Tetování na lopatce je dobrou volbou pro většinu dívek z několika důvodů najednou. To je skvělé místo pro malé a středně velké kresby. Nejčastěji se vyskytují náčrty se škorpionem, květinami, hlavou tygra nebo vlkem. Kromě toho je v této oblasti dostatek prostoru, který umožňuje umístit trojrozměrný obraz, který bude mírně přesahovat čepel.

Výhody tetování na rameni pro dívky

Neubližuj

Ženy, s nízkým prahem bolesti, dbají především na své pocity při tetování. Lopata v tomto ohledu bude ideálním místem pro první tetování, protože tato oblast se vyznačuje hrubostí kůže. Kreslení je prováděno v těsné blízkosti kostní tkáně, kde je umístěno minimální množství nervových zakončení.

Realistické tetování

Od první výhody plynulý zbytek.Zejména díky vlastnostem kůže na rameni, zde můžete provádět složitější 3D náčrty, které budou vždy působivé a realistické.

Mobilita tkání v oblasti lopatky vytváří zajímavou obrazovou hru, která vytváří iluzi „živého“ vzoru.

Velký výběr náčrtků

Velký prostor na rameni poskytuje prostor pro představivost zákazníka. Velikost a tvar tetování může být naprosto kdokoli, protože to může hladce jít přes ramena a předloktí. Některé náčrty umožňují hladký sestup vzadu nebo pohyb na jednu stranu.

Tetování pokrývající lopatky a pokračování na samotnou kostru rozhodně nebude bez povšimnutí. Konzervativnější mladé dámy se rozhodnou pro malé tetování s hmyzem a zvířaty. Vypadají velmi roztomilý na lopatce tetování s textem, který je umístěn současně na obou stranách.

Minimální riziko

Provádí tetování na lopatce, mistr pracuje tak, aby mluvil bez namáhání. Neexistují žádné záhyby a výrazné ohyby těla, které by mohly zkazit konečný vzhled vzoru. Hotový obraz je ve většině případů jasný a vyrovnaný.

Umístění tetování umožňuje skrýt v případě potřeby z zvedání očí pod oblečením.

Tetování na rameni: fotografické nápady a náčrtky pro dívky

Jen málo dívek přesně reprezentuje to, co by mělo být v tetování zobrazeno. Dnes, velkolepý obraz na rameni, paži nebo dolní části zad je pocta módě, touha ozdobit si obraz a intriky mužů. Každé tetování má hluboký význam, který může interpretovat různě představitelé různých kultur a národností. Nabízíme Vám univerzální náčrtky tetování na lopatce, které budou vypadat přesně tam, kde se nacházíte.

Tetování na rameni s textem

Tetovací text musí mít hluboký význam nebo ztělesnit dívčí pocity. V takových náčrtcích jsou často skryté životní zásady, víry nebo emoce člověka. To je druh motta, které podporuje člověka v průběhu jeho života.

Tetování na lopatce s křídly

Co vidí umělec a dívá se na lidské záda? Samozřejmě, že chce na své kouzelné andělské křídla přidat několik tahů. Na žádné jiné části těla, křídla nebudou vypadat tak působivé a fascinující.

Náčrt s křídly je vybrán na základě individuálních vlastností dívky nebo jejích preferencí. V některých případech se jedná o zametání objemových křídel s vysledovaným peřím, v jiných - o malá křídla anděla, která dokonale zapadají do něžného ženského obrazu.

Tetování na lopatku se zvířaty

Výběr tetování pro dívky je prakticky neomezený. Pokud člověk s opatrností reaguje na skicu s motýlem nebo ptákem, pak budou na ženském těle docela vhodní. Jako obraz je vybrán hmyz, exotické ptactvo, dokonce i pohádkové postavy.

Umístění tetování vám umožní vytvořit přibližný obraz, ke kterému jsou fantasy poznámky připojeny k úmyslnému zkreslení a hře svalů.

Symetrické tetování na lopatce

Symetrie a jednota v jednom celku dvou protilehlých zdrojů se již dlouho kultivují nejen umělci a filosofové, ale také umělci tetování, kteří tuto myšlenku ztělesňují v neuvěřitelných tetováních s hlubokým významem.

Symetrické tetování zahrnuje použití stejného nebo kombinovaného s každým jiným vzorem na obou lopatkách.

Kočky

Tattoo kočky mají četné významy, většina ze kterého jít do moudrosti věků. Téměř všichni milují krásná zvířata a dávají jim takové kvality, jako je moudrost, míra a vytrvalost.

Tetování v podobě kočky symbolizuje ochránce a chovatele před zlými pohledy a nepřáteli. Je to domácí kouzlo, symbol ženskosti a lásky. V Japonsku se věřilo, že kočka je duší jejího majitele. Na tomto mazlíčku můžete hodně říct o povaze člověka. Náčrtky s hmotností koček - od hravých náhubků až po velkolepé kočičí oči, které mnozí přisuzují spojení s nadpřirozenými mocnostmi a upírstvím.

Náčrt tetování na rameni: tipy na výběr od profesionálů

Existuje několik obecných pravidel, podle kterých jsou vybrány náčrtky. Dodržování těchto doporučení vám umožní udělat opravdu krásné tetování, které ohromí nejen vnější atraktivitou, ale také významem, který do něj majitel investoval.

Zvažte obecnou představu o tetování. Touha dělat tetování by neměla být momentální, narozená pod vlivem módních trendů. Ke snížení vzoru z lopatky, zejména pokud se jedná o velký, velmi nepříjemný zákrok, který zanechává na kůži i značku.

Diskutujte o svém přání ohledně typu tetování s mistrem. Nabídněte několik vlastních náčrtků nebo použijte ready-made, doplňte je podle svého vkusu. Misty fráze jako "jemný motýl" nebo "chladný tygr" nejsou vhodné. Chuť klienta a vize mistra se často neshodují, proto je nutné začít tetování provádět až po konečném schválení náčrtu.

Tetování mezi lopatkami by nemělo být příliš komplikované, zejména pokud plánujete zobrazovat rozptyl jednotlivých prvků: hvězdnou oblohu, mléčnou dráhu. Čím menší je skica, tím jednodušší bude tetování ve výkonu a vnímání.

Pokud zvolíte jako tetování barevný náčrtek, musí být obraz obklopen černým obrysem, jinak se obraz rozostří.

Tetování na lopatce je první částí těla, kterou zdobí holčičky, které chtějí mít velkolepé a barevné tetování. Je snadné se skrýt pod šaty a holé pro nejbližší lidi.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde