí 17,45%.

8. Byrne

Na osmé linii nejbezpečnějších měst na světě je další zástupce Švýcarska - Bern. Toto město federálního významu je skutečným hlavním městem Švýcarska a nachází se v údolí řeky Aare severně od Alp. Zde nejen krásná příroda a jedinečný čistý vzduch, ale i drahé bydlení. Obrovské ceny, dobrá životní úroveň a vzdělání, nízká kriminalita a vysoké platy - to vše činí Bern bezpečným městem jak pro turisty, tak i pro místní obyvatele. Index bezpečnosti je 17,24%.

7. Tokio

Sedmé místo zaujímá Tokio - administrativní, průmyslové, politické a finanční centrum Japonska, které je jeho hlavním městem. Zde jsou soustředěny všechny ekonomické toky země, zatímco populace je téměř 14 milionů lidí. Dovolená zde není levná, ceny bydlení jsou vhodné, ale vysoká úroveň rozvoje, vysoké platy a počítačové technologie, budete milovat toto město jednou provždy. Příjemným doplňkem bude i nízká kriminalita a bezpečnostní index 16,86%.

6. Osaka

Šesté místo mezi nejbezpečnějšími městy na světě převzal další zástupce Japonska. Osaka je třetí největší město v Japonsku, které se nachází ve stejné zátoce poblíž řeky Yodo. Stav města Ósaka obdržel v roce 1956, ale v současné době žije 2,7 milionu lidí. Vysoká úroveň rozvoje a vzdělávání, systém vymáhání práva a nízká úroveň bezpečnosti jsou kritéria, která přitahují nejen turisty, ale i přistěhovalce. Index bezpečnosti je 16,77%.

5. Quebec

Další na seznamu bylo město z Kanady, které je hlavním městem francouzsky mluvící provincie Quebec. Zde je hlavní vládní aparát, navzdory skutečnosti, že Montreal je mnohem větší než toto město. Od 21. století se stala jedním z ekonomicky nejúspěšnějších měst v Kanadě a dobrý systém vzdělávání a vymáhání práva poskytoval pohodlné životní podmínky nejen místním obyvatelům, ale i turistům. Index zabezpečení je 16,43%.

4. Singapur

Čtvrtou pozici v žebříčku nejbezpečnějších měst na světě zaujímá městský stát, který se nachází na ostrovech jihovýchodní Asie. Singapur je krásné a úžasně krásné město, které nenechá nikoho lhostejného. V současné době je Singapur městem budoucnosti, protože využívá nejnovější technologie a vývoj. Život je zde vysoký a ceny jsou konzistentní, ale nízká míra kriminality a bezpečnostní index - 16,23% přitahuje turisty i přistěhovalce z celého světa.

3. Basilej

Třetí město ze Švýcarska je v top 10 nejbezpečnějších měst na světě, což dokazuje vysokou úroveň rozvoje v této zemi. Obyvatelstvo zde má pouze 170 tisíc lidí, ale zároveň je Basilej třetím největším městem ve Švýcarsku, které přitahuje krásu hor a nedotčenou přírodu průmyslu. Zde se vyvíjí pouze chemický a farmaceutický průmysl a vysoká úroveň bezpečnosti je dána nízkou mírou kriminality a ideální prací orgánů činných v trestním řízení. Jako výsledek 3. místo v žebříčku a bezpečnostní index - 16,01%.

2. Doha

Dalším bezpečnostním městem bylo Doha - hlavní a jedno z největších měst v Kataru, které se nachází u pobřeží Perského zálivu. V roce 2015 se Dauhá oficiálně dostalo do statutu „zázračného města“ a stalo se sedmým na tomto seznamu. Finanční čtvrti, bankovní budovy a moderní výškové budovy poskytují vysoký životní standard a rozvoj. Index zabezpečení je 14,48%.

1. Abú Dhabí

Nakonec jsme se dostali k vůdci ratingu nejbezpečnějších měst na světě, který se stal Abu Dhabi - hlavním městem Spojených arabských emirátů. Toto město je kulturním, obchodním, průmyslovým a politickým centrem země, zatímco téměř 60% HDP celého státu pochází pouze z Abú Dhabí. Populace je jen něco málo přes milion lidí. Index bezpečnosti je 13,63%.

Nejbezpečnější města Ruska

Pokud jde o Rusko, způsobuje pýchu pouze v Nižním Novgorodu, který vstoupil do 20 nejbezpečnějších měst na světě, zatímco bezpečnostní index činil 19,16%. Hlavní město naší země bylo také hodnoceno pro hodnocení, ale výsledek není uklidňující, bezpečnostní index je 45,98% (184. místo).

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde