Světové dějiny jsou bohužel plné osobností, jejichž životy, návyky a činy podněcují obyvatele k teroru. Mezi nimi jsou vrahové, násilníci, maniakové a další zástupci zločinů. Často je jejich psychika zjevně nezdravá. Ale nejhroznější z nich jsou ti, kdo spáchají své krvavé zločiny ve střízlivé mysli a zdravé mysli.

Nejnebezpečnější zločinci a vězni ve světových dějinách

To je věřil, že nejnebezpečnější zločinci jsou sexuální maniaky. Jsou mazaní a opatrní, specifika jejich zločinů zahrnuje osamělost. Zákeřnější tito lidé dělají mentální abnormality, které jsou u těchto jedinců vlastní.

Pedro Alonso Lopez

Guinnessova kniha rekordů volá Pedro Alonso Lopez, narozený v roce 1949, nejnebezpečnější maniak. Svým osobním přijetím zabil asi 300 dívek mladších 10 let. Policii se podařilo najít jen 53, ale je to dost na to, aby se ujistil o duševní nemoci krutého maniaka. Všechny oběti byly zabity v Kolumbii, Peru a Ekvádoru.

Jacku Rozparovač

Mezi nejznámějšími zabijáky v historii patří tzv. Jack Ripper.V Londýně v 1888, těla pěti prostitutek byla nalezena zabita s extrémní krutostí. Mezi podezřelými bylo 72 osob s úplně jinou historií a sociálním statusem. Do případu se zapojili i členové královské rodiny, ale veškeré úsilí policie bylo marné. Nikdo nebyl odsouzen. Jack the Ripper je jméno, které podepsalo tajemný dopis, který jednou přišel do centrální tiskové agentury. V tom se autor přiznal k vraždám a popsal podrobnosti zákona. V celé historii Anglie neexistoval horší zločin.

Bruno Ludke

Bruno Ludka je jedním z nejnebezpečnějších zločinců v Evropě. Tento německý maniak narazil na stránky Guinnessovy knihy rekordů. V letech 1927-1943 zabil asi 85 žen. Jednou ho chytili a snažili se znásilnit, za což byl Bruno vykastrován. Ale vraždy pokračovaly. Jako výsledek byl to on, kdo byl shledán vinným ze všech těchto vražd a popraven ve Vídni v roce 1944.

Andrey Chikatilo

Andrei Romanovič Chikatilo vstoupil do seznamu nejnebezpečnějších zločinců. Na jeho účet více než 50 mrtvol. Je nejnebezpečnějším zločincem v Rusku. Vrah byl zdráhavý a mazaný, neudělal žádné chyby a neopustil důkazy. Proto byla jeho krvavá cesta tak dlouhá. Ke velké radosti ze všech žijících 14. února 1994 byl popraven.

Usáma bin Ládin

Globální terorista, Usáma bin Ládan, byl strašným snem mnoha lidí. Byl prvním vůdcem teroristické organizace Al-Káida, která prohlásila odpovědnost za tragédii z 11. září a mnoho dalších zločinů proti lidskosti. 7. června 1999 byl vůdce teroristů zařazen do seznamu nejžádanějších uprchlíků FBI. Podle americké zpravodajské služby byl 2. května 2011 zabit. Existují však zvěsti, že světový terorista je stále naživu a schovává se před odvetnými opatřeními.

Nejnebezpečnější zločinec 20. století

Tato část článku vypráví o těch zločincích, kteří jsou stále na svobodě a děsí lidi svými dříve spáchanými zločiny.

Obecné "Holý zadek"

Joshua Blahai byl přátelský a milovaný kazatel, odlišený od ostatních poněkud neobvyklými myšlenkami, které neúnavně nesl k masám. Ti, kdo si ho stále pamatují, než se stanou kazatelem, prohlašují, že ďábel sám mluvil ústy. V roce 1996 tam byla první liberijská občanská válka. Během tohoto období se kazatel změnil na skutečného tyrana. On otevřeně obhajoval uctívání Satan. Joshua byl válečník pod Rosvelt Johnsonem. Dostal přezdívku za to, že jeho podřízení se dostali do boje bez oblečení. Vojáci dostali jen boty a zbraně. Před bitvou obětoval „generální nahý zadek“ svému patronovi malé dítě. Věřil, že čím mladší krev prolévá, tím větší bude ďábel pro něj.

Kazatel sám během výslechů se usmívá a říká, že ho Satan donutil dělat hrozné věci. Ukradl malé děti, které nikdo nesledoval, nebo bez zkroucení svědomí vešel do domů a zabil tam všechny dospělé, vzal chlapce do svého tábora. Podle něj byla první obětí jeho přítel ve věku 11 let, po kterém se oběti konaly měsíčně.

Nyní tento krvavý generál žije s manželkou a čtyřmi dětmi normální život. Tvrdí, že spolu se svým týmem zabil více než 20 tisíc lidí, pro které je připraven postavit se před soud. Ale šance, že se člověk s takovou minulostí změní, je málo.

Semyon Mogilevich

Má mnoho jmen:

 • Sergey Y. Schneider;
 • Sam;
 • Don Simenon;
 • Palagnyuk;
 • Saiman;
 • Suvorov.

Mogilevič je občanem Ukrajiny, Maďarska, Izraele a Ruska. To je hlavní podnikatel, který současně vystupuje jako jeden z nejnebezpečnějších zločinců na planetě. Chtějí ho orgány čtyř zemí. On je také uveden v seznamu 10 nejvíce hledaných zločinců ve Spojených státech. V roce 1975 koupil zlato od emigrantů z Ruska na levném místě. Nyní se Mogilevič stal vedoucím velké zločinecké sítě, která se rozprostírá v mnoha velkých zemích světa. V rámci sítě došlo k poklesu:

 • prostituce;
 • kriminální internetový obchod;
 • obchodování s drogami;
 • obchod se zbraněmi;
 • raketa;
 • praní špinavých peněz.

V roce 2008 byl Mogilevič zatčen, ale v roce 2009 byl propuštěn na kauci. FBI nabízí 100 000 dolarů za informace, které pomohou zadržet a odsoudit tuto osobu.

Mateo Messina Denaro

Mateo Messina Denaro - nejžádanější mafie v Itálii. Po zatčení šéfa a jeho nástupců se Denaro stal hlavou sicilské mafie. Za krvavé zločiny byl v nepřítomnosti odsouzen k doživotnímu vězení. Přes četné operace chytit sicilský “kmotr”, on je ještě u velkého a úspěšně skrývá před trestním stíháním.

Joseph Kony

Ugandský Joseph Kony stojí v čele tzv. "Armády odporu Páně". Toto je druh sekty s křesťanskou zaujatostí, která se stala vojenskou skupinou. Konflikt LRA s ugandskou vládou je nejdéle trvajícím konfliktem v africké historii. Přisluhovači Kony věří, že ve skutečnosti mluví s Bohem a všechny jeho pokyny jsou považovány za překlad Božích tužeb. Výsledkem je, že skupina je pořadatelem a performerem řady krvavých brutálních vražd. Hlavní částí vojáků LRA jsou děti unesené od rodičů v mladém věku a protichůdné k nevěřícím, včetně vlastní rodiny.

V roce 2005 byl vydán zatykač na zatčení Josepha Konyho, ale úspěšně utekl. Přichází i jeho malá oddělení.

Mezi nejnebezpečnějšími zločinci naší doby:

 • Heriberto Lazcano je obchod s drogami z Mexika;
 • Grim Slipper je sériový vrah;
 • Christopher Cox - drogový pán z Jamajky;
 • José Luis Saenz - člen gangu Quarto Fletts;
 • Andrei Dryunin - člen patronátové skupiny;
 • Oleg Tymošenková - vrah, podvodník, gangster;
 • Eric Justin Toth - distributor dětské pornografie;
 • Khakimullah Mehsud - terorista.

Všichni tito hrozní lidé jsou produktem moderní společnosti. Jejich akce se zdají být projevem neschopnosti ovládat emoce, které jsou charakteristické pouze pro zvířata. Ale realita je depresivní - je to jejich mysl, která demonstruje zázraky vynalézavosti, inteligence a mazanosti, pokud jde o jejich zločiny a vyhýbání se odpovědnosti.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde