Vzhledem k velké paletě tetování, může si každý vybrat perfektní volbu pro sebe. Někteří volí neobvyklé vzory v geometrickém stylu, zatímco jiní se dívají pozorně na přesných obrazech různých zvířat, ptáků nebo lidí. Samozřejmě, každé tetování má svůj vlastní význam. Někdy je ale lepší nezakrýt je za obrazem, ale předat jej ve formě nápisu. Tato volba je nejčastěji volena dívkami pro sebe, přenáší fráze významnou v jejich životě na jejich tělo.

„Ale bez tmy nikdy neuvidíme hvězdy“

„Buď statečný, jdi tam, kde se cítíš dobře“

Pravidla pro výběr místa pro použití tetování nápisy

Tetování je další způsob, jak zdůraznit svou individualitu a přitažlivost. To je důvod, proč tento druh umění zůstal populární po mnoho let. Mimochodem, někdy je tetování skvělým řešením, díky kterému můžete jizvu z operace maskovat. Pokud se jedná o váš případ, před zákrokem se poraďte se svým lékařem.

„Ona letí okřídleně s odvahou“

„Nosím tvé srdce v mém“

„Věřila v sebe, s touto vírou žila“

Je třeba poznamenat, že je velmi důležité zvolit správnou oblast pro použití tetování v podobě nápisu. Z tohoto důvodu budeme uvažovat o podrobnostech aplikace na každý z nich podrobněji.

"Jsi v mém srdci"

„Stále rostu“

Ramena a paže

Snad nejoblíbenějším místem pro tetování v podobě nápisu lze říci přesně ramena a paže. Například, velké nápisy jsou často dělány na rameni nebo s velkým množstvím slov. Ve skutečnosti, tato oblast může být umístěna tetování jakéhokoliv písma a velikosti.

„Mám celý svět“

„Radost ze života“

„Žít. Milovat Smích

„Taky to projde

Pokud jde o zápěstí, pak si na to minimalistické možnosti. To jí umožňuje schovat se, pokud je to nutné, pod hodinky nebo široké náramky.

"Žít jeden den"

„Koho se bojím“

"Co Bůh sjednotil, člověk se nerozdělí."

„To je dobré“

I přes velkou popularitu této konkrétní zóny, zkušení mistři stále nedoporučují tetování na to. Faktem je, že kůže bude často ovlivněna slunečním zářením, což znamená, že se vzorek může časem měnit. Neměli byste se však rozčílit, protože ho můžete pomocí opravy opravit.

"Věřte svému boji"

„Všechno, co se nedělá, všechno je pro nejlepší“

„Statečný“

„Úsměv“

Tetování na kotníku, nohou a kotníku vypadá velmi přitažlivě. Nejčastěji si dívky vybírají tuto zónu pro malé fráze nebo je doplňují malými vzory. Je to skvělý způsob, jak ozdobit elegantní ženskou nohu. Ale stále stojí za zmínku, že pro mnoho procedur může být velmi bolestivé. To je způsobeno tím, že kůže v této oblasti je poměrně tenká a blízko kosti.

„Hlavní věc je loajalita, ne vzhled“

„Miluj mě víc“

„Nebojácnost“

"Jsi moje slunce"

„Klid. Odvaha Moudrost

„Rodina“

Jednou z nejoblíbenějších oblastí pro tetování tetování u dívek je kyčle. Jeho velikost umožňuje dát poměrně velký text, takže někteří si dokonce vybírají celé básně. Kromě toho, pokud správně umístíte nápis, můžete zdůraznit krásnou linii ohybu kyčle.

"Ale bez tmy bychom nikdy neviděli hvězdy"

Nespornou výhodou tetování na této zóně je možnost ji v případě potřeby skrýt. A také skutečnost, že úroveň bolestivosti zákroku je na rozdíl od jiných míst mnohem nižší.

„Brave not break“

"Věřila v sebe ..."

Tetování na rameni a na zádech vždy vypadá velmi atraktivně, bez ohledu na jejich velikost. Často, proces použití tetování v těchto oblastech není příliš bolestivé, což je silný argument pro mnoho dívek.

"Patřím do mé rodiny"

„Žila, smála se, milovala a odešla 1936-2016“

Tattoo popisky: jak si vybrat jazyk?

Několik let, mezi cizími jazyky, vůdce je nápisy v latině. Navzdory tomu, že tento jazyk není používán hovorově a je považován za mrtvý, si ho mnozí stále volí. Snad proto, že to pomáhá skrýt hodnotu tetování od outsiderů.

"Láska dobývá všechny"

„Pamatuj na život“

Ale v každém případě stojí za to zvolit pouze tu možnost, která ztělesňuje, motivuje, připomíná významné události nebo životní cíle. Někteří si vybírají fráze o lásce, seberozvoji nebo pomíjivosti života. Musíte si být jisti, že po několika letech zůstane tato věta relevantní.

„Mouchy na vlastních křídlech“

„Mouchy na vlastních křídlech“

Dalším nejpopulárnějším jazykem pro tetování tetování je angličtina. Většina lidí ji studuje, takže se ujistěte, že to nebude fungovat, aby se tento význam skrýval. Jediný způsob je vybrat si místo, které je téměř vždy pod oblečením.

„Po tolika letech?“, „Vždy“

„Všechno, co se nedělá, všechno je pro nejlepší“

„Bůh zranil naše srdce, aby nám to dokázal. Má to nejlepší. “

„Štěstí je skutečné, když je společné“

„Zapomeňte na riziko a přijměte důsledky. Pokud je to to, co chcete, pak to stojí za to! “

„Následujte své srdce“

Pokud jde o význam, v tomto jazyce si dívky nejčastěji vybírají fráze, které jsou spojeny s láskou, vášní, mateřstvím. Také můžete často vidět tetování, které ztělesňuje životní hodnoty člověka. Například rodina, láska nebo jméno milovaného člověka. Velmi často jsou doprovázeny odpovídajícími údaji o minimální velikosti.

„Vítězství v mých žilách“

„Soulad duše s hořícím srdcem“

„Miluju tě donekonečna“

„Taky to projde

Jak vybrat písmo?

Mnozí stále věří, že nejdůležitější věcí je vybrat frázi nebo slovo, které je pro ně vhodné. To je samozřejmě velmi důležité, protože tetování se aplikuje na tělo po celý život. Aby však vypadala opravdu atraktivně, musíte zvolit správné písmo a rozhodnout o velikosti a stylu. Mějte na paměti, že mnoho závisí na jazyce, ve kterém jste si vybrali nápis, stejně jako na zónu umístění.

„Mouchy na vlastních křídlech“

„Vytvořte si sebe“

„Statečnost“

Chcete-li se s tím vyrovnat rychleji, můžete požádat o pomoc od mistra, který vám udělá tetování. Prohlédněte si katalog děl, mezi nimiž určitě stojí za to. Kromě toho vám zkušený specialista řekne, jak bude vybraná fráze vypadat lépe.

„První láska se“

„Pamatujte, kdo jste“

„Buďte šťastní“

„Jste omezeni na rámec, který si sami nastavíte“

Dalším způsobem je použití stránek s možností zvolit písmo pro tetování. Mimochodem, v mnoha obchodech je tato služba zdarma, díky které můžete rychle najít tu správnou volbu.

„Páni“

Šeptá mi moudrá slova: „tak to je“ (Beatles „Nech to být“)

„Správně. Správný čas

„Já jsem, protože jsi“

Pokud máte talent umělce nebo se věnujete písmu, budete schopni nezávisle zobrazovat, co potřebujete. Doporučujeme použít skicu na vybranou oblast, abyste se ujistili, že tato volba dokonale zapadá.

"Nejtemnější ze všech před úsvitem"

„Byl jsem jeho anděl. Teď je můj “

„Studovat“

Poté, co jste si vybrali všechno, přihlaste se ke konzultaci s mistrem, který vám sdělí svůj názor a možná vám poradí něco zajímavého.

„Vždy“

„Důvěra bez hranic“

"Dost se mnou"

Tattoo nápisy fotografie

Mnoho dívek chce dostat tetování. Někdo pochybuje o potřebě této touhy, zatímco jiní nemohou najít pro sebe dokonalou frázi nebo písmo. Proto jsme vybrali krásné možnosti, mezi nimiž určitě najdete něco vhodného.

„Dýchat“

"To projde."

„Co se stane“

"Ty mě chráníš, chráním tě"

„Sledujte hvězdy“

„Milovaní“

"Jsi moje slunce"

„Born to be happy“

„Kdo jsi“

„Před a po“

„Miluji tě“

„Naše spojení je věčné“

"Nesníte o svém životě, žijte svůj sen"

„Já jsem tvůj. Jste moje

„Buď klidný“

„Obloha je vyšší než já. Země je pode mnou. Oheň ve mně. “

„Moje část je navždy“

Výběr tetování ve formě nápisů je nápadná rozmanitost. Kromě toho, na rozdíl od realistických kreseb, můžete vždy najít jedinečnou možnost, která je pro vás to pravé. Může to být jen jedno slovo, fráze nebo dokonce sloza vlastního představení.

Líbí se vám tetování ve formě nápisů?

1 KOMENTÁŘ

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde