Každý člověk je přitahován komfortem, luxusem a extravagancí. A to platí pro všechno - auto, oblečení, domov. Jak se říká - s pěkným rájem v chatě. Samozřejmě je dobré, když je blízký blízký, ale idyla nebude trvat dlouho v jeskyni, chýši nebo chýši. Z těchto primitivních typů bydlení lidstvo vykročilo kupředu. Začátek hnutí k extravagantnímu bydlení dal středověké hrady, starověké římské, řecké vily.

Článek představí nejkrásnější domy, které způsobují překvapení a obdiv. Ale to všechno je relativní. Existuje mnoho dalších domů po celém světě, které jsou pozoruhodné v jejich kráse a vznešenosti.

 

Palazzo Antilla - Indie, Bombaj

Ubytování, ve vlastnictví Mukesh Ambani, který se z hlediska bohatství stal čtvrtou osobou na světě, obsluhuje téměř 700 lidí. Méně služebníků se nemůže vyrovnat s úklidem nesčetných místností doma. Tento skromný dům má 27 pater. Pro stavbu takového "skromného" domova bylo vynaloženo 2 miliardy dolarů.Několik pater domu je vyhrazeno pro solária, posilovny, fitness centra.

Jižní Coogee - Austrálie, Sydney

Jeden z nejkrásnějších domů na světě se nachází v Sydney. Mluvíme o krásné vile asi 1000 metrů čtverečních. s výhledem na oceán a skály. Navzdory tomu, že se v blízkosti nachází oceán, je na území vily postaven obrovský bazén. Všichni kuchaři světa by záviděli takové kuchyni, která se nachází v tomto domě. Budova má několik obývacích pokojů a pět ložnic. Tento byt je ve výstavbě již několik let, protože projekt domu je ambiciózní a obrovský.

Versailles - USA, Florida

Nejkrásnější a největší dům ve Spojených státech se nachází v blízkosti města Orlando, 30 kilometrů. Tento palác vlastní miliardář David Siegel. Budova má 30 nádherných pokojů, bowlingovou halu, přilehlý bazén. Ale to není vše ... Pokračujme - baseballové hřiště, tenisové kurty, garáž, která pojme 20 aut, garáž, tři bazény, malé divadlo, zábavní a herny pro děti, 23 koupelen s vířivkou.

Manalapan Residence - Spojené státy americké, Florida

Na Floridě je další velmi krásný dům, který na obou stranách s výhledem na oceán. Tato vila má 24 koupelen, 14 ložnic. Celková plocha pozemku je více než 2,5 ha a náklady na tuto „letní chatu“ přesahují 125 milionů dolarů. Na území se nachází obrovská garáž, kasino a nekonečná pláž a na této pláži je bar s extravagantními koktejly a elitními nápoji. To vše samozřejmě může být doplněno akváriem se žraloky, kosmetickým salonem, motokárovou dráhou ...

Starwood Estate - USA, Colorado, Aspen

Po Floridě, stěhování do centrální části Spojených států, měli byste věnovat pozornost ještě jeden krásný dům, nebo spíše skutečný královský palác. Pohoří Colorado vždy zapůsobilo na jejich nepopsatelnou krásu krajiny. Ale tento palác je pozoruhodný svou krásou, dokonce i na pozadí těchto krajin. Pokoje paláce jsou zdobeny drahými druhy stromů, které jsou vybaveny bílým a černým koženým nábytkem. K dispozici je velký vyhřívaný bazén. Romantický a okouzlující dotek do interiéru budovy přidává kameny z kamene.

Clifton 2A - Jihoafrická republika, Kapské Město

Nachází se na úpatí hory, která nese název Lví hlava, leží ve vile s výhledem na Atlantický oceán. Byl vytvořen projektovým studiem Saota. To je možná nejmalebnější a nejelegantnější dům na světě. Ale také obtížně dosažitelné ... Stavba domu byla zpožděna o několik let kvůli své vzdálené poloze a velmi silným lokálním větrům. Tato vila je nádherná v každém detailu, ale její majitel ještě nebyl nalezen. Ti, kteří si chtějí koupit, je třeba spěchat, protože zájemci o koupi již o dům mají zájem.

One Hyde Park Penthouse - Velká Británie, Londýn

V oblasti Hyde Parku v Londýně se nachází celý komplex apartmánů, které nabízejí ohromující výhled na hlavní město Anglie. Aby se stal majitelem takového domu v centru Londýna se soukromými parkovacími a poplašnými systémy poslední generace, musíte vykopat jen 290 milionů dolarů. Majitel takového majetku však bude moci žít v luxusním venkovském domě, aniž by se zbavil možnosti užívat si života v centru anglického hlavního města.

Updown Court - Spojené království, Windshall

V obci Windlesham, která se nachází v blízkosti Londýna, se nachází jeden z nejatraktivnějších domů na světě a jeden z nejdražších v Anglii. Elton John House a Windsor Castle se nachází v sousedství. Tento dům má vzletovou plochu pro vrtulníky, garáž s kapacitou až 8 limuzín, kino s 50 místy, 5 olympijských bazénů, 22 ložnic. Ale to není vše. Na území jsou stáje, bowling, squash, tenis a golfová hřiště. Náklady na tento dům s 103 pokoji je 122 milionů liber.

Villa Leopolda - Francie, Azurové pobřeží

Na francouzské riviéře ve městě zvaném Villefranche-sur-Mer přes 80 000 metrů čtverečních. Palác byl postaven v roce 1902 pro krále Leopolda II.Tam je obrovská zahrada s více než 1000 olivovníky, s obrovským množstvím rostlin a jiných stromů, včetně citronů a pomerančů. O tuto flóru se postará 50 zahradníků. Tento nejkrásnější dům stojí 500 milionů dolarů. Ale můžete vyjednávat, protože ve srovnání s jinými podobnými rezidencemi je méně pokojů - 14 koupelen a až 11 ložnic.

Zrcadlové domy - Itálie, Bolzano

V Itálii postavil projekt slavného architekta Petera Pichlera dvě zrcadlové domy. Jejich fasáda je pokryta zrcadlovými panely. V jejich odrazu jsou viditelné Alpy jižního Tyrolska. Tyto nejkrásnější domy jsou mírně vyvýšené a výškově vyvážené, aby poskytovaly nejlepší výhled na okolní přírodu.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde