Tetování - moderní typ tělového umění, jehož historie sahá daleko do minulosti. V současné době, s pomocí tetování, muži a ženy ukazují svou individualitu a jedinečnost, snaží se, aby se jejich obraz atraktivnější a sexy. S ohledem na výběr skici většina preferuje rostliny a zvířata, nápisy a amulety, obrazy slavných osobností nebo postav. Nicméně, stejně zajímavá možnost je tetování karet, náčrtky, které lze nalézt ve veřejné doméně.

Hodnota hracích karet v tetování

Pokud mluvíme o hracích kartách, mají opačné hodnoty, mnozí se domnívají, že obrazy moderních karet jsou převzaty ze speciálních karet Tarot. Zdá se, že karty jsou prostředkem pro neškodné hazardní hry, v němž mají zájem jak dospělí, tak děti. Na druhou stranu, každé znamení a barva skrývají zvláštní význam a magický význam, který není dán každému.

Hodnota tetování s obrazem hracích karet na prvním místě závisí na tom, jakou barvu a hodnotu zvolíte pro náčrt budoucího tetování. Mimochodem, zní to nepravděpodobně, ale rozdělení podle barvy nám dalo křesťanství. Mapy jsou hlavním symbolem rouhání, protože odrážejí neúctu k Ježíši Kristu a jeho utrpení, smrti. Důvod pro to spočívá v tom, že karty mají přímou souvislost s Umučením Krista. Vrchol je symbolem černého oštěpu pronikajícího přes žebro Ježíše, kříž je symbolem kříže, na kterém ho ukřižovali, hlava symbolizuje houbu s octem a tamburína je hřebík, s nímž byl Spasitel spojen s křížem.

V tomto ohledu je důležité zjistit, zda takové tetování ozdobí tělo, nebo je lepší najít méně neškodnou variantu. Samozřejmě, mnoho kritiků se v průběhu let snažilo tento výklad vyvrátit a dokázat, že to není pravda, a mapy jsou naprosto bezpečným objektem a symbolem. Není však možné prokázat opak, proto je v křesťanském vnímání mapy extrémně negativní symbol odrážející hřích ve všech jeho projevech.

Tattoo karty pro muže

Jak víte, muži s pomocí tetování se snaží ukázat svou sílu, vůdčí kvality a odvahu. Pro karty, etnický, keltský a tradiční styl být obyčejně používán. Hodnota hracích karet na těle muže závisí na obleku, stejně jako na hodnotě karty, která byla použita při tvorbě náčrtu. V dávných dobách byly tetovací karty na těle muže symbolem hříchu a hanby, rouhání a amorality, proto způsobily odsouzení a ne potěšení.

Teď je postoj k tetování více loajální, proto zástupce silnějšího pohlaví, který na svém těle zobrazuje kresbu s hracími kartami, není považován za vyvrhele nebo ateistu. Tattoo karty v moderním světě jsou skvělý způsob, jak prokázat svou originalitu a smysl pro chuť. Vrcholové eso na lidském těle je symbolem autority, síly a vůdčích vlastností, protože je nejvyšší kartou v balíčku (je-li 36 karet). Neméně atraktivní možností je karta žolíka (nejvyšší karta, která porazí i esa).

Tattoo karty pro dívky

Dívky také nechtějí držet krok s módou a používat tetování s obrázkem hracích karet na svém těle. Jak víte, dívky si vybírají jemné náčrty s jasnými barvami a hladkými liniemi, aby zobrazily svou ženskost, krásu a křehkost na obrázku. Nicméně, tetování karty - to není nejoblíbenější řešení mezi dívkami. Obvykle jsou vybíráni jasnými a nepředvídatelnými dívkami, které dávají obraz karet na krk, ruce nebo prsty.

Tattoo karty ve věznicích

Jak víte, ve vězení, mnoho obyčejných a zcela neškodných tetování má radikálně odlišné hodnoty a jsou většinou negativní. Pokud jde o karty, používají se v zóně poměrně často, přičemž jejich hodnota závisí na obleku a hodnotě karty. Kříž je oblek pro zloděje v právu, a vrchol je symbol zlodějů v autoritě. Tambourines jsou catals, hazardní hráči a podvodníci. Obzvláště důležitý a nejnegativnější je oblek srdce, protože ve vězení je tento symbol aplikován na tělo lidí s netradiční orientací nebo tzv. "Vynechaných".

Tetování s obrazem hracích karet je populární nejen v mužských, ale i ženských věznicích. Význam zde v zásadě není moc odlišný, takže tamburína je také symbolem podvodníků, kříže a vrcholu - pouze pro zloděje, ale srdce je odrazem těch, kteří byli odsouzeni za zkažený postoj (pedofilie).

Umístění a náčrtky tetovacích karet

Tetování s obrazem hracích karet je obzvláště populární mezi lidmi, kteří milují hazardní hry. Aby přilákali štěstí a štěstí, muži položili na ruce obrázek karet, zatímco skica se skládá z několika karet, jako by byla do hry vhozena. Pokud se tetovací karta nepoužívá jako symbol farty, ale pouze ozdoba, může být umístěna na jakékoli části těla. Například ženy preferují umístění obrazu na krk, lopatku nebo břicho, vzácněji na žebra nebo ramena.Pokud jde o muže, preferují velké postavy, které jsou umístěny na klíční kosti, hrudníku, rameni nebo zádech. Obecně platí, že výběr umístění pro tetování závisí na bolesti, osobní preference zákazníka a velikost skici.

Tattoo karty jsou obvykle používány k prokázání své síly a síly, vedení a pravomoci ve společnosti. V tomto případě jsou tetování prováděna agresivním způsobem a doplňují je lebkami nebo postříkání krve. Také v poptávce je obraz map, jako by byl pohřben v plamenech. Neméně populární volba - kombinace karet se symboly smrtelných hříchů nebo samotného ďábla. Pokud jde o dívky, používají měkčí a jemnější doplňky, například bobule, květiny, silueta milovaného člověka. Pokud hovoříme o stylech, je lepší dát přednost jedné z následujících aplikačních technik:

  • Nové lícní kosti nebo staré lícní kosti.
  • Graffiti.
  • Realismus.

Populární náčrtky tetování s hracími kartami:

  • Pokerové kombinace.
  • Pikové eso.
  • Slyšela dáma - ženská verze.
  • Karty s kostkami.
  • Kombinace karet s bowlingovou koulí (obvykle volíme černou kouli s číslem 8).
  • Karty a čipy - téma poker.
  • Žolík

 

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde