Dobře upravené nehty a krásný design jsou již dlouho považovány za punc každé dívky. Chcete-li však zůstat v trendu, musíte si být vědomi všech nových produktů a trendů, které budou v nadcházející sezóně relevantní. Vybrali jsme pro Vás nejčerstvější a nejmodernější nápady, mezi kterými můžete najít něco zajímavého a vhodného pro sebe.

Hlavní trendy podzimní a zimní sezóny

Za prvé stojí za zmínku, že s příchodem chladného období se hlavní trend nezmění. Přirozenost, přirozené formy a absence jasných tónů stále zůstávají v módě.

V první řadě ovlivňuje tvar nehtů. V ideálním případě by měla být mandlovitá nebo oválná, protože vypadají přirozeněji. Náměstí milovníci měsíčku budou muset přehodnotit své preference. Je-li však láska k této formě příliš velká, pak neorientujte rohy příliš ostře.

Pokud jde o délku, je nejlepší, aby nehty krátké. V každém případě nezapomeňte, že zbytečně dlouhé nehty vypadají směšně.

Nejvýznamnější v nové sezóně budou pastelové barvy. Je naprosto univerzální, takže jej lze použít v každém ročním období.

Doporučujeme také podívat se na tmavé, bohaté a hluboké barvy. Patří mezi ně hnědá, modrá, fialová, švestková, marsala a černá. Vypadají skvěle jako monochromatický povlak, stejně jako základ pro vytváření vzoru.

Není možné si nevšimnout zvláštní popularity šedé. Vypadá to velmi ušlechtilý, a také umožňuje kombinovat s neméně zajímavými odstíny.

Co je důležité, v období podzim-zima v trendu bude řada textur. To znamená, že můžete snadno kombinovat matný a lesklý povrch nebo kovový lesk. Obecně neváhejte ukázat představivost a vytvořit originální design nehtů.

Hlavní trendy manikúry v období podzim-zima

Trend číslo 1: matná manikúra

V nadcházejícím roce bude obzvláště populární matný nátěr. Navíc, pokud je to žádoucí, může být kombinován s lesklým nebo doplněk se stylovým vzorem, kamínky.

Pokud jde o rozsah barev, neexistují žádná zvláštní omezení, kombinujte libovolné odstíny. Světlé barvy jsou například ideální pro každodenní i pracovní dny. Tmavé odstíny vypadají více slavnostně, takže mohou být použity k vytvoření večerního vzhledu.

Trend č. 2: Mramor

Jedním z nejpozoruhodnějších a nejneobvyklejších možností pro design nehtů je samozřejmě mramorová manikúra. Na rozdíl od mnoha jiných bude tento konkrétní obraz vhodný v každé situaci. Je-li to žádoucí, může být skutečně více či méně intenzivní.

Co se týče způsobu stvoření, existuje mnoho. Jeden z nejpopulárnějších je ražení. Tato metoda je skvělá i pro manikúru doma. Vynikajících výsledků lze dosáhnout metodou vody nebo kartáčováním.

Mimochodem, tento konkrétní vzor lze kombinovat s jednobarevným nátěrem v pastelových barvách. Vypadá to velmi pěkně a útulně.

Trend číslo 3: kamínky

Před časem, kamínky byly zpracované velmi opatrně, zvažovat je úplně nevhodné v designu nehtů. Částečně je to pravda, ale je velmi důležité, aby bylo vše umírněné. Proto doporučujeme použít je v malých množstvích tak, aby design nevypadal přetížený.

S pomocí kamínků se můžete soustředit na jeden nebo dva prsty. Mohou také vyzdobit slavnou francouzskou a měsíční manikúru. Vypadá velmi jemně, žensky.

Trend č. 4: Prášek

Pokud vás kamínky nemají rádi, použijte jako dekor prášek. Nevypadá tak jasně, ale zároveň jasně ukazuje objemné vzory na nehtech. To je také často používáno dát manikúru matný efekt.

Stojí za zmínku, že takový dekor na světlých nehtech vypadá něžně, a tmavý dává zvláštní šlechtu. To je důvod, proč se prášek často používá k vytvoření manikúry pro večerní aktivity.

Trend číslo 5: kamifubuki

Za tímto originálním názvem jsou skutečné konfety pro design nehtů. V loňském roce rychle získaly popularitu a stále zůstávají relevantní.

Používejte je nejčastěji pro dekor na monofonní tmavé krytině. Vypadá to slavnostní, takže kamuflíci jsou jedním z nejlepších designových možností nového roku.

Pokud jde o umístění konfet, můžete si vybrat libovolnou možnost. Nejoblíbenější je chaotický rozptyl, ale řádný design vypadá méně stylově.

Trend č. 8: Stylová geometrie

Geometrický design zůstává relevantní pro několik sezón v řadě a to není překvapující. Navzdory jednoduchosti provedení jsou nehty s takovým vzorem vždy elegantní, působivé. Tento návrh bude zároveň relevantní nejen v každodenním životě, ale i v práci. Musíte přiznat, že pro mnohé je tento faktor velmi důležitý.

Trend číslo 7: tře

Ne každá dívka bude mít ráda neobvyklý design nehtů pomocí tření. Faktem je, že nehty poté, co mají charakteristický kovový lesk.Současně však může v závislosti na barvě a složení rub-inu vypadat efekt jinak.

Nejlepší je zvolit takový design pro jasnou událost. V každodenním životě může vypadat trochu mimo místo, pokud pracujete v kanceláři.

Trend číslo 8: tematické kresby

Samozřejmě, na podzim a v zimě, nezapomeňte na tematické kresby na nehty. Červené listy, dešťové kapky, sněhové vločky a vánoční stromky - to všechno připomíná chladné období. Nenechte si tedy ujít příležitost, jak na nehtech vylíčit něco takového. Vypadá to opravdu pěkně a útulně.

Udělejte si stylový a originální design nehtů není obtížné, pokud přesně víte, co chcete. Ale nezapomeňte, že kresba bude vypadat dobře pouze na dobře udržovaných a zdravých nehtech. Proto se přihlaste k opravdovým mistrům, kteří se vždy postarají o vaši bezpečnost během procedury.

Manikúra podzim-zima 2017-2018

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde