Pojetí krásy je velmi vágní. Nejčastěji se různí lidé chovají jako věci, které jsou ve svých kvalitách zcela opačné. Je také obtížné jednoznačně určit krásu určitého plemene koček. Někdo si myslí, že hlavní atribut nejlepší kočky na světě je dlouhá hedvábná vlna. Další vůle si přeje vidět se svými oblíbenými očima nádherný tvar a barvu. Třetí se domnívá, že kočka musí být elegantní a elegantní.

Top 10 nejkrásnějších koček

Je těžké potěšit každého, ale v níže uvedené kompilaci se autoři snažili prezentovat tato plemena koček, která svým vzhledem jistě přitahují pozornost.

Habešská kočka

Habešské kočky rostou malé. Jejich těla jsou elegantní a štíhlá. Koťata rostou a udržují veselou dispozici k hlubokému strostki. Dospělé kočky jsou zvědavé. Toto plemeno koexistuje s ostatními zvířaty a bude vynikajícím mazlíčkem.

Kočky tohoto plemene mohou prokázat vynikající mysl, ne horší než psi.To umožní trénovat zvíře a usilovat o jeho poslušnost. Úžasná kvalita tohoto typu koček je láska k vodním procedurám.

Ruská modrá kočka

V tomto plemeni jsou šlechtičtí jedinci. Kočky se vyznačují elegancí a vynikající krásou. Každý pohyb zvířete je plný důstojnosti a šlechty. Ruská modrá vlna je měkká a něžná. Dotýkat se takového potěšení. Odstín kůže zvířete dává smaragd. Oči kočky mají hluboký mandlový tvar. To dává obličeju neobvyklé kouzlo.

Ruská modrá snadno vstoupí do rodiny a upřímně se připojí k lidem. Baví se hrát se svým pánem, aniž by uvolnila drápy. Předpokládá se, že vynikající inteligence umožňuje zvířeti porozumět intonaci lidského hlasu a reagovat na ni.

Britská krátkosrstá kočka

Kočky tohoto plemene jsou pozoruhodné jemným pokorným temperamentem a vyváženým charakterem. Nejsou náchylní k chronickým onemocněním, jako mnoho jiných čistokrevných zástupců jejich plemen.

Kůže zvířete má sametovou texturu s krásným leskem. Kožešina je plyš a tlama je zdobena kulatými legračními tvářemi. Kočka nebude obtěžovat majitele a požadovat pozornost, ale příležitostně ráda přijme náklonnost. Netoleruje však krutost a rušivost ze strany lidí. Odborníci doporučují následovat kočičí dietu, protože ráda jedí.

Siamská kočka

Siamské kočky jsou známé pro hádanku. Často můžete také slyšet o jejich agresivitě a mazanosti. Tyto vlastnosti však nejsou vlastnostmi povahy všech zástupců plemene. Siamské kočky upřímně milují majitele, ale netolerují obsedantní náklonnost a omezení svobody. V případě, že někdo zasahuje do svého osobního prostoru, mohou orientální krásy ukázat drápy a dokonce i kousnutí.

Nevýhoda plemene může být považována za žárlivý charakter. Takové kočky se s ostatními domácími mazlíčky nedostanou dobře, takže stojí za to zvážit všechno dobře, než začnete siamský dům v domě.

Vzhled kočky je fascinující. Přetečení odstínů kávy od světle béžové až po téměř černou v kombinaci s modrýma očima vytváří jedinečný efekt.

Perská kočka

Vzhled Peršanů na ventilátoru. Zvířecí tlama vypadá jako loutkový obličej. Zploštělý nos a obrovské talířové oči dávají kočce poněkud směšný pohled. Kožešina perské krásy je měkká, dlouhá, hedvábná, doplněná hustou podsadou.

Taková kočka se cítí dobře jen v bytě. Není v dobrém zdravotním stavu a vyžaduje neustálou péči. Načechraný míč z prvních měsíců potřebuje lidskou pozornost a na ulici prostě zemře.

Peršan je v pohodlných podmínkách pro sebe zvědavý a vzdorný. Může hrát celé hodiny a skákat. Nevěřte první dojem kočky, jako líný nemotorný zvíře.

Scottish Fold nebo Scottish Fold Cat

Nyní jsou velmi populární skotské kočky. Jejich vzhled přitahuje oči lidí. Srst je hedvábná a lesklá a malé uši zakřivené dopředu dávají čenichu okouzlující vzhled. Zajímavostí Scottish Fold je jejich schopnost dlouhodobě stát na zadních nohách. Žádají tedy o jídlo nebo se na něco zvědaví. Výhodou plemene je veselá povaha, hravost a inteligence.

Sibiřská kočka

Sibiřská kočka nebyla zobrazena uměle. Toto plemeno patří do ruštiny, což dává zvířeti některé rysy. Kočka vykazuje vytrvalost, dobré zdraví a schopnost přežít v obtížných podmínkách.

Zároveň je sibiřský plemeno obdařen nádhernými vlasy s dvojitou podsadou. Kůže zvířete nezpůsobuje alergii a má vodoodpudivé vlastnosti. Silná vlna je dokonce mezi prsty. Toto je pocta vztahu s stepními a lesními kočkami.

Zástupci plemene jsou hrdí a nezávislí. Vzdorně se vyhýbají společnosti lidí a neochotně trpí tahy. Navíc není v pravidlech takové kočky prosit o jídlo nebo žádat o ruce.

Turecká Angora

Angorská kočka se objevila v Evropě v 16. století. Do naší doby již čistokrevní zástupci plemene nejsou. Moderní angorki je kříženec perských koček. Zvíře si však zachovalo svou krásu a nádheru svěží vlny.
Charakter turecké Angory je jemný a příjemný. Snadno si na lidi zvykne a ráda přijímá náklonnost a komunikaci.

Bengálsko kočka

Toto je první kočka v seznamu, která neprokazuje něhu, ale představuje sílu a moc. Její svalnaté tělo stojí pevně na dlouhých nohách. Krátká vlna bengálska hraje všechny odstíny zlata. Někteří zástupci plemene jsou zdobeni leopardími skvrnami. Váha takové kočky může dosáhnout osmi liber. Charakter zvířete je vyrovnaný a přátelský.

Mainská mývalí

Maine Coon - největší ze stávajících plemen. Zástupci závodu mohou růst až na deset kilogramů. Vzhled takové kočky ve společnosti lidí vždy způsobuje překvapení a obdiv. Pohybuje dravcem svým chováním a svým celkovým vzhledem demonstruje opovržení druhým.

Ve stejné době, Maine Coons jsou velmi přátelští a společenští. S cizími lidmi jsou kočky plaché, ale v přítomnosti jiných zvířat se instinkt lovce probudí.

Kobe - kočka s nejkrásnějšíma očima

Pokud jde o nejkrásnější kočky, vyhledávače na internetu pečlivě nabízejí pohled na fotografie jedinečné kočky Kobe. Má vlastní Instagram s více než 250 000 předplatiteli.

Kočka je opravdu skvělá: sněhově bílá vlna, mandlové modré oči a pronikavé oči. Pro tradičního Brita je tento vzhled velmi neobvyklý. Paní Kobi považuje svého mazlíčka za nejkrásnější. Totéž platí i pro majitele jiných koček. Proto je možné otázku nejkrásnějšího plemene stále považovat za otevřenou.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde