Kudrnaté vlasy vždy vypadají velkolepě a přitahují pozornost ostatních. Majitelé přírodních kudrlin jsou však méně optimističtí a tvrdí, že jim dávají spoustu problémů. Profesionální kadeřníci zase tvrdí, že kvalitní účes může zachránit kudrnaté dívky před problémy s jejich stylem. Jaký druh účesů pro kudrnaté vlasy bude populární v roce 2018?

Módní trendy

Zvláště populární v roce 2018 budou nejrozsáhlejší účesy. Asymetrické a kreativní účesy, díky kterým bude každá dívka schopna ukázat svou individualitu, by měly být zmíněny mezi módními trendy. V tomto případě je nutné vzít v úvahu nejen délku a strukturu srsti, ale i osobní údaje.

Příští rok bude, stejně jako dříve, dominovat stylu minimalismu. Všechny záznamy popularity jsou poraženy Bobovým ostříháním, které v kombinaci s kudrnatými vlasy poskytne módní ženě s jasným a volným obrazem, který si jistě všimnou všichni kolem.Tato kombinace vypadá jako ženská a je vhodná nejen pro obchodní ženy, ale i pro romantické povahy, které chtějí vypadat jasněji. Mimo soutěžní účes Messi Bob. Navrhuje chaotický styl s velkým množstvím volných kudrlinek a kudrlinek.

Asymetrické srážky

Použití asymetrických účesů pro kudrnaté vlasy umožňuje kadeřníkovi upravit objem a celkový vzhled účesu. Pro ty, kteří chtějí vytvořit neobvyklý obraz ve stylu avantgardy, je ideální asymetrický čtyř nebo asymetrický Bob. V tomto případě jsou jednotlivé prameny na určitém místě delší než všechny ostatní. Šikmé nebo asymetrické rány pomohou vytvořit obraz.

Kare na kudrnaté vlasy

Aktuální v roce 2018 bude dlouhá kareta, efektivně se dívá na kudrnaté vlasy. Ale klasický čtverec, až do laloku ucha, již není módní, stejně jako rovný objemový třesk. Místo toho, aby rozloučení a neřežte rány. To znamená, že podle názoru stylistů bude městská móda vypadat.

Univerzálnost takového střihu je, že je vhodná jak pro tenké, tak i tlusté kadeře, což pomáhá dívce zdůraznit její obraz. Řezání spodního okraje, můžete dosáhnout maximální hlasitosti a položit kroutí v požadovaném směru.

Pro zaměření na samotné vlasy se používá profilování a odstupňování špiček.

Kudrnaté vlasy kaskády

Pro kudrnaté vlasy s délkou ramen by byla ideální kaskáda. Díky tomuto účesu můžete vizuálně měnit tvar obličeje. Vlnitost a objem vám umožní skrýt opuchlé tváře a úzkou tvář. Peří na okraji, které skrývá část čela, vypadají velmi stylově.

 

Pro majitele kulaté plochy vhodné kaskády. V tomto případě budou kadeře skrýt lícní kosti a objem v horní části hlavy bude tvář prodloužit. Pro silně kudrnaté a tuhé vlasy jsou preferovány jasně definované kroky. A aby bylo možné vizuálně zvýšit objem vlasů, můžete barvit jednotlivé prameny.

Kromě toho, kadeřníci jsou přesvědčeni, že kaskáda je poměrně jednoduché udržet, a dokonce i nejsložitější styling nebude trvat moc času.

Kreativní účesy

Chcete získat jasný obraz, vyberte kreativní účesy. V roce 2018 bude relevantní oholená hlava nebo chrámy. Oholenou plochu lze zároveň doplnit obrázkem. Původně takovéto účesy vypadají s rány. To může být asymetrické, jak odstupňovaný jak možný nebo dvojitý.

 

Pixie účes

Existuje názor, že takový účes je možné udělat pouze pro dívky s rovnoměrným vlasem. Ale stylisté dokázali, že tomu tak není. Pixie - krátký účes, běh s maximálním promoce. V komplexu se šikmým třeskem vypadá tento účes velmi romanticky.

Haircut fouette

Kreativní ženy módy si mohou vybrat ostříhaný účes, což naznačuje dlouhé prameny v oblasti obličeje a nejkratší šíji. To vám umožní přinést na obraz poznámku o neštěstí a neopatrnosti.

Účes Aurora

Tento účes byl populární před několika desítkami let, a teď móda pro to se vrátil. Jeho funkce se stala zaoblenou čepicí a úhledným přechodem mezi kroky. Ale tento účes není vhodný pro ty, kteří mají příliš malé kadeře.

Střih garcon

Zpočátku byl tento účes výhradně mužský a dnes ho vybírá mnoho dívek. S pixie, je spojen otevřeným krkem a ušima, pouze všechny prameny mají stejnou délku. V ideálním případě takový účes vypadá na štíhlé módy s jasnými prvky.

Garson vám umožní zaměřit se na obličej. Proto by dívky, které si tento účes vybírají, měly věnovat pozornost jejich make-upu.

Patchwork účes

Takzvaný účes, ve kterém jsou roztrhané chlupy vytvářeny po celém povrchu vlasů. Jeho výhodou je snadná instalace. Účes je ideální pro středně dlouhé vlasy. Dlouhé vlasy-krásy by ji však neměly odmítat, protože s ní můžete vytvořit atraktivní účesy. V roce 2018, stylisté doporučují kombinovat patchwork pro dlouhé vlasy s šikmými rány.

Kulatá tvář účesy

Volba ve prospěch konkrétního účesu rozhoduje o tom, co se plánuje. Pokud potřebujete skrýt nadměrné zaoblení obličeje, pak to pomůže dlouhé, asymetrické rány. Pro ty, kteří mají vysoké čelo a velký nos, hodí dlouhý obrys na obočí.

Na vrcholu popularity v roce 2018 budou klenuté rány, perfektně kombinované s jakýmkoliv účesem.

Srážky pro tenké kudrnaté vlasy

Majitelé tenké kudrnaté vlasy jsou ideální krátké účesy, což umožňuje dosáhnout maximální částky. Styl je vybrán na základě jejich vzhledu.

Jednou z nejvhodnějších možností bude pixie s „čepicí“ v horní části hlavy a nejvíce oříznutým hřbetem hlavy a chrámů. Harmonicky s jakýmkoliv typem obličeje vypadá symetrický účes, vyhlazení případných nedostatků. Asymetrická pixie vypadá lépe na protáhlém obličeji.

Vhodnou volbou pro krátké vlasy by bylo bobové auto. Tento účes poskytne chybějící objem a zdůrazní vlastnosti struktury vlasů. Chcete-li se zaměřit na lícní kosti, měli byste si vybrat nejkratší bobové náměstí.

S tenkými vlasy, vlasy vždy postrádají objem. K dosažení tohoto efektu pomůže vkus a promoce vlasů.

Stylisté dokázali dokázat, že správná volba účesů umožní dívkám s kudrnatými vlasy, aby zůstaly vždy krásné a módní, aniž by trávily mnoho času stylem.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde