Brilantní návrháři mohou dělat zázraky, vytvářet luxusní a neobvyklé dámské šaty. Uvažujete o nejkrásnějších šatech na světě a budete ohromeni letem fantazie a profesionalitou řemeslníků. Představeny renomovanými designéry modely způsobují skutečný rozruch mezi módní veřejnosti.

Často jsou nejkrásnější šaty na světě vytvořeny pro individuální objednávky a jsou drahé. Cena některých oděvů se prostě převalí a není překvapující, protože pro jejich dekoraci se používají drahé kameny a nejlepší kousky tkanin. Existují modely, ve kterých není žádný dekor s diamanty, ale ohromují veřejnost svým transparentním designem a neobvyklým stylem. Nabízíme Vám 10 nejdražších a nejkrásnějších šatů, které kdy vytvořili světoví návrháři.

Luxusní šaty od Faiyzali Abdullah

Nejkrásnější šaty na světě jsou uznávány jako mistrovské dílo vytvořené malajským návrhářem Faiyzali Abdullahem. Odborníci odhadují, že na 30 milionů dolarů.Ne každý si může dovolit koupit takový luxusní outfit.

Večerní šaty jsou vyrobeny z taft a hedvábí, šaty jsou poseté 751 diamanty. Váha nejdůležitějšího a velkého kamene je 70 karátů. Malé diamanty jsou umístěny ve vlaku šaty. Tento úžasně krásný outfit se jmenuje „Slavík Kuala Lumpur“. Šaty byly poprvé představeny veřejnosti v roce 2009 na festivalu STYLO Fashion GrandPix KL.

Muslimské šaty Debbie Wingham

Tradiční muslimské šaty Abay, vytvořené britskou módní návrhářkou Debbie Wingham z Dubaje, odhadli odborníci na 17,7 milionu dolarů. Elegantní černé plátno je vyšívané zlatými nitěmi a zdobeno 2 000 diamanty. Při tvorbě šatů byly použity bílé, černé a vzácné drahé červené diamanty. Oblečení Abay bylo představeno na společenské akci v jednom z elitních hotelů v Dubaji.

Šaty Holi Take

Mistrovské dílo, které vytvořil libanonský designér Elie Saab, vytvořilo skutečný pocit, když se na červeném koberci objevila slavná herečka Holi Bury. Šaty se nazývají jedním z nejvíce otevřených oděvů. V něm se Holi Bury objevil na Akademii v roce 2002. Okouzlující burgundské oblečení je vyrobeno z průhledného živůtku, zdobeného výšivkou květin, která sotva skrývá poprsí herečky.

Svatební oblečení Kate Middleton

Celebrity čekají na zvláštní elegantní a neobvyklý vzhled. Kate Middletonová do značné míry odůvodnila očekávání fanoušků, prezentovaných na svatbě v šatech ze slonoviny s květinovými nášivkami. Oblečení vlak - 2,7 m, vytvořil Sarah Burton, kreativní ředitel módního domu Alexander McQueen, ohromí svou krásou a lakonické linie. Základem pro svatební šaty Kate Middleton byl oděv, ve kterém se Grace Kelly provdala za prince Monaka Rainiera III.

Nádherné šaty Luly Yang

Mistrovské dílo módního návrháře Luly Yanga nevyšlo z módy několik sezón a nadále způsobuje obdiv celého světa. Šaty v podobě křídel vlajícího motýla jsou považovány za nejúžasnější, nejkrásnější a nejmodernější oblečení doposud.

Zpočátku návrhář ztělesňoval svůj nápad v papírové verzi a později dokončil šaty z materiálu. Oblečení je vyrobeno z nejkrásnějšího drahého hedvábí, které při chůzi napodobuje pohyby křídel létajícího motýla. Přizpůsobený živůtek je zdoben copem z peří.

Šaty okouzlující Marilyn Monroe

Nádherné šaty Marilyn Monroe dostala jméno Happy Birthday. Oblečení bylo vyrobeno designérem Jeanem Louisem pro narození Johna Kennedyho v roce 1952. Vyrobeno z průsvitné tenké tkaniny, šaty vytváří nahý efekt. Do materiálu bylo našito více než šest tisíc nejmenších diamantových flitrů.

Pro její oblečení, Marilyn Monroe zaplatil báječný součet pro ty časy - $ 12,000 a jen aby udeřil prezidenta s upřímným a okouzlujícím oblečením. Dnešní mistrovské dílo od Jean Louis patří do firmy Gotta Have It, která si v roce 1999 koupila šaty za více než 1 milion dolarů. Podle odborníků, oblečení je mnohem více než částka zaplacená za to.

Bezkonkurenční mistrovské dílo Debbie Wingham

Další brilantní mistrovské dílo od slavného módního návrháře a návrháře, navrženého jako jeden z nejkrásnějších a nejpůvabnějších šatů na světě. Návrhář strávil asi šest měsíců na vytvoření šatů, celková hmotnost šatů byla 14 kilogramů. Tato hmotnost je způsobena použitím 50 černých diamantů a mnoha dalších drahých kamenů, jejichž hmotnost přesahuje 5 karátů. Šifon, krep de chine, satén byly použity jako základna pro diamanty. Odborníci odhadují šaty na 5,5 milionu dolarů.

Brilantní šaty Naomi Watts

Seznam nejkrásnějších a nejdražších šatů na světě byl přidán k oblečení z módního domu Armani Prive, vytvořeného naomi Watts zvykem. Práce na vytvoření mistrovského díla více než 2 měsíce. Taková dlouhá a usilovná práce byla provedena tak, aby hvězda mohla oslepit hosty Oscara v doslovném a obrazovém smyslu.Brilantní šaty Naomi Watts jsou zdobeny diamanty značky Neil Lane, styl má asymetrický výstřih. Silueta šatů je nejpřesnější, spodní část šatů má tvar zúžené sukně.

Šaty Emmy Adam

Jedna z nejpůvabnějších a nejdražších šatů na světě patří herečce Amy Adamsové. Šaty byly vytvořeny podle unikátních designů a zdobeny mnoha perlovými kamínky. Šaty jsou vyrobeny ve světle modré barvě s četnými krajkovými ozdobami z průhledného tylu. Amy Adams se objevila před veřejností v tomto luxusním oblečení na Oscaru. Pro Amy bylo obtížné pohybovat se bez pomoci v takových šatech, takže během focení potřebovala pomoc asistentů, kteří drželi svěží šaty.

Olivia Wilde je oslnivé šaty

Americká filmová hvězda Olivia Ould rozšířila svůj šatník o jednu z nejkrásnějších šatů na světě. V tomto oděvu se herečka objevila na slavnostním předávání cen Zlatý glóbus v roce 2011. Oblečení Olivie Walid získala titul nejkrásnějších večerních šatů. Šaty jsou vyrobeny v šedo-černé barvě se stříbrnými jiskrami s jemným moka stínu.

Nádherné šaty světově známých návrhářů jsou někdy nepřístupné pro jednoduché módy, kteří si takové oblečení zaslouží stejně jako světové hvězdy. Spěcháme, abychom potěšili holky - mnoho módních návrhářů si jako základ pro své oblečení vybralo obrazy vytvořené guruem módního průmyslu pro celebrity. Můžete zářit v šatech, které jsou identické v řezu s nejkrásnějšími oděvy na světě, ale s méně nákladnými návrhy.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde