Lisování nehtů: Master Class a Best Photo Ideas

0

V moderním světě jsou ženy hodnoceny nejen vzhledem, způsobem oblékání a mluvením. Důležitou roli v obrazu dobře udržované dámy hraje taková maličkost jako manikúra.

Vytvořte velkolepou manikúru, aniž byste utráceli peníze a čas na návštěvu salónu - sen každé ženy. Dnes, pevné manikúra již není novinkou, tolik dívek se snaží diverzifikovat svůj design s květinovými tisky, pletené vzory s sametovým práškem, kamínky a další dekor. Tvorba takového nail artu je velmi obtížná a mimo moc mnoha dívek, takže hledají způsoby, jak usnadnit probíhající proceduru zdobení nehtů pomocí úspěchů moderního nehtového průmyslu.

Co je to ražení pro nehty

Stemping je jednoduchý způsob, jak vytvořit vzory na nehtech, které nejsou horší v kráse a složitosti k návrhům zkušených řemeslníků.

Mezi hlavní výhody této techniky patří:

  • jednoduchost kreslení vzoru, a to i pro ty dívky, které nemohou kreslit
  • jednoduchost a rychlost provedení - můžete vytvořit krásný design na nehty za půl hodiny
  • nádherný výhled - konečný výsledek vaší práce nepřinese výnosné verzi salónu
  • složitost vzorů - pomocí odtržení je možné nakreslit nejmenší detaily vzoru, které je obtížné ručně malovat
  • univerzálnost - na hodinky, přívěsky na klíče, pouzdro na mobilní telefon lze aplikovat razítko pro manikúru. Tak, každá dívka, mít cvičil v stopování, moci vytvořit ohromující obrazy srovnatelné s výkresy talentovaného umělce.

Nástroje pro ražení

Soupravy pro odlévání ve velkém množství jsou prezentovány v prodejnách manikúry. Standardní sada obsahuje:

  • kovové disky nebo desky, na kterých jsou ryté vzory. Výkresy na těchto základnách jsou vybrány tak, aby vyhovovaly vašemu vkusu.
  • tisk nebo razítko, které slouží k přenosu vzoru z disku na nehet.

  • škrabka - plastová škrabka s hladkou rukojetí, připomínající nůž. Desku je nutné očistit od zbytkového laku.
  • nátěry pro odlupování - navenek vypadají jako běžné laky, ale mají silnější konzistenci, takže se kresba nerozkládá na hladkém povrchu nehtu.

Při nákupu razítka se ujistěte, že kvalita materiálů. Kovový kotouč musí být dostatečně tvrdý a stěrka musí být naprosto plochá bez třísek a drsnosti. Pamatujte - dobré lisování není levné.

Výběr laku pro ražení

Jak již bylo uvedeno výše, běžný dekorativní lak není vhodný pro odhození. Je příliš tekutý pro pečlivé kreslení malých vzorů, šíří se a schne pomalu. Vyberte si barvy se silnou pigmentací, tj. Vysoký obsah akrylových a zbarvených částic, hustou konzistenci a houževnatost. Pouze s použitím takového nátěrového vzoru nedochází k rozmazání a netvoří skvrny.

Kromě laku na výkresy je nutné zvolit lakový základ. Mistři nehtů doporučují používat matný povrch, protože vzor na něm vypadá jasněji a jasněji.

Pokud po ruce není žádný speciální lak pro stékání, pak můžete udělat obvyklý, ale pouze pokud je dostatečně silný. Chcete-li zkontrolovat, zda je barva vhodná pro kreslení vzorů, je třeba ji umístit do dvou vrstev na nehet. Vhodný lak se zploští za vzniku neprůhledného povlaku.

Lisování nehtů: jak používat

Před krokem je nutné ošetřit nehty, přesunout nebo odříznout kůžičku a zakrýt nehty průhledným základním lakem. Poté můžete postupovat přímo.

Fáze 1

Zakryjte nehty základním nátěrem požadované barvy ve dvou vrstvách. Nechte nátěr zcela vyschnout, jinak se design bude plazit po povrchu nehtu a zničit celý design.

Fáze 2

Pokud desku používáte poprvé, odstraňte ochrannou fólii z výkresu, který se vám líbí. Na desku naneste lak tak, aby zakrýval celý obraz. Snažte se nepřekračovat vzor aplikovaný na disk.

Fáze 3

Pohybujte pohybem, zatlačte těsnění na povrch disku a přidržte 2-3 sekundy. Ujistěte se, že vzor je zcela zkopírován na razítko. Pokud používáte pogumované razítko, je zapotřebí malý tlak, aby se vzorek zcela přenesl. Se silikonovým povrchem, naopak, musíte být opatrní, jinak bude kresba rozmazaná.

Fáze 4

Nakloňte potisk se vzorem na povrch nehtu a snažte se udělat jen jeden přesný pohyb. Proveďte postup rychle, aby lak neměl čas sušit, jinak bude vzor rozmazaný a rozmazaný.

Fáze 5

Desky, škrabku a razítko zbytků laku vyčistěte odstraňovačem laku na nehty. Opakujte postup na zbývajících prstech, při každém čištění nástrojů před kontaminací.

Fáze 6

Opravte výsledek své práce bezbarvým povrchem, takže vaše manikúra bude držet mnohem více a vypadat mnohem jasněji a efektivněji.

Gelový polštářek s reverzibilním ražením nehtů

Tato metoda je obtížnější provádět než konvenční lisování, nicméně taková manikúra vypadá úžasně. Pokud klasická verze používá pouze jeden odstín laku, pak v opačném směru je možné vytvořit celé kompozice, které jsou speciálně přeneseny do nehtu.

Pro vytvoření reverzní manikúry se používají všechny stejné nástroje, ale většina práce bude provedena na razítku. Nejdříve se přitiskne na desku glazurou na gravírování. Potom se těsnění suší přímo pod lampou.

Chcete-li vytvořit vícebarevný vzor, ​​pak si vyzkoušejte tenký štětec a namalovejte každý detail přímo na razítko. Opět jej zakryjte průhledným víčkem a vysušte pod LED lampou.

V důsledku toho se na potisku vytvoří průhledný film, který musí být opatrně odstraněn pinzetou a přenesen na hřebík. Zvláštní pozornost věnujte okrajům nehtové desky, vzor na těchto místech by neměl být deformován. Přebytečný film opatrně řezaný nůžkami na nehty.

Napařování doma poprvé nefunguje vždy. Po několika pokusech však přijde pochopení, jak pracovat s nástroji, jaké nuance dávat pozor. Schopnost rychle a efektivně přenášet kresby z desky na nehty umožní každý den vytvořit stylové a neobvyklé umění nail, i když jste daleko od kreslení.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde