Většina moderních kluků a dívek se snaží ozdobit svá těla, aby se stala přitažlivější a sexy. Jedním ze způsobů, jak ozdobit tělo, je tetování, které může vyjádřit individualitu člověka, zejména jeho charakter a životní cestu. Někteří používají tetování pouze jako dekorace, jiní jim dávají svůj vlastní, zvláštní význam. Je však důležité znát význam tetování v klasickém pojetí, protože ne všechny obrázky jsou relevantní. Jedním z nejoblíbenějších skic pro vytváření tetování jsou masky, které okouzlí svou krásou a tajemstvím. Tetování s obrazem masky se objevilo poměrně nedávno, ale rychle se stalo populárním, protože má originální vzhled a fascinuje svým tajemstvím.

Tetovací maska: historie a vzhled

Jak víte, masky se objevily docela dávno, dokonce i v dobách, kdy lidé věřili v duchy a duchy.Snažili se tak skrýt svou pravou podobu tím, že si oblékli masku, lidé, kteří se snažili najít spojení s druhým světem, komunikovat se zesnulými známými nebo příbuznými, také zakrývali jejich tváře. Maska je skvělý způsob, jak skrýt svou pravou tvář. Šamani také používali tuto položku, takže mohli komunikovat s dušemi zvířat zabitých během lovu a zároveň se chránit před jejich vlivem.

Od starověku, maska ​​byla povinným atributem pro rituály a různé obřady, ať už je to inicializace chlapců a dívek, nebo obřady přilákat finanční blahobyt. Také, masky byly používány lupiči tak, že jejich tváře nebyly identifikovány, některé společnosti používaly speciální, speciální masky, označovat je jako patřící do jedné komunity nebo jiné. Masky byly často používány zástupci buddhismu, kteří chránili svou víru před těmi, kteří tomu nevěřili nebo ji nepoznali. Tetování s obrazem masky se může stát pro jeho majitele talisman, dát mu mimosmyslové schopnosti.

Tattoo mask: hodnota

Maska je symbolem duality, duplicity člověka a jeho duše. Také, tato položka může být ochrana, utajení pro osobu, pomůže projít transformaci. Tetovací masku často vybírají ti, kteří chtějí skrýt své vnitřní motivy, vlastnosti charakteru a své nedostatky. Maska se může stát talismanem, chránit ji před zlým okem a zlými myšlenkami, je také používána lidmi, kteří spojili svůj život s kreativitou, jasným příkladem je Michail Galustyan.

Unikátní, pozměněné nebo zkreslené rysy obličeje jsou prezentovány v maskách v různých obrazech, jak komických, tak tragických. Význam tetování s obrazem masky bude záviset na typu masky a jejích vlastnostech, a pak, zda se obraz usmívá nebo ne, bude mluvit o vnitřním světě majitele tetování a jeho zkušenostech. V současné době jsou v tetovacích saloncích žádány čtyři verze masky:

  • Divadelní.
  • Benátský.
  • Japonština (Chania).
  • Hollywood.

Divadelní, japonské a jiné typy masek, jejich vlastnosti

Tetování zobrazující divadelní masku je obzvláště populární mezi mladými dívkami a muži. Nejprve se objevili ve starém Římě. S pomocí masek herci divadla vyjádřili své pocity, pocity a vnitřní boj. Po krátké době se maska ​​stala personifikací divadelního umění. Hodnota divadelní masky tetování je nestálost a variabilita života. Toto tetování bude ideálním řešením pro kreativní lidi, stejně jako pro ty, kteří milují žert i přes smutek a touhu, která se děje v jejich životě.

Benátská maska ​​se používá při karnevalech, zatímco je zdobena zlatem a drahými kameny. Účel použití masky je v tom, že skrývá pravou tvář člověka, čímž se každý vyrovná bez ohledu na jejich materiální nebo sociální postavení. Na sobě masku povolenou pouze během dovolené, nyní tetování s benátskou maskou je ztělesněním spravedlivého realismu a krutého světa. Tetovací design vypadá atraktivně jak v černobílé klasice, tak v barevných variantách.

Hollywoodské masky se objevily díky americkým hororovým filmům, inspirují k úzkosti a strachu mezi ostatními. Významem hollywoodské masky je krutost, tajemství a nebezpečí. Stejně populární možností je tetování s maskou Chania. Podle japonských legend, maska ​​Chanie je tvář pomstychtivé dívky, která se změnila v démona, protože milovaný muž neopakoval její pocity. Vzhled masky je děsivý - černé oči, rohy a hrozné zuby, tetování s maskou Chania symbolizuje dech vášně, všestranný oheň a hněv.

Tattoo mask: hodnota pro dívky a muže

Hlavní hodnotou tetovací masky pro muže je utajení, snaha skrývat svou podstatu od ostatních, schopnost transformace a nestálost lidské podstaty.Zároveň je důležité, jak se maska ​​zobrazuje, zda je agresivní nebo má démonický odstín, pak to poví o člověku a jeho charakteru, a také se stane dobrou obranou a talismanem.

Pokud jde o spravedlivý sex, pro ně maska ​​není opatrovníkem a pokusem o ochranu, ale ztělesněním duality přírody, protože mnoho dívek se považuje za herečky. Oblíbená volba mezi dívkami je obraz několika masek, symbolizujících rovnost mezi lidmi, protože nikdo neví, kdo je za nimi. Dvě masky, z nichž jedna je smutná a druhá je zábavná, což naznačuje, že život má černé a bílé pruhy. Tyto tetování často používají silné dívky, které jsou připraveny na potíže a životní výzvy.

Tetovací maska: styly a náčrtky

Pokud jde o náčrtky, vše je velmi jednoduché, každý si vybere jednu ze 4 známých možností pro masky:

  • Benátský.
  • Japonština
  • Hollywood.
  • Divadelní.

Pokud mluvíme o barvě a stylu, pak prakticky neexistují žádná omezení, vše závisí na typu masky a kulturních vlastnostech náčrtu. Například, maska ​​tiki je líčena jen v polynéském stylu, ale maska ​​Chanie je zobrazena v klasickém japonském orientálním stylu, zatímco to může být doplněno různými elementy, například, hodně, pivoňka, tmavé vlny.

Originální a vypadající barevné a světlé masky na rukou, vyrobené v podobě rukávů. V tomto případě je nejlepší použít styl nové školy, zatímco rukáv může zahrnovat celou kompozici z jeviště a křídel, hlediště a orchestrální jámu. Původní verze skici - obraz dvou masek s podílem sarkasmu - smích ďábla a plačícího anděla. Hodnota takového tetování - ukazuje, že dobré činy mohou přinést bolest a špatné věci mohou přinést radost. Elegantní volba by byla portrét dívky s benátskou maskou na tváři, vyrobený ve stylu realismu.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde