V poslední době, tetování se staly velmi populární, protože muži a ženy se snaží, aby se více přitažlivé, což vyjadřuje jejich originalitu a individualitu. Při výběru skici se každý snaží najít pro sebe nejlepší možnost, která je schopna vyjádřit zvláštnosti povahy jejího vlastníka. Jeden z populárních možností pro tělesné obrázky, které jsou v poptávce, a to jak pro dívky a muže, je tetování gladiator.

Gladiator - meč (přeloženo z latiny). Jak je dobře známo z lekcí historie, gladiátoři byli spoutaní lidé, otroci nebo válečníci, kteří byli zajati během bitvy. Také gladiátor by se mohl stát zločincem, který se chce účastnit bojů. Zpočátku byli lidé učeni ovládat meč a bojovat s ním, po kterém je dali na sebe, aby zajistili masakr pro život a smrt.

 

Gladiator Tattoo: Příběh

Jak již bylo zmíněno, gladiátor je spoutaný válečník, který se účastní krvavých konfrontací.Poprvé se tento druh boje objevil ve starověkém Římě a konal se na zvláštních arénách s diváky po sedm století. Římané nejprve konali tyto události, reprezentace jen během prázdnin, tak gladiator, který zemřel během bitvy, sloužil jako náboženská oběť Marsu, který byl považován za krvežíznivé bohy války. Pozdnější, gladiatorial zápasy byly tak milované místními obyvateli že oni začali být držen jako zábava z nějakého důvodu.

Obětování Bohu převzali Římané z Řeků, Etrusků a Egypťanů. Důvodem pro vytvoření takových bojů je obrovské množství lidí dobytých silou nebo dobrovolně spojených s obrovskou římskou říší. Zpočátku by se gladiátoři mohli stát pouze vězni a zločinci, kteří byli odsouzeni k smrti. Tam byl také zákon, podle kterého gladiátor v bitvě mohl ušetřit spoustu peněz a koupit svůj život. Existují také případy, kdy obyčejní a svobodní lidé, kteří chtěli vydělat peníze, šli do bojů.

Všichni gladiátoři byli rozděleni do několika kategorií, na kterých záviselo množství a kvalita střeliva, zbraní a pomůcek. Také tam byli oba nožní gladiátoři a ti, kteří bojovali na koni. Boj může být proti osobě nebo zvířeti. Kategorie gladiátorů:

 • Andabaty.
 • Pregenarii.
 • Venators.
 • Tertairii.
 • Murmillon.
 • Provocateurs.
 • Samnité.
 • Dimakhery.
 • Galové.
 • Retiarii a další.

Abyste se stali gladiátorem, museli jste se uznat za „legálně mrtvého“ a složit přísahu, po které by člověk spadl do světa jiných pojmů a zákonů. Ideologický základ bojů - oběť života, aby živil mrtvé. Je třeba poznamenat, že v budoucnu by se gladiátori mohli stát nejen muži, ale i dívky a trpaslíci.

V 404, císař Honorius založil oficiální zákaz gladiatorial bitev, protože křesťanství bylo pobouřeno tímto aktem. Důvodem rozhodnutí byla smrt mnicha, který byl zabit veřejností, protože se snažil boj zastavit tím, že se dostal do arény. Po tomto, záchvaty byly výhradně zábavné, téměř všichni bojovníci zůstali naživu a vydělávat peníze tímto způsobem. V případě války byli gladiátoři prvními lidmi, kteří byli odvezeni do armády. Gladiátoři a jejich opozice nakonec přestali existovat až po pádu Římské říše.

Tattoo gladiator: moderní význam pro kluky a dívky

Protože gladiátoři jsou bojovníci, bojovníci zvyklí na krev a smrt, tetovací gladiátor symbolizuje nebojácnost, odvahu, beznaděj a zoufalství. Obecně platí, že toto tetování je považováno za muže a vhodné pro sportovní osobnosti. Hodnota gladiátoru tetování pro muže:

 • Věrnost
 • Touha být svobodná a nezávislá.
 • Agresivita.
 • Odvaha
 • Nedostatek strachu.

Někdy se dívky rozhodují o takovém tetování a pro ně má tetování s obrázkem gladiátora poněkud odlišný význam, a to:

 • Odvaha
 • Věrnost
 • Láska ke svobodě.

Stojí za zmínku, že tetování s obrazem gladiátora je obzvláště populární mezi vězni. Zástupci podsvětí tak vytvářejí obraz ostřílení „vlka“, který používá kaluže krve nebo krve, které proudí podél ramen jako další prvky. Majitelé takových tetování byli často odsouzeni za sadismus nebo výtržnictví. S pomocí tohoto obrazu také stigmatizují bojovníky provádějící fyzické násilí. Na těle odsouzeného tetování, gladiátor může být nalezený na rameni, záda, mezi lopatkami nebo na hrudi.

Gladiátor tetování na paži, rameni a dalších oblastech těla.

Tattoo s obrazem starověkého bojovníka vypadá nejlépe na zadní straně, zatímco kresba je poměrně velká, můžete kreslit všechny detaily a prvky. Také tetování gladiátor může být umístěn na noze, paže, ramena nebo břicha. Obecně platí, že volba oblasti těla pro tetování závisí na zvolené skice, bolesti a osobní preference budoucího vlastníka těla image.

Tattoo gladiator Spartak a další náčrtky

Po zastavení na tetování s obrázkem gladiátora, zbývá vybrat si barevnou stupnici, styl a vyzvednout skicu. Zkušení umělci tetování doporučují používat styl realismu, dávat obraz na zádech, hrudníku nebo rameni. Takové tetování bude symbolem moci a hrdinství, ozdobí tělo a ohromí svým realismem.

Při výběru skici většina preferuje známé postavy nebo hrdiny slavných filmů založených na tomto tématu. Například jsou požadovány znaky jako Maximus, Achilles a Spartak. Funkce tetování bude záviset na munici a zbraních, která je vybavena jedním nebo jiným gladiátorem.

Tam jsou také náčrty tetování ve kterém muži si vyberou ne plnohodnotný vzhled gladiator, ale líčit jen některé jednotlivé elementy, takový jako helma nebo brnění. V tomto případě tetování mění svůj význam a může symbolizovat následující:

 • Mužnost.
 • Patří k bojovým uměním nebo dokazují schopnost zvládnout zbraně.
 • Ochrana před problémy.
 • Schopnost postavit se k smrti za své ideály.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde