Dnes, pyžama nejsou jen typ domácího oblečení a spánek, který poskytuje teplo a pohodlí. Jedná se o stylový prvek šatníku, který vám umožní zůstat atraktivní a velkolepý i v noci. Proto designéři věnují velkou pozornost stylům a designu nočních košil a pyžama.

Jeden z nejsofistikovanějších a nejatraktivnějších materiálů, který umožňuje ženě cítit se sebejistě a luxusně, je hedvábí. Hedvábné soupravy jsou příjemné na dotek, jsou měkké a jemné. Materiál nezpůsobuje podráždění kůže a vypadá svůdně.

Módní hedvábné pyžamo: materiální prvky

V moderním textilním průmyslu je pojem "hedvábí" poměrně rozsáhlý. Do této kategorie patří nejen přírodní listy uvolněné z kokonu bource morušového, ale také materiály s přidáním chemických složek. Nejběžnějším materiálem s hedvábnými vlákny je umělá viskóza a různé druhy syntetických materiálů.Ve vzhledu se prakticky neliší od přírodního hedvábí. Velkolepý duhovitý vzhled výrobku závisí na způsobu zpracování vlákna a typu tkaní.

Přírodní hedvábí je bezesporu nejlepší akvizicí pro odpočinek a spánek. Hedvábné pyžama jsou mnohem dražší než modely ze saténu, viskózy nebo bavlny. Vysoká cena je z mnoha důvodů. Zde jsou některé z nich:

  • přírodní hedvábí je velmi měkké. Materiál proudí kolem postavy a tvoří krásné záhyby se saténovými odstíny. V pyžamu se pohodlně spí, nedochází k otírání ani podráždění pokožky.
  • Hedvábí neshromažďuje statickou elektřinu, kterou nelze říci o syntetických látkách, které „prasknou“ a „jiskří“ ve tmě.
  • hygroskopičnost tkáně - během noci se můžete několikrát potit a ochladit. Hedvábí nedovolí tělu zamrznout, absorbuje veškerou vlhkost uvolněnou tělem a rychle ho suší, takže nezanechává žádný pocit mokrého oblečení.

  • hedvábné pyžama jsou odolné a odolné proti opotřebení. Po strávení slušného součtu na setu budete mít jistotu, že vám pyžamo bude sloužit několik let, aniž byste přitom ztratili nádherný výhled.
  • velkolepé a atraktivní - žádné domácí oblečení nemůže odpovídat nádhernému ženskému třpytivému hedvábnému pyžamu. Máte k dispozici hedvábné pyžama, budete si jisti, že vypadáte okouzlující a sexy i v posteli.

Pyžama ze 100% hedvábí jsou téměř nikdy šitá. Není to jen vysoká cena takové sady, ale skutečnost, že takové pyžamo bude nepohodlné nosit. Syntetické přísady se přidávají ke změkčení hedvábných vláken. Díky tomu je materiál pružnější a měkčí. Nákup hedvábného pyžama, věnujte pozornost látce. Pokud je podíl syntetických látek vyšší než 30%, je lepší zvolit jiný model.

Hedvábné pyžamo s krajkou

Hedvábí je poměrně rozmarný materiál, který s nedůvěrou „odkazuje“ na jiné látky. Perfektní ve všech projevech, hedvábí je schopno harmonizovat jen s neméně velkolepou krajkou.

Hedvábné pyžamo s krajkou jsou perfektní kombinací, která zapůsobí na jejich nádherný a sexy vzhled. Barva krajky je vybrána v závislosti na barvě základního oblečení. Kontrastní vzory vypadají krásně, s černou nebo modrou krajkou na bílé, růžové nebo modré pyžamo. Atraktivní modely, kde prolamované vložky harmonicky zapadají do celkového designu a doplňují ho.

Klasické hedvábné pyžamo

Tradiční styl hedvábného pyžama je reprezentován souborem košile s dlouhými rukávy a kalhotami kotníku délky nebo poloviny lýtka. Taková pyžama jsou ideální pro chladné období. Vzhledem k nízké tepelné vodivosti v této sadě nebude zima ani v těch nejtěžších mrazech. Pokud je model vyroben ze 100% hedvábí, pak to bude příjemné i v létě.

Hedvábné pyžamo s kraťasy

Pro horkou sezónu jsou nenahraditelné sety sestávající z krátkých šortek a top na tenkých špagetových pásech. Pyžama s kraťasy vypadají krásně na štíhlých dívkách s rovnýma nohama. To jim umožňuje zdůraznit krásné nohy a ukázat atraktivitu postavy jako celku.

Plné dívky by si měly vybrat modely se širokými a dlouhými kalhotami. Dekolt může být naprosto libovolný: otevřený, s velkolepým výstřihem, půlkruhový.

Ať už preferujete jakýkoliv model, je důležité si uvědomit, že pyžama by měla být volná a neměla by omezovat pohyb. Komfort spánku je stejně důležitý jako krása pyžama. Hedvábí se neroztáhne dobře, pokud se jedná o model vyrobený ze 100% přírodního prádla. Proto je lepší koupit pyžama o velikosti nebo dvou velikostech větší.

Oslňující hedvábné pyžamo: výběr stylu a barvy

Hedvábí je tak všestranný materiál, který dokáže vypadat atraktivně i na nejjednodušším pyžamu ve stylu. Sady s dlouhými kalhotami a košile vypadají lépe v uklidňujících barvách bez další dekorace a ozdob. Pro každodenní a domácí hedvábné oblečení vhodné pastelové pevné barvy s diskrétním vzorem.

Na mladé dívky vypadají skvělé sety s množstvím volánů a prvků ve stylu baby dol. Lákavé a sexy modely s krajkovými a síťovými vložkami. Pokud máte za cíl dobýt muže, pak si na hedvábné pyžamo nasaďte červenou nebo černou barvu s krajkou.

Pohodlné hedvábné pyžamo: hodnota pro dobrý spánek

Co člověk potřebuje, co cítit energicky po celý den? Pohodlná postel a pohodlné noční prádlo. To přímo ovlivňuje účinnost spánku, fyzického a psychického zdraví. Proto je důležité zvolit správnou sadu pro spaní Hedvábné pyžama mají oproti jiným sadám mnoho výhod:

  • tělesný kontakt s jemným hedvábím podporuje nejlepší relaxaci a ponoření do zdravého spánku
  • Správně zvolená pyžama nebrání pohybu, nedrží se ani neuvolní

Tyto faktory nejvíce přispívají ke kvalitnímu klidnému spánku.

K dispozici máte několik sad hedvábí, různé délky, ale harmonické barvy. Takže si můžete vytvořit sady dlouhých kalhot a top s popruhy, z krátkých šortek a košile.

Každá žena, která si váží sama sebe, by měla mít v šatníku hedvábné pyžamo. Jedná se o speciální oblečení, které ji změní na sexy a okouzlující dámu, která zná její cenu.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde