Obsah:

 1. Dámské léto 2019 Tašky
 2. Kulaté tašky
 3. Pásky na opasky
 4. Kožené tašky
 5. Módní spojka
 6. Zámořské tašky
 7. Plážové tašky
 8. Sportovní tašky
 9. Tkané tašky
 10. Retro Tašky
 11. Tašky s třásněmi

Tašky hrají v ženském obrazu důležitou estetickou a praktickou roli. Krásná kabelka se stylovou výzdobou bude hlavním zvýrazněním a akcentem jakéhokoliv módního oblečení.

Podle společnosti Coco Chanel je obraz ženy bez kabelky nemyslitelný. Bude to vizuálně neúplné a „prázdné“. Kabelka doprovází dívky ke studiu, v práci, při chůzi a odchodu do obchodu. Všechno, co je pro dívky nezbytné během dne, zapadá do kabelky: kosmetiky, zrcadla, telefonu, dokumentů a mnoho dalšího.

Módní dámské kabelky: současné modely léta 2019

Pryč jsou dny, kdy se dá v dámské brašně hodit půl šatníku. Dnes jsou v trendu miniaturní modely, které jsou v obraze přítomny jen proto, že tam musí být. Výraz, který najdete v ženské kabelce: od rtěnky po pár náhradních bot, již není v létě 2019 relevantní.Doporučujeme Vám, abyste se seznámili s kabelkami TOP-10, které se stanou vašimi věrnými společníky v létě.

# 1 Stylová kulatá kabelka: Léto 2019

V letní sezóně 2019 se designéři zaměřili na neobvyklý tvar kabelek. V důsledku těchto experimentů se objevily miniaturní kulaté sáčky. Doplňky jsou zdobeny na minimum. Všechno, co tento model může dovolit, je pár zipů a dekor v podobě kožešinových zvonků nebo třásně.

# 2 Stylové opasky: Léto 2019

Tašky na opasek již byly oblíbené v minulých sezónách. V létě 2019 budou také velmi oblíbené u přívrženců praktických obrázků. S takovým vakem budou vaše ruce vždy volné a všechny ty nejnutnější budou uloženy na opasku.

Tašky na pás mají malou velikost, takže maximum, které se vejde tam jsou peníze a telefon.

# 3 Módní kožešinové tašky na léto 2019

Na první pohled vypadá kožešina v letním doplňku nevhodně, ale designéři si to nemyslí a nabízejí stylovým taškám s ozdobou kožešiny módní ženy. Vyberte si modely s částečnou kožešinou a koženým lemováním. Takový vak lze bezpečně nosit jak v létě, tak iv zimě.

Kožešinový sáček dokonale zapadá do obrazu se sundresses a šaty, sandály a pantofle.

# 4 Stylové spojky pro obchodní snímky 2019

Módní přehlídky opět dokazují, že návrháři jsou věrní klasikům a pokaždé, když prezentují sbírky se spárami. Módní spojka 2019 představila řadu modelů, kde nejsou žádné zvláštní rámce a omezení na dekor.

Modely trendů, jako jsou:

 • Spojky v přírodních odstínech: žlutá, vínová, smaragdová, fialová
 • květinové, geometrické a zvíře tisk spojky

Spojky Summer 2019 lze využít nejen v obchodním stylu. Vytištěné spojky lze použít v ležérním vzhledu s kombinézou, šortkami a sarafany.

# 5 Stylové nadměrné tašky

Milovníci měkkých sáčků ocení stylovou novinku sezóny - tašky v nadměrném stylu. Designéři prezentovali modely různých velikostí, tvarů a barev.

Nadměrná taška bude skutečným požehnáním pro ženy v domácnosti. Nyní můžete zapomenout na ne estetická trička a jít nakupovat se stylovým měkkým sáčkem.

Měkká taška je velmi praktická a univerzální:

 • snadno mění tvar, může se složit, pokud se nepoužívá jeho hlavní prostor
 • funkční a snadno použitelný
 • mohou být přítomny v obrazech žen jakéhokoli věku
 • vyrobeny z různých materiálů a v různých barvách

# 6 Módní plážové tašky na léto 2019

Co by měla být plážová taška? Především je to praktický a prostorný model. Měly by obsahovat všechny druhy plážových doplňků, které dívky berou s sebou k odpočinku.

V létě 2019 klasické klasické čtvercové a obdélníkové tašky se světlým dekorem a potisky. Na pláži obraz, tašky s pruhovaným potiskem se vzory v podobě palem, listí a floristika vypadají skvěle.

Novinka léta 2019 - průhledné sáčky z mřížkového materiálu nebo PVC. Z hlediska praktičnosti jsou takové tašky záhadné, ale podle názoru designérů nemají holky co skrýt a určitě jdou na pláž s průhledným sáčkem, který zobrazuje vše, co je v něm.

# 7 Stylové sportovní tašky: léto 2019

Taková pozornost tomuto sportu nikdy neexistovala. Mnoho dívek neustále navštěvuje fitness centra a nenechte si ujít příležitost udělat si jog před prací. Kdekoli jdete, sportovní taška je nutností.

V létě roku 2019 se sportovní tašky významně změnily. Od tašek určených výhradně pro sport se staly stylovým každodenním doplňkem ve stylu sportovního stylu.

Moderní sportovní tašky jsou vyrobeny z měkkého polypropylenu. To vám umožní složit příslušenství do malého svazku, který zabírá minimální prostor. Pokud jde o barvy, dívky jsou nabízeny modely ve fialové, růžové, modré.

# 8 Braided tašky: nové léto 2019

Stylové a lehké proutěné tašky z proutí, ratanu a příze budou obzvláště důležité v létě 2019. To je ideální volba pro mimořádný každodenní a obchodní image.Design tohoto příslušenství může být jak minimalistický, tak bohatě zdobený stuhami, skořápkami a kontrastními koženými vložkami.

# 9 Tašky v retro stylu: léto 2019

Tašky se zavírací sponou zpět v módě. Ročník takové příslušenství, tím atraktivnější vypadá. Pokud jde o velikost, může to být miniaturní kabelka velikosti peněženky a velmi masivní vícevrstvé tašky s několika kapsami.

# 10 Stylové tašky s třásněmi

V letním vzhledu je to místo s doplňkem s třásněmi. Pomáhají vytvořit lehký a vzdušný obraz, kde bude taška hrát hlavní roli. V trendu modelu s dlouhým třásněm, který pokrývá celý prostor sáčku a miniaturního příslušenství, kde je lemování přítomno pouze na popruhu.

Příslušenství definuje, jak bude vypadat obraz jako celek. Záleží na vzhledu a barvách sáčku, bot a dalšího příslušenství, jaký dojem zanechá váš letní vzhled. Převezměte odpovědnost za výběr tašek na léto 2019 a každý den budete svítit nádhernými a přitažlivými obrazy.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde