Anorak se rychle stal módní a zařadil se mezi nejvýznamnější věci roku 2017. Dříve byl tento oděv používán pouze profesionálními sportovci k ochraně před deštěm a větrem. Dnes se však může bezpečně nosit v každodenním životě.

Anorak pro dívky a chlapce na pho

Co je to anorak?

Za prvé, bunda je větrovka, pro kterou používají tenký, ale odolný, voděodolný materiál. To je nezbytné pro ochranu před silným větrem a deštěm. Klasické modely mají některé speciální funkce. Za prvé, nedostatek svislého uzávěru po celé délce. Za druhé, bunda musí mít kapuci. V lehkých modelech je kolem obvodu brány vytvořena speciální kapsa, kde se dá složit. Za třetí, nedostatek postranních kapes je kompenzován přítomností jednoho velkého, který se nachází ve středu.

Kromě toho, anorak vždy složí snadno a zabírá velmi málo místa. Samozřejmě, v běžných verzích tohoto šatníku jsou přípustné odchylky.Někteří designéři například ještě dělali svislou sponu pro pohodlí. Stejně jako barevné schéma se stalo poněkud širším, protože v roce 2017 byly prezentovány zcela jasné varianty anorak.

Na rozdíl od klasických modelů, návrháři také umožňují různé akcenty ve formě dodatečných šněrování, elastických v pase a tlačítek namísto zipů. Tyto bundy jsou určeny výhradně pro každodenní život.

Také v módních sbírkách 2017 byly představeny bundy s krátkým rukávem. Model takového plánu jistě neplní své funkce. Ale jako jednoduchá věc pro dokonalé přizpůsobení letních snímků.

Pokud jde o délku, původní větrovky mají délku až do středu stehna. Je považován za nejoptimálnější a nejpohodlnější v procesu používání. Pro jednoduché každodenní modely jsou přijatelné i jiné možnosti. Mírně prodloužená bunda vypadá jako park, ale na rozdíl od ní nemá další izolaci. Takové modely lze nalézt v dámském a pánském šatníku.

Asymetrické modely budou relevantní v roce 2017. Často před sebou mají standardní délku nebo mírně zkrácenou a vzadu prodlouženou. Tento styl v kombinaci s jasnými barvami apeloval na mnoho dívek. Koneckonců, to může být nošeno nejen za špatného počasí, ale také vytvořit ohromující luky na slunečné dny.

Krátké větrovky jsou nejčastěji vybírány mladými dívkami, aby vytvořily neobvyklé snímky. Vypadá to opravdu zajímavě, ale tato možnost rozhodně nemůže chránit před poryvy větru nebo deště.

Bunda: barvy 2017

Barevné schéma 2017 je poněkud nejednoznačné, protože obsahuje mnoho různých odstínů. Dříve se předpokládalo, že bunda by měla být v tmavé barvě. Proto nejčastěji můžete vidět model v černé, modré, zelené nebo šedé barvě. Nyní se nejčastěji používají k vytváření sportovních větrovek.

Pro každodenní život je paleta barev mnohem širší. Můžete si bezpečně vybrat světlé, šťavnaté odstíny červené, žluté, zelené a další. Dvoubarevné nebo tříbarevné bundy vypadají velmi neobvykle. Zkuste si vybrat odstín založený na tom, co budete nosit.

Velmi krásné výrobky v pastelových odstínech, které jsou vhodnější pro jarní a letní sezónu. Nejvýznamnější budou růžové, modré a fialové odstíny. Nejčastěji tyto tóny vybírají dívky, aby vytvořily módní luky. Nicméně, tam jsou bundy takové barvy pro mužský sex.

Stylové, ale zároveň průsvitné bundy vypadají neobvykle. Tyto modely mají nejčastěji další vložky jiné barvy. Ale i přesto je mnozí stále zaměňují za pláštěnky. Mimochodem, v roce 2017, někteří návrháři prezentovali produkty s průsvitným barevným potiskem. Souhlasím, vypadá to velmi šetrně.

Holografické bundy rychle získaly popularitu. Vypadají neobvykle a jsou to právě ty, které přitahují pozornost ostatních. Ujistěte se, že kromě základních funkcí bude taková věc dobrou náladu na celý den.

Camouflage tisk dobývá módní přehlídky znovu v roce 2017. To je vidět na oblečení, botách, doplňcích a bundě - ne výjimkou. Modely s tímto vzorem vypadají velmi stylově a moderně. Nejčastěji jsou muži vybíráni, aby vytvářeli módní obrazy.

Také, protože tisk je velmi módní používat různé štítky. Mohou to být linie z písní, jednotlivá slova, obchodní značky. Text lze navíc umístit jak vpředu, tak ze strany nebo dozadu. Na tom nezáleží.

Anorak: módní obrazy 2017

Klasický design anorak jistě naznačuje, že by měl být kombinován se sportovním oblečením. Tato možnost bude vynikajícím řešením pro ranní jogging, účast na soutěžích nebo školení.

Pokud jde o každodenní život, lehký sportovní dotek, který takové věci přinášejí, mu dodává dynamiku. Moderní modely lze kombinovat různými způsoby.V ženském šatníku vypadá bunda s hubenými džíny a krátkými šortkami.

Okouzlující, ale velmi odvážná volba - kombinovat s lehkou létající sukní. Pokud jde o boty, můžete si vybrat byty nebo hrubé, masivní boty. Perfektní sada pro každodenní život - rovné džíny, tenisky a lehká větrovka.

Mužský šatník není bohatý na takové množství kombinací. To však nebrání vytvoření neuvěřitelně krásných a stylových stavebnic. Anorak bude vypadat nejúspěšněji s džíny nebo rovnými kalhotami. Šortky jsou vhodné pro teplé letní dny.

Muž anorak fotografie 2017

Anorak je originální a neobvyklý kus oblečení. S ním můžete vytvořit jednoduché, ale zároveň stylové luky. Hlavní věc - vybrat si univerzální možnost pro sebe, která bude kombinována s mnoha věcmi.

Jaké modely větrovek dáváte přednost: klasické nebo bundě?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde