Skandální ukrajinská zpěvačka a skladatelka Svetlana Loboda nikdy nepřestane udivovat svým talentem. Vedle představení navrhuje vlastní značku oblečení a neustále se podílí na různých projektech. O tom, co se děje v životě zpěváka, se dozvíte dále.

Dárek od Konstantina Meladzeho

Začátkem roku 2017 se v Soči konal tvůrčí večer Konstantina Meladzeho. Na jevišti zazněly slavné písně, které vystoupili slavní umělci, oddělení a přátelé Konstantina. Mezi nimi byla i Světlana Loboda, která představila píseň „Tequila Love“.

Skladatel ocenil novou vizi dříve populárního hitu. Proto se okamžitě rozhodl dát zpěvákovi tuto píseň. Světlana takový dárek s radostí přijala a teď je píseň slyšet v jejím dlouho očekávaném albu.

Tajemství krásy a štíhlá postava Svetlany Lobody

Není možné si nevšimnout luxusní postavy populární zpěvačky. Mnoho dívek ho nastavilo jako příklad, obdivovalo a snažilo se dosáhnout stejných výsledků. Nicméně, podle Svetlany, toto nebylo vždy případ.Zaneprázdněný program se projevil a to ovlivnilo zdraví. Od té doby se zpěvák hodně změnil a vytvořil kompetentní plán.

Zpěvačka začíná vždy ráno se sklenkou vody, po které je snídaně kaše. Na oběd jí první, bez ohledu na turné, cestování a koncerty. Po sportu Svetlana preferuje telecí steak nebo kuře. Poznamenává také, že bez sladkostí nemůže žít, takže se v tom nikdy neomezuje. I ve večerních hodinách s potěšením si objednáte dezert.

Sport je přítomen v životě celebrity denně. Světlana říká, že někdy přísný harmonogram neumožňuje plnohodnotný trénink v tělocvičně. Ale přesto si v sobě najde sílu a dokonce i v intervalech mezi natáčením nebo v dopoledních hodinách nutně dělá některá cvičení. Nejvíce ze všeho má rád běh na běžeckém pásu. Po něm se cítí spíše unavená a velmi spokojená s výsledkem.

Také Loboda nezapomene na péči o obličej. V každodenním životě často nelakuje a pravidelně dělá masky. Při první příležitosti navštěvuje masérku a kosmetičku, která provádí procedury péče o pleť.

Platinové album Svetlana Loboda

Třetí album slavné ukrajinské zpěvačky se stalo platinou. Doslova hodinu po vydání, “H2LO” vyhrál první místo v iTunes a vylezl na vrchol Apple hudby. Téměř o týden později, album dosáhlo platinového statusu, a to je zase záznam posledních několika let pro země SNS.

Mimochodem, píseň "Your eyes" se také stala platinovou, po rekordním počtu prodejů.

Svetlana Loboda v Minsku

Koncert v Bělorusku v rámci turné byl veřejností dobře přijat. Hvězda zasáhla všechny úžasnou energií, obětavostí a energickým tancem.

Po koncertu se Svetlana vydala na procházku po nočním městě bez světlého make-upu, v jednoduchém oblečení a županu. Fanoušci ji však rychle poznali a uspořádali improvizované focení přímo v obchodě.

Po rozhovoru ráda pro své blízké koupila několik velkých košů s různými sladkostí.

Svetlana Loboda a její dcera na dovolené

V květnu navštívila Turecko slavná zpěvačka, kde také vystupovala sólový koncert. Právě v této zemi si vzala svou dceru Evu, aby si užila trochu společné dovolené u moře a pořídila si nějaké fotky.

Světlana Loboda vystupuje v Estonsku

Po vystoupení a společném odpočinku se svou dcerou v Turecku, slavný zpěvák šel do Tallinnu. Koncert shromáždil úžasné publikum, které zpívalo a tančilo s hvězdou. Světlana po absolvování získala velmi zajímavý a neobvyklý dárek. Estonský návrhář jí představil ženskou portrétní košili, která byla velmi podobná zpěvačce.

Následující den po koncertě se Loboda věnuje procházkám starým městem a prohlídkám města. Poznamenala, že krása Estonska byla pro ni velmi působivá a ona by ráda znovu navštívila hlavní město.

Svetlana Loboda v Izraeli

Světlana Loboda se v rámci svého turné H2LO zúčastnila koncertu v Izraeli. Tři hodiny před začátkem představení byla fronta fanoušků, kteří ji chtěli vidět.

Po koncertu nešla domů, ale rozhodla se jít do Jeruzaléma, konkrétně do Zdi nářků. Každoročně na toto místo přichází mnoho lidí, aby si přáli nebo si přečetli modlitbu.

Také zpěvák provedl obřad v kamenné misce s názvem "Navel Země". Návštěva takových míst jí umožnila dobít energii, aby mohla pokračovat ve svých projevech.

Prezentace videa "Random"

Svetlana Loboda představila video pro píseň „Random“, která se již stala skutečným hitem. Příběh natočený ve videu je úzce propojen se skutečnými pocity umělce. Koneckonců, někdy kvůli příliš nepříjemným paparazzům, trpí nejen umělci, ale i lidé, kteří jsou jim blízcí.

Mimochodem, natáčení videa proběhlo v rekordním čase - pouze jeden den. Toto bylo kvůli příliš těsnému rozvrhu zpěváka, tak celý filmový štáb musel pracovat pro slávu.

Svetlana Loboda a Max Barsky

V červnu se v Moskvě konala hudební cena MUZ-TV. Mezi pozvanými byli mnozí ukrajinští umělci. Zvláštní pozornost však byla věnována představení Světlany Lobody a Maxe Barského.

Představili zajímavou zvukovou hru „Your Eyes Mists“.

Režisérem tohoto čísla na hudební ceně byl Alan Badoev, který je známý svými neobvyklými nápady. Nicméně i on byl překvapen, když na konci řeči Max políbil Svetlanu. Takový nečekaný obrat učinil video s jejich výkonem nejsledovanějším.

Mimochodem, zpěvák nejen vystupoval na jevišti, ale také získal ocenění v kategorii „Best Performer“.

Život Světlany Lobody je plný jasných událostí, představení a cest s koncerty. Přejeme jí, aby tam nezastavila a pokračovala v dobývání nových vrcholů.

Svetlana Loboda 2017

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde