Geometrické tetování jsou v této kultuře novým, mimořádně originálním trendem. Kurz neustále pokračuje. Díla mistrů, vytvořená v tomto stylu, vypadají působivě.

Vytváření náčrtků pro takové tetování je hračka. Stačí si vzpomenout na lekce geometrie a hrát si s čárami a tvary a vytvořit z nich všechny druhy kreseb. Použití takového vzoru vyžaduje zkušenosti a skutečné dovednosti. Jeden špatný dotek může zničit kompozici neodvolatelně. Průvodce filigránem vám umožní vytvořit úžasné příběhové skladby.

Takové obrazy lze stěží nazvat novinkou. Dokonce i ve starověku byly tyto obrazy posvátné a nesly hluboký význam, protkaný kombinací tvarů a čar. Například trojúhelník je manželství, osud, rovnováha, oheň, trojice. V závislosti na tom, co je tento trojúhelník v kompozici kombinován, jsou vyvodeny závěry o jeho významu, který je stanoven pro každou jedinečnou osobu.

Pro vytvoření vzorů použitých řádků:

 • zakřivené;
 • rovný;
 • meandr;
 • zlomený.

A také čísla:

 • kruhy;
 • čtverce;
 • trojúhelníky;
 • lichoběžník a další.

Nejčastěji řemeslníci provádějí kresby ve dvojrozměrném prostoru. S pomocí těchto tetování můžete živě a barevně vyjádřit svůj vnitřní stav a zdůraznit své charakterové rysy. Výkresy mohou být malé nebo masivní s mnoha detaily. Nedává smysl dělat mikromat tímto způsobem. Nelze uvažovat o celé podstatě usilovné práce mistra v něm.

Tetování geometrie: květiny, vlk, liška, sova, lev a další kresby

V sociálních sítích můžete najít mnoho skupin diskutujících o různých tetování. Tam je dokonce skupina VK geometrických tetování, kde můžete najít spoustu skic takových vzorů a cenné tipy od zkušených řemeslníků.

Než najdete vhodné geometrické tetování, měli byste studovat význam samotného obrazu. Mezi nejoblíbenější tetování patří vlčí tlama z geometrických tvarů. Tento predátor symbolizuje:

 • odvaha;
 • statečnost;
 • schopnost přizpůsobit se;
 • vytrvalost;
 • vůli vyhrát

Vlk byl vždy respektován a mnozí milovníci zdobili tělo kresbami vybrali takové tetování pro mysl a rychlost této šelmy. Každý, kdo dává přednost vlčímu úsměvu, nemá právo být zbabělý, pomalý a nerozhodný. Vlk je věrný balíku a jeho vlkovi. Tuto energii předává majiteli tetování.

Ti, kteří chtějí lišku používat jako totemové zvíře, by měli vědět, že tento symbol je mnohostranný a nejednoznačný. V různých národech byl postoj k liškám kontroverzní. Někteří jí pohrdali, jiní naopak chválili vlastnosti šelmy. Číňané považují zvíře za chovatele života, který nese dlouhověkost. Pokud jsou lišky také bílé, pak se můžete spolehnout na bohatství a pohodu.

Obraz šelmy na těle je známkou snahy člověka o vlastní rozvoj, nezávislost a duchovní růst. Takoví lidé chtějí ukázat svou vnitřní sílu. Také liška je symbolem klamání, nevraživosti a větrnosti. Dívky mohou s podobným vzorem zdůraznit svou sexualitu a sofistikovanost v lásce.

Častou objednávkou pro tattoo umělce je květina v geometrickém stylu. Takové kresby jsou symboly života, znovuzrození, porodu. Pro barvy na těle je jejich barva velmi důležitá:

 • bílá - čistota;
 • červená - vášeň;
 • černá je smrt.

Populární geometrický obraz se stal sova nebo sova. Pták sám je spojován s temnými silami, zatímco je symbolem nejhlubší moudrosti. Sovy jsou často zobrazeny v kompozici s hodinami, aby zdůraznily hloubku filosofického obsahu kresby.

Mnoho národů sdružuje sovy s jiným světem. Jejich obraz na těle by měl být promyšlen do nejmenšího detailu, protože takové symboly mohou člověku nést těžkou energii a nepříznivě ovlivnit život v budoucnosti.

Tetování geometrie: muž a žena

Většina geometrických tetování je univerzální, pokud jde o použití pro muže a ženy. Rozdíly lze identifikovat pouze v malých specifických bodech. Body tetování jsou častěji voleny muži. Dámské tetování vypadají kompaktněji a elegantněji. Také, dámy vyzvednout méně agresivní spiknutí obrazu.

Muži zřídka umístí tetování na dolní části zad nebo třísla. Je to výsada žen. Stejné pravidlo platí i pro oblast pod prsou. Co se týče pozemků, muži s menší pravděpodobností používají květiny a romantické nápisy. Také ženy mají tendenci zdobit tělo ptáky, které nepatří k predátorům. Co většina zástupců silnějšího pohlaví nepřijímá.

Geometrie tetování na noze, paži, zádech a dalších částech těla.

Při výběru místa pro kreslení na kůži byste měli pamatovat několik obecných bodů. Intuitivní volba umístění může říct hodně o majiteli tetování. Například obraz na hlavě znamená, že člověk chce získat váhu ve společnosti. Takové tetování vám může pomoci objevit skryté schopnosti v sobě. Současně vlastník vzoru není schopen tento proces řídit.

Tetování, které je nižší na krku, znamená, že osoba je obdařena jedinečnými nebo vzácnými vlastnostmi a chce to ukázat. Zároveň je dost napjatý, vzhledem k tomu, že se nedokáže vyrovnat se současnými událostmi.

Levá ruka znamená, že člověk používá obyčejné, hackneed řešení problémů. Má tendenci pracovat ve všech situacích se stereotypy. Naopak pravá ruka znamená jasnou touhu vyjádřit se. Majitel takového tetování je pevný a rozhodující, někdy mu chybí flexibilita.

Tetování na hrudi je výzvou pro okolní svět. Člověk nechce dodržovat normy a prohlašuje, že je oprávněn samostatně rozhodovat o svém osudu. Nejčastěji jsou tito lidé neslučitelní a zdrženliví. Kreslení na žaludek - to je neochota úzké komunikace s outsidery. Majitel tetování má málo přátel a jeho okruh známých prochází pravidelným mícháním. Zadní strana s tetováním znamená touhu ovládnout. Zároveň má a demonstruje vnitřní ochranu před vnějším vlivem.

Tetování na nohách znamená, že jeho majitel chce upozornit ostatní na některé z jeho kvalit. Člověk je náchylný k samokopání. Pokud se obraz nachází na noze, je hledán partner - široká záda pro ochranu a podporu. S největší pravděpodobností, dopravce těchto tetování je nespokojen s tím, co se děje kolem a chci se chránit.

Po zjištění významu vybraného pozemku a určení místa pro tetování můžete bezpečně přistoupit k samotnému procesu. Se správným přístupem bude výsledkem ohromující geometrické tetování.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde