Tetování na těle muže nebo dívky je rozhodujícím krokem, pro který je třeba se předem připravit a vědět, že se jedná o život. To je důvod, proč je důležité zvolit správné tetování a náčrt pro to, co může pomoci mistr nebo nezávislé hledání náčrtků a hotových děl na internetu.

Tetování s obrázkem páva nebo jeho ocasu bude velmi originální, jasná a pestrá volba. Před použitím tetování potřebujete znát jeho skrytý význam, protože hodnota může být pozitivní i naopak. Další obrázek páv bude vyhovovat lidem s následujícími vlastnostmi:

  • Nestandardní a kreativní myšlení.
  • Spontánnost
  • Mimořádné.
  • Štíhlá postava a atraktivní vzhled - to je důvod, proč je páv tetování více populární mezi dívkami.

Páv tetování: význam

Páv je ušlechtilý a neuvěřitelně krásný pták, takže je ve všech zemích a kulturách symbolem bohatství a šlechty, krásy, královské rodiny a vznešenosti. Pták je považován za slunečný a jasný symbol, mnozí to považovali za ztělesnění Slunce. Zároveň může mít páv následující významy: láska, rozmanitost, sláva, dlouhověkost, nebo dokonce nesmrtelnost.

Páv je nejen velmi krásný, ale také pestrý, proto je považován za veselý, veselý a impulzivní, což znamená, že je vhodný pro tyto lidi. Jako tetování, páv nemá negativní hodnotu, nese poplatek světla a laskavosti. Neméně populární je obraz ne celého páva, ale jeho samostatná část, například ocas nebo peří.

V moderním světě, páv tetování také má jen dobrý význam. Páv v 21. století - je ztělesněním krásy, jasu a rozmanitosti, pomáhá člověku objevit jejich potenciál a všestrannost. Mnoho lidí používá pávové tetování, aby prokázalo svou marnost a marnost, snahu o ideální krásu, nevhodnou pro vnitřní svět člověka.

Taková záporná hodnota se objevila docela nedávno, než tomu tak nebylo, protože páv byl zosobněním dobroty a krásy. Obecně platí, že tetování s obrazem páv bude nejlepším řešením pro spontánní a zábavné lidi, stejně jako kreativní jednotlivci usilující o dokonalost.

Hodnota tetování peří nebo páv ocas

Mnoho věřit, že obraz ve formě tetování oddělené části peacock (ocas nebo peří) nese stejný význam jako celý páv. Je třeba říci, že mají pravdu jen z boku, protože pro mnoho národů má obraz ocasu a peří zvláštní význam. Například Řekové věřili, že ocas páv je personifikací hvězdné oblohy. Ventilátor paví peří v buddhismu - soucit. Pro Číňana, páv je majestát, důstojnost a znamení vysoké společnosti, ale jeho ocas byl symbol jeho umístění, to bylo předloženo císaři k lidem, kteří si zaslouží jejich důvěru a pozornost.

Pokud hovoříme o křesťanství, ocas páva byl považován za nimbus, zosobnění něčeho božského a mystického. Ocas páv má originální vzor, ​​který připomíná oko, ve spojení s nímž se pták nazýval vševidoucí oko církve. Naši předkové měli peří symbol bohatství, dali to do vázy a zdobené místnosti, ale v Anglii, naopak, peří nemohl být držen doma, protože by mohly přilákat katastrofu nebo způsobit dceru majitele domu, aby se nikdy neoženil. Důvod - obraz oka na peří byl považován za špatné znamení, zlé oko a symbol selhání.

V Římě, páv peří bylo považováno za ztělesnění ženskosti, často líčený na mincích jako znamení dcery císaře a krásy císařské manželky. Řekové také věřili, že ocas páv měl oči boha Arguse zabitého Hermesem, který má sto očí. V hinduismu, páv peří je atribut Krishna nosit peří v jeho vlasech, symbolizovat nesmrtelnost. Starověcí alchymisté věřili, že paví peří dokázalo proměnit obyčejný kov v drahocenný. Ve výuce feng shay peří je talisman, který přináší úspěch v práci a kariérním růstu.

Hodnota tetování pro dívky a muže

Jak víte, poctivý sex se vždy snaží líčit na svém těle krásné tetování, které může zdůraznit jejich sexualitu. Peacock je ideálním řešením pro dívky, protože má neuvěřitelnou krásu. Hodnota tetování pávů pro slabší sex - klid mysli, lehkost a něha. Ideální volbou pro ženské tetování je páv, který se nachází od hrudníku až po hýždě, pokrývající jejich ocas. Společnost bude vnímat dívku s podobným tetováním jako vynikající a půvabnou osobu s dokonalým smyslem pro chuť.

Mužům se nelíbí jas a domýšlivost, takže prakticky nepoužívají páv tetování na svém těle. Existují však výjimky, jako v případě silného pohlaví, páv bude symbolizovat úspěch v práci a dlouhý život, nesmrtelnost.Také páv slouží jako personifikace pro čistou lásku. Často, muži používají páv tetování ukázat jejich důstojnost a nadřazenost nad ostatními, prokazovat, že oni dosáhli více v životě než nějaký jiný.

Pokud se jedná o tetování na těle lidí, kteří jsou v místech, které nejsou tak vzdálené, pak vězni nejsou vzat, aby zářící celý obraz ptáka. Zde používají pouze paví peří, symbolizující mužnost, sílu a sounáležitost k vyšším vrstvám společnosti. Obraz cikánů, ocas nebo peří je mezi cikány velmi populární.

Náčrtky a styl rozhodnutí

Páv nebo jeho samostatná část (ocas, peří) vypadají nejlépe v těchto stylech:

  • Stará škola - používejte jasné a syté barvy.
  • Nové lícní kosti - často je obraz doplněn o oči nebo barvy.
  • Rytý styl je svěží a originální řešení. Vlastnosti - omezení a bohatství částí, doplněné barevnými skvrnami.
  • Dotvok - používá se výhradně černá barva a díky vzhledu hry v atraktivních odstínech.
  • Realismus a akvarel - páv je velmi světlý a barevný, takže tyto styly pomohou odrážet jeho krásu a sofistikovanost.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde